Jak se naivní sluníčkář Jan Janek Rubeš diví organizovanému zločinu v Praze

Tento prostor slouží k tématickým názorovým diskuzím, nemusí být námi sledován a striktně moderován.

Moderátoři: Martin Mojmír, Michal Mauser

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 22.09.2017, 12:46

Podívejte se na video, kde a jak se naivní „lovec pražských taxikářů” Jan „Janek” Rubeš diví fungování organizovaného zločinu v Praze (tím nemám na mysli pouze naháněného podvodníka, ale zejména naše politiky a státní úředníky, jací už jen tím, že o všem vědí a přihlížejí tomu, jsou podle zákonů České republiky spolupachateli). Pro zhlédnutí klikněte níže na odkaz vedoucí přímo na internetovou televizi Stream.cz.

Místo korun běloruské rubly. Jak tzv. ruličkáři okrádají naivní turisty v Praze

Často můžeme sledovat podobné schizofrenie, kdy alternativní média jsou sluníčkáři a různými neziskovkami škatulkována a označována za konspirativní, vylhaná, proruská atp., přitom i oni sluníčkáři jsou nebo mohou být svědky prakticky totožných praktik, respektive získávat zcela totožné zkušenosti. Jak k realitě přistupujeme, je pouze a jen o úrovni informovanosti každého z nás. Zatímco my víme, zfanatizovaní „korporativističtí fašisté” nikoli.
Motto: „Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.”

Vrátit se na “Diskuze nad články, tématy a/nebo celými kauzami publikovanými na DuchDoby.CZ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron