Otázky a odpovědi k pořadu CNTV2: Studio REPORT 22.11.2017

Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů - pro názory použijte sekci Názorové diskuse.

Moderátoři: Martin Mojmír, Petr Ortek

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 13.12.2017, 11:32

CNTV2: Studio REPORT 22.11.2017
Ovlivňování veřejného mínění; občanské shromáždění spolku ČEST,SVOBODA,RESPEKTObsah pořadu

# Manipuluje Seznam.cz při svých zprávách čtenářem a/nebo divákem tím, že řekne něco způsobem, aby si tento myslel něco jiného? Jak jsme se s do debaty Seznamu nepozvanými prezidentskými kandidáty Petrem Hannigem a Josefem Tomanem nechali zprvu „napálit”

# Proslovy jednotlivých přednášejících veřejného shromáždění spolku ČEST,SVOBODA,RESPEKT (Jiří Černohorský, Zdeněk Chytra, Žarko Raptor Jovanovič, Roman Ruhig, Petra Anaconda Lhotáková, Martin Zapletal, Jiří Pavel Pešek) 17. listopadu v Praze (Za video děkujeme kameramanovi Jaroslavu Kvardovi)

---

Otázky a odpovědi

Pokud máte dotazy související s obsahem videa, respektive na jeho účastníky, můžete je zde formou odpovědi položit a my je s nimi budeme kontaktovat. Pro pokládání dotazů je potřeba se do fóra zaregistrovat a/nebo přihlásit, což můžete učinit v pravém horním rohu fóra. Na rozdíl od sociálních sítí Vás tu za vyjádření (slušného) dotazu a/nebo názoru nikdo nezablokuje, veškeré texty zde setrvají a budou na internetu lépe dohledatelné.

---

Pořad k archivaci

Veškeré pořady CNTV2 vzhledem k tomu, že naivně nevěříme třetím stranám, archivujeme a když už je archivujeme, nabízíme je zároveň ke stažení. Proto pokud z nějakého důvodu (již) nebude předmětné video fungovat (nepůjde přehrát), můžete si jej pohodlně stáhnout z tohoto ODKAZU a následně přehrát ve svém počítači a/nebo mobilním zařízení. A pokud z nějakého důvodu nebude fungovat zmíněný odkaz, napište nám, načež my zajistíme nápravu.

---

    Klíčová slova
    Česká nezávislá televize, CzechNewsTV, CNTV, CNTV2, DDmedia.CZ, ETIQ.CZ, Petr Hannig, Josef Toman, veřejné shromáždění, 17. listopad 2017, Petr Richard Ortek, Martin Böhm, https://youtu.be/vDbRC23ia3c
Motto: „Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.”

Vrátit se na “Otázky diváků na jednotlivá konkrétní studia či pořady”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host