Principy v ne/odvedené a ne/odváděné práci (Qestament vs Petr_NJ)

Tato podkategorie slouží názorovým diskusím libovolného charakteru - nemusí být striktně moderována.
Zamčeno
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Ty vole, vy jste matláci. Navrhujete a spekulujete tady nad tím, co je dávno definovaný. :D Proč se, Petr_Nj, ptáš na nějaký názory? To Radka zkoušíš?
Naposledy upravil(a) Martin Mojmír dne 24.12.2015, 09:10, celkem upraveno 1 x.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Petr_NJ
Občasný diskutér
Občasný diskutér

Příspěvek od Petr_NJ »

Qestament : sorry mistře, zkus nejdříve konkrétizovat k čemu se vyjadruješ, pro jednoduchost si vyzobni jednu věc, ať se netlachá obecně a rovnou můžeš ukázat kde k dané věci máš popsané řešení resp. definici. Jsem zvědav na tvůj výstup.

Radka nezkouším, ale zjištuji obecně co lidi, jaké lidi aktuálně zastávají za pohledy na funkční řešení ohledně toho nejdůležitějšího >> vlastní realizace změn ma základě nejen myšlenek z příručky TZM. TZM příručka je totiž hromada sesbírané teorie a řešení, ale ty jsou vnaprosté většině použitelné (především ta technická řešení) jen na úrovni realizace celých států či kontinentů - balšoja realizacija. Než by se mělo k uplatnění těchto navržených řešení dojít, už dávno bude po všem a budeme co se týče možností společnosti zase o pár desítek, možná stovek let zpátky.

Navíc přispět k realizaci těchto řešení bude efektivně schopno jen malé množství technicky vzdělaných lidí, kteří dané věci rozumí. A kolik takových co jsou nakloněni myšlence TZM vůbec je a aktivně jsou dnes schopni na tom vůbec spolupracovat ?
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Petr_NJ: No k tobě přeci, pro tu jednoduchost k jedné věci. :D Prdím ti na mě, bavíme se tady o tobě a tvých přednáškách o hovně (admin promine). :D
Naposledy upravil(a) Martin Mojmír dne 23.12.2015, 12:41, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Admin nepromine, admina občas pěkně sejříš. :-) Zkus své myšlenky psát vhodnější mluvou.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Petr_NJ
Občasný diskutér
Občasný diskutér

Příspěvek od Petr_NJ »

Qestament: napsal jsem ti jasnou reakci, než se MArtin začal vrtat v docela nevhodnou dobu s aktualizací, která se vůbec nepovedla a tak má detailní odpověď se vším všudy asi už bude v háji. No co se dá dělat, nemůžeme po adminovi chtít, aby tyto procesy dělal v dobu, kdy většinou všichni už chrní a tak je předpoklad, že vše bude v záloze, kterou předpokládám dělá vždy jako první před jakoukoliv aktualizací.

Nebudu to sepisovat znovu, takže jednoduše ti povím : Jestli nemáš nic konkrétního k věci (což si zatím jasně demonstroval), tak mé "přednášky" ignoruj a máš to vyřešené. Pravděpodobně budeš pouze obyčejný diskutér, nikoliv člověk který namísto pouhého tlachání za klávesnicí, je schopen taky něco zrealizovat na poli realizace myšlenek TZM.

Založ si raději vlákno nad nějakým svým konkrétním a užitečný projektem/tématem, kde se mohu pak jít podívat jak válíš, jak se ti daří a něco se od tebe přiučit, bude-li co.

