Ukončení provozu studia Kladno (migrace moderátorů k svobodne-radio.cz)

Ostatní témata nepatřící nebo jinak či nijak nesouvisející s uvedenými kategoriemi (otevřená diskuse).
Tato podkategorie slouží názorovým diskusím libovolného charakteru - nemusí být striktně moderována.
Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Jak bylo zmíněno panem Kapalem, Dukátem a paní Zikmundovou, dnes už bývalé studio Kladno Svobodného vysílače CS ukončilo svoji činnost a odebírá se na stránku jinou, a to http://www.svobodne-radio.cz, s čímž souvisí i zrušení sekce studia Kladno v interFóru, neboť si pod pojmem svoboda představuje(me) každý něco trochu jiného. Příkladem může být například TATO kauza, na jejíž informace, ale i ostatní témata v kladenské kategorii SVCS, nebylo ze strany studia dále nebo dosud reagováno aneb "fakta vs. fakta", dvojí metr a/nebo nový pojem - "Alternativní mainstream". Každopádně ukončení studia Kladno bylo plánováno delší dobu, a to minimálně od 15.09.2015, kdy byla zaregistrována předmětná internetová doména.

Téma ukončení studia ponecháváme samozřejmě otevřené k jakékoli případné (další) diskusi.
Naposledy upravil(a) Martin Mojmír dne 17.11.2015, 06:33, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Z důvodu vymazání původního odkazu umístěn odkaz nový. K poslechu posledních 37 minut.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Zdenek Chvojka
Občasný diskutér
Občasný diskutér

Příspěvek od Zdenek Chvojka »

Konečně se prolhal až do konce či spíše do začátku svého politického rádia. Přeji mu zdar a blahopřeji mu ke svobodnému odchodu ze Svobodného vysílače s celou jeho partou.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Nejvíc pobavilo logo. Pravda zvítězí. :D Pokud je Kapaloic takový, jak se prezentuje, pak to nové rádio bude skutečná reality show. :lol: A héj, kvituju tu registraci domény, podraz plánovaný nejmíň od září. Alespoň je z toho malodramatu nějaká prdel. Jo, alternativní mainstream. :lol:
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Doporučuju si poslechnout to prohlášení.

2015-11-13 – Studio Kladno – Prohlášení Vladimíra Kapala a Soni Zikmundové o odchodu z SVCS kvůli cenzorským praktikám Pavla Hlávky.

Prý bude jejich rádio vždy bez cenzury, ale aby schválili můj slušný příspěvek napsaný do diskuse na jejich stránce, to ne. Ona je cenzura a cenzura. :D
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Zajímavý komentář z téže stránky "Svobodného rádia":
Dobrý den pane Dukát, většina posluchačů SVCS se přesune na vaše rádio na …http://www.svobodne-radio.cz/…to je již jasné a pan Hlávka ať si dál káže bludy o společnosti bez peněz CAJGAJST nebo jak se ta hloupost nazývá a podobná pochybná duchovna těm pár pomýleným hlupákům to stačí ostatně nebude čistě spekulativně to studio Plzeň také ona fiat-alternativa? Ono vše tomu totiž při jeho poslechu naznačuje. Mnoho zdaru do nového vysílače Kladno přeje K.L.

P.S. děkuji za vaši práci a odpověď, neboť podezření na p.Hlávku že je právě on ta ona fiat-alternativa již mám snad více jak půl roku.

Píši to i zde Vám na webu http://aeronet.cz je již má úvaha zveřejněna.
Na podobné výstupy jsme zvyklí a už na ně ani nereagujeme, neboť jde povětšinou o ztrátu času. Tento komentář můžeme srovnat s např. nedávným veřejným a naprosto zbytečným sebezesměšněním FTV Prima, která tomu nasadila korunu tím, že nakonec celé vlákno vymazala. K jejich smůle jsme vše zazálohovali (skutečně doporučuji si počíst). Dalšího řešení z naší strany není třeba, fakta hovoří jasně a žalovat je? Kvůli čemu? Snad egu, spravedlnosti, pocitu zadostiučinění? Ale kdež. To bychom nebyli o nic lepší. Beztak jde o takovou hloupost, že by se tím soud snad ani nezabýval. A proč také...

