Nefunkční web Svobodný vysílač

Prostor pro věcné otázky a odpovědi týkající se rádia Svobodný vysílač CS jako celku.
Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů - pro názory použijte sekci Názorové diskuse.
Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Zamčeno
Dax
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Dax »

Zdravím všechny, kteří to budou číst. Už téměř 3 týdny se nedostanu na web svobodny-vysilac.cz a stalo se to poté, co jsem se neprozřetelně registrovala do tamějšího chatu, kam jsem stihla poslat pouze jediné, a to ryze technické upozornění, jinak jsem ještě nikdy do žádného studia nevolala, to jen pro doplnění. Od té doby se mi zobrazuje hláška č. 403 - přístup odmítnut. Pokud si myslíte, že jde o chybu webu, obraťte se na webmastera - na e-mail tuka@tuka.cz, před 3 týdny stránky tuka ještě neexistovaly, dnes již ano, ale jde o prodejce vah pro včely. To asi těžko bude webmaster, že? Tehdy jsem se na něj neobrátila, protože to ani nebylo možné, když www nebylo funkční, tak ani e-mail. Na e-mail přímo do Svobodného vysílače jsem nedostala odpověď. Později přišel problém s googlem, kdy se někteří posluchači na web také nemohli dostat, ale po drobné úpravě adresy už prý vše funguje, jak má. Jenomže mně nikoliv. Ze stejného druhu připojení se na web nepřipojím ani z PC, ani z tabletu, ani z mobilu. A naopak, použila jsem jiný druh připojení a stránky mi normálně naběhly, jak přes PC, tablet i mobil. Jiní zákazníci stejného poskytovatele internetu ze stejného domu se na web normálně připojí. Samozřejmě jsem pro jistotu provedla veškeré kontroly a případné opravy ve Windows (tablet i mobil mají jiný operační systém) a dále reset modemu, ale pochopitelně se tím vůbec nic nezměnilo. Tudíž jsem došla k závěru, že je moje IP adresa pro přístup k tomuto webu zablokována (na veškeré libovolné weby se ale normálně připojuju bez potíží). Pro připojení jsem použila prohlížeče Firefox, Operu, Chromium, se stejně negativním výsledkem. Píšu sem, protože se nemohu domoci nápravy chyby, která opravdu není na mé straně. Je tu někdo se stejným problémem, nebo někdo, kdo by věděl, co s tím? Dík za všechny případné reakce.
Zamčeno

Zpět na „Otázky posluchačů vyžadující odpovědi provozovatele rádia“