Otázky a odpovědi k pořadu CNTV2: Studio REPORT 13.12.2017

Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů - pro názory použijte sekci Názorové diskuse.

Moderátoři: Martin Böhm, Petr Ortek

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Martin Böhm
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Martin Böhm » 12.12.2017, 22:53

CNTV2: Studio REPORT 13.12.2017 - Konference KTS-AME 11.2017
Část 1/4: Denisa Rohanová a Jan Brezáni - Dvojí výklad exekučního práva aneb záměr versus realita

Pokud máte na Denisu Rohanovou a/nebo Jana Brezániho z České asociace povinných dotazy související s obsahem videa, můžete je zde formou odpovědi pokládat a my je budeme s nimi následně kontaktovat. Pro pokládání dotazů je potřeba se do fóra zaregistrovat a/nebo přihlásit (vpravo nahoře).

---

Pořad k archivaci

Veškeré pořady CNTV2 vzhledem k tomu, že naivně nevěříme třetím stranám, archivujeme a když už je archivujeme, nabízíme je zároveň ke stažení. Proto pokud z nějakého důvodu (již) nebude předmětné video fungovat (nepůjde přehrát), můžete si jej pohodlně stáhnout z tohoto ODKAZU a následně přehrát ve svém počítači a/nebo mobilním zařízení. A pokud z nějakého důvodu nebude fungovat zmíněný odkaz, napište nám, načež my zajistíme nápravu.

---

Klíčová slova

Česká nezávislá televize, CzechNewsTV, CNTV, DDmedia.CZ, ETIQ.CZ, konference, KTS-AME, exekuce, Denisa Rohanová, Jan Brezáni, Petr Richard Ortek, Martin Böhm, Dvojí výklad exekučního práva aneb záměr versus realita, https://youtu.be/jgtgR5M6y08

Qestament
Čestný člen fóra
Čestný člen fóra

Příspěvekod Qestament » 12.12.2017, 23:20

Dobrý den paní Rohanová. Jaká je vaše úloha v asociaci? Mám to chápat tak že když mám exekuci tak mně pomůžete nebo poradíte, anebo i budete zastupovat? Jak jste financovaní a jakou máte motivaci pomáhat lidem? Z čeho vás lidi v exekuci zaplatí?
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)

Martin Böhm
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Martin Böhm » 12.12.2017, 23:34

Dovolím si částečně odpovědět za paní Rohanovou videem. Se zbylými otázkami jsem ji kontaktoval, pokud bude mít čas a zájem, odpoví. Eventuálně prosím o posečkání na nakumulování více dotazů naráz, anebo několik málo dnů.

„Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí; proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.” MB

Denisa Rohanová
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvekod Denisa Rohanová » 13.12.2017, 05:24

Dobré ráno,jsem prezidentkou asociace.Pokud jste v exekuci,tak Vám opravdu poradíme,nebo se o to alespoň budeme snažit.Co se týká zastupování,tak máme dohodu s AK,která pro naše členy vede složitější spory před soudy vyšších instancí a to bez nákladů pro povinného.Celý provoz asociace je financován z členských příspěvků a hlavně každým členem vedení.Služby asociace jsou zdarma.A co se motivace týká...již roky se snažíme lidem v exekuci pomáhat a proč? Protože lidé mají lidem pomáhat a všichni z nás si nějakým exekučním zvěrstvem prošel.

Qestament
Čestný člen fóra
Čestný člen fóra

Příspěvekod Qestament » 13.12.2017, 10:29

Děkuji za odpovědi. :-)
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)

Vrátit se na “Otázky diváků na jednotlivá konkrétní studia či pořady”