Když se vrátíme k webu, všiml jsem si, že došlo ke zveřejnění novějších příspěvků a také mám informace, že komentáře některých přispívajících, samozřejmě ty kritické, vůbec neschvalují. Zde je velmi na místě poukázat na časté, velice agresivní, a tedy i nebezpečné, chování pana Kapala formou "Lžete, pane, lžete! Takhle se ke mně chovali... Lžete a manipulujete!" apod., kdy sice může mít mnohdy pravdu, ovšem tohle přeci nejde v době, kdy se chovávám obdobně nebo dokonce naprosto stejně. Např. zamlčování nehodících se komentářů formou "předcenzury" není ničím jiným než opět cenzurou. Dovolím si říci, že možná i v mnohem horším kabátě, než smazání již veřejného příspěvku. Například na často zmiňovaném Aeronetu to tak chodí. Příspěvky nemažou, oni ty jim nehodící se totiž vůbec neschvalují... To je panečku "svoboda" a "pravda vítězí". Tvrdím to, neboť s tím mám osobní zkušenost. Psaly se bludy, chtěl jsem k věci důkazy, ty nebyly, příspěvek nebyl schválen. Naprosto slušný a spisovný. No. Nedá se nic dělat...

Takže to bychom měli hlupáky, zesměšňování, agresivitu, pokrytectví, cenzuru, manipulaci a lež... Nakonec se podíváme ještě na vydírání a vyhrožování, s čímž má zkušenosti zase moderátor téhož studia, pan Martin Dukát - odkaz ZDE, případně příčina vzniku záležitosti a souvislosti ZDE. Nevím, co více dodat.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Zdenek Chvojka
Občasný diskutér
Občasný diskutér

Příspěvek od Zdenek Chvojka »

Jak jste právě popsal Martine, jeho metody mají silně manipulativní tendence a jsou velmi podobné metodám které jsem již ve svém životě zažil koncem 80 let. Velmi nebezpečné! Nebudu hodnotit kvalitu jeho posluchačů ani jeho hostů, jedno je však jisté, že jsou vedeni směrem jenž nevěstí nic dobrého a argumenty a důkazy tohoto pomatence nezastaví. Snad přivedou k zamyšlení alespoň některé z jeho posluchačů.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Co jsem odpozoroval, tak názory a vývoj pana Kapala se nejspíše ve Vámi uvedené době (konec 80 let) velmi zbrzdily a v letech 90 zcela zastavily. Na SVCS jsme se v rámci studia Kladno mohli setkávat zejména s nekonstruktivní kritikou jeho charakteru. Většina, co jsem kdy od studia Kladno slyšel, byly pouze stížnosti, moralizování, agresivní až uřvané výstupy (mnohdy zacházející k nepodloženým dehonestacím), urážky, sebelítost, manipulace. Nikdy žádný návrh řešení, natož nějakého racionálního - rozumějme vycházejícího ze zkušeností, vědeckých studií, již někde funkčních udržitelných modelů apod. Vše bylo vždy o čisté kvantitě, reality show, poslouchanosti a v souvislosti s tím i vychloubání se, kolik že je posluchačů teď zrovna na drátě...

A mnoho takových posluchačů si bývalé studio Kladno vezme s sebou, přičemž rádio Svobodný Vysílač CS se bude konečně moci navrátit k původním hodnotám. Pro ověření může být pro kohokoli zajímavé optat se na studio Kladno všech ostatních vysílacích studií. Vždy to bylo totiž to studio Kladno vs všichni ostatní. Ano, můžeme namítnout, že Pavel Hlávka sám nedodržuje některá svá nepsaná pravidla, nicméně takto činí proto, aby rádio udržel ve funkčním chodu. Například určuje, jak umísťovat jednotlivé pořady do Programu vysílání, aby to bylo pro všechny jednotné a pro posluchače co nejsrozumitelnější. S tímto mělo problém vždy pouze studio Kladno. Rovněž se lze vyjádřit k panem Kapalem uvedeným rezervacím, kde v rozlučkovém pořadu tvrdil, jak jej všichni chtěli odsouvat na druhou kolej - omezovat až snad zakazovat. Že je to jedna z dalších nesmyslných manipulací dokazuje fakt, že studio Kladno patřilo k těm nejposlouchanějším a logicky také z příspěvku posluchačů "nejvýnosnějším", což přeci proč by pavel Hlávka či kdokoli jiný omezoval? Naopak z historie, kdo trošku pohledá, je krásně vidět ten nepoměr, kdo měl na co kolik času. Já sám, když jsem si namátkově pustil SVCS, tak na každý druhý pokus hrálo Kladno. To bylo pro mě subjektivních 50% a kolik máme na SVCS studií? Když 50% času zabíralo Kladno? Pochopitelně do toho nezahrnuji reprízy jiných studií, jenž hrály, když zrovna studio Kladno nevysílalo. Jak píši, vše se dá snadno dohledat.

