Svobodný vysílač a fórum

Prostor pro věcné otázky a odpovědi týkající se rádia Svobodný vysílač CS jako celku.
Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů - pro názory použijte sekci Názorové diskuse.
Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Zamčeno
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Zdravím do Svobodného vysílače,

jak je to mezi vámi a fórem? Tady se nikdo od vás nepohybuje?
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Ahoj. Evidentně moc ne, vždy musíme jednotlivé moderátory na příspěvky zde upozorňovat a ani tehdy kolikrát nezareagují, neboť bývají spíše krátkozrací a neuvědomují si společenskou přínosnost a potenciál tohoto fóra. Úmyslně jsem čekal, zda ti někdo neodpoví a nakonec žel odpovídám sám.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Tak to je docela blbý, když si vezmu, že poslouchám nějakej pořad, nechci volat, ale zeptat se tady a přitom nedostanu reakci. Pak proč na stránce mají odkazy. Nechápu. Jsem koukal, že se taky změnila struktura rádia tady, ale tam se taky nikdo nevyjadřuje. I ten web je strašnej. :shock:
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Zamčeno

Zpět na „Otázky posluchačů vyžadující odpovědi provozovatele rádia“