Díkes
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Jasnou reakci jsem četl a odepsal na ní taky jasně. Ty jsi jako vždycky uhejbal :D Jasný, schováme se za admina a ono to vyšumí. :D Nevyšumí, pořád jsi mi na nic neodepsal, jenom se snažíš přesunout pozornost jinam. Ale je to o tobě. Ty tady furt něco meleš. Ty jsi středem pozornosti Ty zkoušíš Radka. Buď přece dál tím středem. :D

Mám dost konkrétního ke tvým věcem, ke kterým ale nic neříkáš. Jak před tím, tak teď místo toho výmluvy na admina. Taky se mi to smazalo a nepodělám se z toho. :D Všichni jsou k ničemu, žádný výsledky ale ty velkej borec. Takže co tvoje výsledky a cos dokázal? Superman bez supersíly. :D Dokázals prd. :D

Dlabu ti na moje vlákna a moje projekty/témata/tabule/kraviny. Ukaž mi svoje projekty a ne jen ty kraviny. :D Minule ses zeptal, co jsem dokázal. Ale cos dokázal ty už jsi nenapsal. :D Dokázals prd :D Já se chci přiučit od tebe něco, ale není co. ;-) Ty přednáško :geek:
Naposledy upravil(a) Martin Mojmír dne 24.12.2015, 09:07, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Z důvodu obsahu slov osobnějšího charakteru diskuse rozdělena do samostatného tématu, viz první příspěvek.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

No tak jak je to s těma tvejma projektama? Plno řečí, ale skutek ukek, co? Hele v pohodě, všichni jsme ješitní pokrytci, nejen ty. :D Nebudu tě trápit. :D
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Petr_NJ
Občasný diskutér
Občasný diskutér

Příspěvek od Petr_NJ »

Až budeš příště plkat další tvoje výpady:
1) zjisti si u admina zda jsem tvoji odpověď četl či nikoliv, záznam o tom určitě v DTB je - já tvoji odpověd na mou vymazanou prostě už nestihl přečíst, takže nemám na co reagovat, a taky se nepodělám z toho, že se to smazalo, ale věnovat čas abych to znovu sepsal takovému člověku jako si ty - to je energie vyhozená oknem.

2) chlapče takovým duševním chudákům jako tobě, který navíc neumí ani komunikovat bez vulgarit, ani nemá smysl nic ukazovat. Jestli mi věříš či ne, je mi jedno, jsou lidi tady z fora, kteří ví na čem makám, a že to z mé strany není jen huba plná keců jako u tebe. A už vůbec ne nějaká triviální zaležitost.

3) a už vůbec ti nemám ochotu věnovat čas, když nezvládáš ani základní schopnosti pro chronologickou debatu, která k něčemu vede

4) jasně jsem ti na tvůj první vstup do původního vlákna dal žádost, ať si klidně vyzobneš jen jednu jedinou věc z těch mých "přednášek", o kterou se můžeš opřít a doložit kde to co v ní řešíme je někde definováno a popsáno jak s tím pracovat - samozřejmě taková myšlenková chronologie ti nefunguje, tak jen tlacháš dál další kydy.

Prostě jsi vstoupil do diskuse, hodil svůj výplod, tak je nejdříve něčím dolož, ať se můžeme pak pohnout k dalším tvým výlevům a ty pak možná řešit dále. Samozřejmě pokud ukážeš, že umíš svá vyjádření doložit něčím smysluplným, jinak mi už čas ničím neodebereš, ať si napíšeš co chceš a samozřejmě tě budu ignorovat kdekoliv kde se zjevíš, klidně i pod tvým jiným nickem.

Jestli se tu s tebou dál nikam nepohne, zažádám admina ať toto vlákno přejmenuje na "odstrašující příklad nechopnosti doložit své tvrzení při komunikaci při vstupu do diskuse" a po čase raději zamkne. Ja fakt nepotřebuji "mít svého Kapala" jako Martin a řešit hovadiny z neschopnosti či blbosti dané osoby, namísto spolupráce na něčem smysluplném s lidmi, kteří na to mají a umí podle toho komunikovat.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