Také toto a toto téma je přinejmenším zajímavé. Těch skřetů ve skříni maji samozřejmě mnohem více, kdy tyto jsou příklady několika z nich. Pokud byste kdokoli měli nějaké další, zajímavé, jaké by bylo dobré konkrétně zmínit a tím pokračovat ve vyvracení manipulací studia Kladno, můžete zde sdílet. Stejně tak, jako se zde může argumenty bránit a obhajovat studio Kladno, má-li k našim podkladům co říci. Od toho interFórum je. Žádné sociální sítě, kde to zmizí v nedohlednu, ale skutečný web, který je indexován do vyhledávačů, v jakém se dá hledat a kde se dá k čemukoli kdykoli v budoucnu vrátit.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Docela bych oslovil server Demagog.cz, aby se zapojil do poslechů a začal Kakala hodnotit. :D Může jim pak posílat zpětné vazby. Ono obecně by nebylo špatné reagovat i na takové kritické servery. Interfórum může být pro výměnu názorů dobrým katalizátorem. :-)
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Já souhlasím, Demagog.cz by se rozhodně mohl zapojit. Na tomto fóru se jistě bude reagovat i na jejich hodnocení. Zpětná vazba, a to ať je jakákoli, je velmi důležitá. Myslím, že pokud je Demagog.cz dostatečně objektivní, mohl by se zapojit do iF jako takového. O tom ale v případném jiném vlákně, které můžete založit. Rád se s Demagog.cz serverem případně domluvím.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Michal Mauser
Vykázaný uživatel
Vykázaný uživatel

Příspěvek od Michal Mauser »

Uvedu zde pár informací ohledně textů na stránkách SVCS
Naše filosofie
Svoboda slova, hledání pravdy, zakázaná a kontroverzní témata, příležitost pro všechny s možností se vyjádřit či reagovat. Žádné mazání reakcí a komentářů ala Oskar z ČT. Větší pozornost občanské společnosti.
- hledání pravdy:
Jak dlouho hledal Kapal pravdu o Hnutí Zeitgeist, než začal pomlouvat (je prý investigativní novinář)? Nejdříve celý den, potom asi 6 hodin, potom celé odpoledne? Můžete si vybrat. Každopádně velice investigativní, viz výše odkazovaný článek o sektě Zeitgeist.

- příležitost pro všechny s možností se vyjádřit či reagovat:
Kapal, jak sám přiznal, nebere telefony se skrytým číslem.

- Žádné mazání reakcí a komentářů: To ne, ale některé komentáře se prostě nezveřejní / neschválí...

Kapal zjevně mohl říkat, kolik posluchá lidí - demonstrace 28.10.2015, 14:24+; nám to bylo zakázáno a respektujeme to.
Hlávka v záznamu "2015-10-28 – J.Doležal" o demonstraci, že tam bylo 150, max. 300 lidí, a Kapal prý 2-3 tisíce.

Ve spotu Hlávka říká, že SVCS chce změnu socioekonomickeho systému, což Kladno svou propagací konkurence, volného trhu a systémového mechanismu "pracuj, nebo chcípni" popírá. Neberou v potaz nahrazování práce stroji a skromní lidé, kteří nekonzumují a nechtějí být součástí systému, prý pomáhají NWO viz pořad:
13.11.2015 VK říká, že základní příjem je výtvor architekta NWO.
NWO chce prý šetřit zdroje planety a snižovat spotřebu lidí, takže lidé musí chudnout a základní příjem tomu pomůže.
Kapal, že NWO chce, aby si lidi zvykli po roce nepracovat, když nenajdou práci, a pěstovat si vlastní věci na zahrádce a nechodit pracovat vůbec.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

