Otázky a odpovědi k pořadu ČNTV2: Studio REPORT 13.12.2017

Česká nezávislá televize 2 je předchůdcem Jiného média z doby před ukončením provozu ČNTV jako celku.
Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů; pro názory použijte sekci Názorové diskuze.

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 12.12.2017, 22:53

ČNTV2: Studio REPORT 13.12.2017 - Konference KTS-AME 11.2017

Část 1/4: Denisa Rohanová a Jan Brezáni - Dvojí výklad exekučního práva aneb záměr versus realita


----


Související zdroje

Případ pana Jaroslava Nováka ZDE.
Demonstrace na obranu vlasti, míru, pravdy a spravedlnosti 08.05.2017 v Praze na Letné ZDE.
Cena pro Tomáše Ortela byla odměněna exekucí ZDE.

----


Témata konference

Témata konference budou v budoucnu doplněna. Pokud nechcete čekat, přehrajte si konferenci.

----


Otázky a odpovědi

Pokud máte na Denisu Rohanovou a/nebo Jana Brezániho z České asociace povinných dotazy související s obsahem videa, můžete je zde formou odpovědi pokládat a my je budeme s nimi následně kontaktovat. Pro pokládání dotazů je potřeba se do fóra zaregistrovat a/nebo přihlásit, což můžete učinit v pravém horním rohu fóra. Na rozdíl od sociálních sítí Vás tu za vyjádření (slušného) dotazu a/nebo názoru nikdo nezablokuje, veškeré texty zde setrvají a budou na internetu značně lépe dohledatelné. Do tohoto vlákna je možné se kdykoli vrátit a pokračovat v diskuzi.

----


Organizační informace

Prohlášení o obecném zřeknutí se odpovědnosti si přečtete ZDE.
O typech diskuzí k našemu digitálnímu obsahu naleznete informace ZDE.
Daný digitální obsah v roce 2017 vyrobila iniciativa ETIQ.CZ, z.s.

----


Pořad k archivaci

Veškeré pořady ČNTV2 vzhledem k tomu, že naivně nevěříme třetím stranám, archivujeme a když už je archivujeme, nabízíme je zároveň ke stažení. Proto pokud z nějakého důvodu (již) nebude předmětné video fungovat (nepůjde přehrát), můžete si jej pohodlně stáhnout z tohoto ODKAZU a následně přehrát ve svém počítači a/nebo mobilním zařízení. A pokud z nějakého důvodu nebude fungovat zmíněný odkaz, napište nám, načež my zajistíme nápravu.

----


Možnosti Vaší podpory

Máte-li zájem přidat se k týmu ČNTV a vytvořit tak další kanál, kontaktujte zakladatele Petra Richarda Orteka na e-mailu czechnewstv@gmail.com. Pokud z nějakého důvodu nemůžete, zvažte, prosíme, alespoň svoji podporu a přispějte na náš provoz a/nebo technické vybavení. Přispět můžete na bankovní účet číslo 55555513 / 2010 s uvedením zprávy pro příjemce „DAR na ČNTV2”. Za jakoukoli podporu srdečně děkujeme!

----


    Klíčová slova

    Česká nezávislá televize, CzechNewsTV, ČNTV, ČNTV2, Jiné médium, ETIQ.CZ, konference, KTS-AME, exekuce, Denisa Rohanová, Jan Brezáni, Petr Richard Ortek, Martin Mojmír, ČNTV2 Studio REPORT 13.12.2017, https://youtu.be/jgtgR5M6y08
    ----
Naposledy upravil(a) Martin Mojmír dne 30.04.2018, 11:43. Celkem upraveno 1x.

Qestament
Čestný člen fóra
Čestný člen fóra
Avatar uživatele

Příspěvekod Qestament » 12.12.2017, 23:20

Dobrý den paní Rohanová. Jaká je vaše úloha v asociaci? Mám to chápat tak že když mám exekuci tak mně pomůžete nebo poradíte, anebo i budete zastupovat? Jak jste financovaní a jakou máte motivaci pomáhat lidem? Z čeho vás lidi v exekuci zaplatí?
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 12.12.2017, 23:34

Dovolím si částečně odpovědět za paní Rohanovou videem. Se zbylými otázkami jsem ji kontaktoval, pokud bude mít čas a zájem, odpoví. Eventuálně prosím o posečkání na nakumulování více dotazů naráz, anebo několik málo dnů.

Motto: „Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.”

Denisa Rohanová
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvekod Denisa Rohanová » 13.12.2017, 05:24

Dobré ráno,jsem prezidentkou asociace.Pokud jste v exekuci,tak Vám opravdu poradíme,nebo se o to alespoň budeme snažit.Co se týká zastupování,tak máme dohodu s AK,která pro naše členy vede složitější spory před soudy vyšších instancí a to bez nákladů pro povinného.Celý provoz asociace je financován z členských příspěvků a hlavně každým členem vedení.Služby asociace jsou zdarma.A co se motivace týká...již roky se snažíme lidem v exekuci pomáhat a proč? Protože lidé mají lidem pomáhat a všichni z nás si nějakým exekučním zvěrstvem prošel.

Qestament
Čestný člen fóra
Čestný člen fóra
Avatar uživatele

Příspěvekod Qestament » 13.12.2017, 10:29

Děkuji za odpovědi. :-)
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)


Vrátit se na “Česká nezávislá televize 2 (ČNTV2)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron