Otázky a odpovědi k pořadu ČNTV2: Studio REPORT 14.12.2017

Česká nezávislá televize 2 je předchůdcem Jiného média z doby před ukončením provozu ČNTV jako celku.
Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů; pro názory použijte sekci Názorové diskuze.

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 14.12.2017, 11:59

ČNTV2: Studio REPORT 14.12.2017

Loupežné přepadení pana Jaroslava Nováka exekutorskou mafií s následným únosem


----


Obsah pořadu

Podle odvolacího soudu byla exekuce pana Jaroslava Nováka nezákonná. Čili by se dalo říci, že se jednalo o loupežné přepadení s následným únosem aneb jaké jsou poměry exekutorské mafie a psychiatrických léčeben v České republice.

----


Související zdroje

ČNTV2: Studio REPORT 14.11.2017 - Exekuce, nebo loupežné přepadení s následným únosem pana Jaroslava Nováka? (ZDE)

----


Otázky a odpovědi

Pokud máte na poškozeného pana Jaroslava Nováka nebo na přítomné právní zástupce dotazy související s obsahem videa, můžete je zde formou odpovědi pokládat a my je budeme s nimi následně kontaktovat. Pro pokládání dotazů je potřeba se do fóra zaregistrovat a/nebo přihlásit, což můžete učinit v pravém horním rohu fóra. Na rozdíl od sociálních sítí Vás tu za vyjádření (slušného) dotazu a/nebo názoru nikdo nezablokuje.

Reakce na své případné dotazy obdržíte pouze v rámci moderované diskuze zdejší, diskuze pod videem na YouTube moderována není a tedy není ani námi sledována (diskuze na YouTube nečteme). Důvodem je náš zájem o kultivovanost diskuze a ochrana (nás i Vás) proti eventuální cenzuře třetí strany.

----


Organizační informace

Prohlášení o obecném zřeknutí se odpovědnosti si přečtete ZDE.
O typech diskuzí k našemu digitálnímu obsahu naleznete informace ZDE.
Daný digitální obsah v roce 2017 vyrobila iniciativa ETIQ.CZ, z.s.

----


Pořad k archivaci

Veškeré pořady ČNTV2 vzhledem k tomu, že naivně nevěříme třetím stranám, archivujeme a když už je archivujeme, nabízíme je zároveň ke stažení. Proto pokud z nějakého důvodu (již) nebude předmětné video fungovat (nepůjde přehrát), můžete si jej pohodlně stáhnout z tohoto ODKAZU a následně přehrát ve svém počítači a/nebo mobilním zařízení. A pokud z nějakého důvodu nebude fungovat zmíněný odkaz, napište nám, načež my zajistíme nápravu.

----


Možnosti Vaší podpory

Pokud se máte zájem přidat k týmu ČNTV a vytvořit tak další kanál, kontaktujte zakladatele Petra Richarda Orteka na e-mailu czechnewstv@gmail.com. Pokud z nějakého důvodu nemůžete, zvažte, prosíme, alespoň svoji podporu a přispějte na náš provoz a/nebo technické vybavení. Přispět můžete na bankovní účet číslo 55555513 / 2010 (jako variabilní symbol uveďte číslici 2). Za jakoukoli podporu srdečně děkujeme!

----


    Klíčová slova

    Česká nezávislá televize, ČNTV, ČNTV2, Jiné médium, ETIQ.CZ, tisková konference, exekuce, Jaroslav Novák, Norbert Naxera, Dimiter Petrov, Petr Richard Ortek, Martin Mojmír, ČNTV2 Studio REPORT 14.12.2017, https://youtu.be/UN-B3veNZ8I
    ----
Naposledy upravil(a) Martin Mojmír dne 30.04.2018, 11:44. Celkem upraveno 2x.

Vrátit se na “Česká nezávislá televize 2 (ČNTV2)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron