Otázky a odpovědi k pořadu CNTV2: Studio REPORT 14.12.2017

Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů - pro názory použijte sekci Názorové diskuse.

Moderátoři: Martin Mojmír, Petr Ortek

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 14.12.2017, 11:59

CNTV2: Studio REPORT 14.12.2017 - Loupežné přepadení pana Jaroslava Nováka exekutorskou mafií s následným únosemOtázky a odpovědi

Pokud máte na poškozeného pana Jaroslava Nováka nebo na přítomné právní zástupce dotazy související s obsahem videa, můžete je zde formou odpovědi pokládat a my je budeme s nimi následně kontaktovat. Pro pokládání dotazů je potřeba se do fóra zaregistrovat a/nebo přihlásit (vpravo nahoře).

Reakce na své případné dotazy obdržíte pouze v rámci moderované diskuze zdejší, diskuze pod videem na YouTube moderována není a tedy není ani nikým sledována (diskuze na YouTube nečteme). Důvodem je náš zájem o kultivovanost diskuze a ochrana (nás i Vás) proti eventuální cenzuře třetí strany. Kromě toho zároveň, na rozdíl od sociálních sítí, Vás tu za vyjádření (slušného) dotazu a/nebo názoru nikdo nezablokuje, veškeré texty zde setrvají a budou na internetu lépe dohledatelné. Stačí pouze respektovat a dodržovat naší stručnou (n)etiketu.

---

Obsah pořadu

Podle odvolacího soudu byla exekuce pana Jaroslava Nováka nezákonná. Čili by se dalo říci, že se jednalo o loupežné přepadení s následným únosem aneb jaké jsou poměry exekutorské mafie a psychiatrických léčeben v České republice.

---

Související zdroje

CNTV2: Studio REPORT 14.11.2017 - Exekuce, nebo loupežné přepadení a únos pana Jaroslava Nováka? (ZDE)

---

Organizační informace

Diskuzní možnosti (ZDE)

Zřeknutí se odpovědnosti (ZDE)

---

Česká nezávislá televize

První kanál (zpravodajství, reportáže, rozhovory) (ZDE)

Druhý kanál (reportáže, konference, přednášky) (ZDE)

Třetí kanál (cokoliv, s čím budete moci přispět) (Váš kanál - nesmírně rádi Vás přivítáme v našem pracovním týmu.)

---

Pořad k archivaci

Veškeré pořady CNTV2 vzhledem k tomu, že naivně nevěříme třetím stranám, archivujeme a když už je archivujeme, nabízíme je zároveň ke stažení. Proto pokud z nějakého důvodu (již) nebude předmětné video fungovat (nepůjde přehrát), můžete si jej pohodlně stáhnout z tohoto ODKAZU a následně přehrát ve svém počítači a/nebo mobilním zařízení. A pokud z nějakého důvodu nebude fungovat zmíněný odkaz, napište nám, načež my zajistíme nápravu.

---

Možnosti Vaší podpory

Pokud se máte zájem přidat k týmu CNTV a vytvořit tak další kanál, kontaktujte zakladatele Petra Richarda Orteka na e-mailu czechnewstv@gmail.com. Pokud z nějakého důvodu nemůžete, zvažte, prosíme, alespoň svoji podporu a přispějte na náš provoz a/nebo technické vybavení. Přispět můžete na bankovní účet číslo 55555513 / 2010 (jako variabilní symbol uveďte číslici 2). Za jakoukoli podporu srdečně děkujeme!

---

    Klíčová slova

    Česká nezávislá televize, CNTV, DDmedia.CZ, ETIQ.CZ, tisková konference, exekuce, Jaroslav Novák, Norbert Naxera, Dimiter Petrov, Petr Richard Ortek, Martin Böhm, Loupežné přepadení pana Jaroslava Nováka exekutorskou mafií s následným únosem, CNTV2: Studio REPORT 14.12.2017, https://youtu.be/UN-B3veNZ8I
Naposledy upravil(a) Martin Mojmír dne 15.12.2017, 11:53. Celkem upraveno 1x.

Vrátit se na “Otázky diváků na jednotlivá konkrétní studia či pořady”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host