To vypadá spíš na investigativního zmrda než novináře. :mrgreen: Omlouvám se za to slovo, ale jak Razíku říkáš, nejde o nadávku, ale definici. :lol: Na ghousty, ghousty, ghousty. Svícen už mám, posvítíme si na něj, ať ví, jaký to je. :P
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Jo, taky jsem slyšel asi před měsícem pořad, kde si Kakal notoval s volající posluchačkou, jak hnutí nevěří, že prej jen odkazujete na 800 stránkovou příručku atd. Bez argumentů, jen zase samý investigativní názory. No hotový alternativní mainstream. :-) 800 stránkvá příručka sekty smrti Zeitgeist . :twisted:

Lžete, pane Kapale. Lžete!!! Sorry, nechal jsem se unést. :lol:
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Qestament píše:To vypadá spíš na investigativního zmrda než novináře. :mrgreen:
Qestament píše:Lžete, pane Kapale. Lžete!!! Sorry, nechal jsem se unést. :lol:
Já bych možná opravdu poprosil se trochu mírnit. Chápu, že to může být, a jednání pana Kapala do jisté míry je, zábavné, ovšem přecijen bych upřednostnil trochu vhodnější slovník. Bez té zbytečné, příliš neslušné, omáčky. Aby Vás pan Kapal nechtěl třeba zažalovat! :) Teď jsem se nechal unést já Vámi...

Každopádně bych si zde rád přečetl i vyjádření z druhé strany, poněvadž to třeba může být úplně jinak a myslím, že by rozhodně měli dostat prostor. Možno to brát tak, že studio Kladno tímto vyzývám k reakci na vše, co zde padlo. Ane ne do rádia, kde lidé nebudou mít k dispozici souvislosti, ale textem sem.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
josef
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od josef »

Qestament, není nic horšího, než srážka s blbcem, to výstižně charakterizuje vaši osobnost. Názorný příklad, jak si kdo představuje pojem demokracie. Nemusím souhlasit s p. Kapalem, Hlávkou, Martinem Böhmem, dokonce ani někdy nesouhlasím s vlastí ženou a dětmi, ale to mě neopravňuje k používání sprostých a vulgárních výrazů, které jste použil proti p. Kapalovi! Pan Kapal se svobodně rozhodl ukončit spolupráci s p. Hlávkou, to je dle vás důvod k jednání, které jste zde předvedl? To, že to takto dopadne bylo patrné již delší dobu a dle mého názoru je zbytečné toto rozhodnutí dále rozpitvávat.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

josef píše:Qestament, není nic horšího, než srážka s blbcem, to výstižně charakterizuje vaši osobnost.
josef píše:Nemusím souhlasit s p. Kapalem, Hlávkou, Martinem Böhmem, dokonce ani někdy nesouhlasím s vlastí ženou a dětmi, ale to mě neopravňuje k používání sprostých a vulgárních výrazů...
A Vás k podobným výrazům vůči mně opravňuje co? To je panečku ironie, že? Samozřejmě za předpokladu, že ten princip dokážete vůbec pochopit. Takže mi vlastně chcete říct, že já své výrazy vůči lidem používat nesmím a Vy jo? Takže dvojí metr, diktatura, autorita? No tak to je dobrá schíza. :idea: :mrgreen:

Abych to spojil s věcí, tak jistěže pan Kapal se může svobodně rozhodnout. Proč se ale navážíte do mně, o komž nic nevíte, to mi teda nejde do hlavy. Lidi ze studia Kladno nějakým způsobem známe a kluci tady o nich doložili jasné, zřetelné a nevyvratitelné důkazy. Ale říkat blbec o někom, koho vůbec neznáte, tak to vlastně na tom ani nemůžete být jinak, než jsou oni. :D Posluchač Kladna, že?

Drahý pane, pokud chcete někoho urážet, podložte to důkazy, protože jinak jste za toho blbce sám, což může být docela frustrující zjištění. ;) Ale v pohodě, stejně to nepochopíte, což není důležité, páč lidi myslící vědět budou a jenom to se počítá. ;)
jozef píše:To, že to takto dopadne bylo patrné již delší dobu a dle mého názoru je zbytečné toto rozhodnutí dále rozpitvávat.
Jo je zbytečné, já nesmím, já mám zakázáno, aha... A oni můžou? No doprdele, to je svoboda. :lol: Miluju tohle fórum, tady všechno vychází luxusně najevo. 8-) Adminovi se omlouvám, snad to pochopí a bude mít to srdce mi to tu nechat. :-?
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Zamčeno

Zpět na „Názorové a případné ostatní diskuse, které se jinam nehodí“