1) Offtopic
2) Offtopic
3) Offtopic
4) Offtopic

Blábláblá... Chronologicky po tobě chci od začátku a pořád jenom jedinou věc, a to jaký konkrétní máš hotový projekty ty ;-)
Takže nic, schovej se za admina :D
Jinými slovy Na projekty jsme krátkýý, na projekty máme malý páky, je to ták, to my ti dáme na zobáák :D
Okej v pohodě. Chroonologicky se poroučím :D
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Petr_NJ
Občasný diskutér
Občasný diskutér

Příspěvek od Petr_NJ »

Tak naposledy.
Chronologie pro nechápavé, aneb Kapal kopie ala Qestament zde na foru.

první vstup : 23.12.2015, 03:44
Navrhujete a spekulujete tady nad tím, co je dávno definovaný. Proč se, Petr_Nj, ptáš na nějaký názory? To Radka zkoušíš?
nejdříve odpověď na první vstup: 23.12.2015, 14:15
Radka nezkouším, ale zjištuji obecně co lidi, jaké lidi aktuálně zastávají za pohledy na funkční řešení ohledně toho nejdůležitějšího......
To asi pro normální lidi odpověď je, ale ne pro tebe
No a jelikož jsi dostal zcela jasnou odpověď, tak by bylo minimálně slušností odpovědět na dotaz ohledně tvého "velmi konkrétního" vyjádření :
spekulujete tady nad tím, co je dávno definovaný
A jelikož jsme v tématu probírali více věcí, měl si pro jednoduchost tvého hekání něco konkretizovat:
Qestament : sorry mistře, zkus nejdříve konkrétizovat k čemu se vyjadruješ, pro jednoduchost si vyzobni jednu věc, ať se netlachá obecně a rovnou můžeš ukázat kde k dané věci máš popsané řešení resp. definici. Jsem zvědav na tvůj výstup.
Další chronologii tvého účinkování nemá zatím smysl řešit, když nezvládáš ani určit její počátek a podle toho komunikovat.
Snad jednu perličku:

31.12.2015, 18:16
Chronologicky po tobě chci od začátku a pořád jenom jedinou věc, a to jaký konkrétní máš hotový projekty ty ;-)
- No ty máš asi ten počátek (a bůh ví co ještě) nějak divně posunutý, co mistře ? a to je zde jen pár řádků textu na jedné stránce...

No a od doby mé první odpovědi si nebyl schopný jednoho konkrétního doložení tvého vyblití hned z počátku. Jen samý výsměch, samé popichování, štěkání jak se schvávám za admina (ani Martina nebudu tím otravovat, aby to doložil ze systému), ale bez efektu co ?

Asi tě to hodně žere, že dokud ty nevypustíš z huby něco smysluplného jako odpověď, tak prostě můžeš kolem sebe štěkat jak smrdutý špinavý pes někde z ulice, ale budeš jen pro smích a jsi těžce offtopic od první tvé první reakce/vyblití, navíc nesmylsně reagující na diskusi jiných lidí ?

I ten Kapal má alespoň nějaký svůj styl, ale to co předvádíš ty, to už nemá smysl ani komentovat, ale fakt už jen zamknout a zarámovat s nadpisem " Qestament: vzorový případ běžného diskutéra prudiče, ale bez jakéhokoliv náznaku slušné diskuse či vůbec nějaké možnosti spolupráce"

Ty se kolego dnes pořádně opij, odhoď s Novým rokem tu přiblblou masku a začni od znova a komunikuj fakta, ne zvratky. To ti na závěr přeju do roku 2016.
Já už tě dále budu muset jen ignorovat, když komunikovat neumíš a vlastně ani nechceš.

Tož PF 2016
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Já vás spolu zavřu do jedný klece. :-)
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

No dobrý dobrý, tak žádný projekty nemáš, to je toho. Tolik bahna kolem jednoho faktu. :D PF 2016 i tobě. ;-)
Naposledy upravil(a) Martin Mojmír dne 01.01.2016, 21:16, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Tak jsme se dobrali závěru, zamykám...
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Zamčeno

Zpět na „Názorové diskuse aneb co se jinam nehodí“