Otázky a odpovědi k pořadu CNTV2: Studio REPORT 04.01.2018

Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů - pro názory použijte sekci Názorové diskuse.

Moderátoři: Martin Mojmír, Petr Ortek

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 04.01.2018, 12:33

CNTV2: Studio REPORT 04.01.2018 - Konference KTS-AME 11.2017
Část 4/4: Rudolf Dvořák a Jan Piroutek - Návrh Ústavy suverénních občanů SFROtázky a odpovědi

Pokud máte na přednášející Rudolfa Dvořáka a Jana Piroutka dotazy související s obsahem videa, můžete je zde formou odpovědi pokládat a my je budeme s nimi následně kontaktovat. Pro pokládání dotazů je potřeba se do fóra zaregistrovat a/nebo přihlásit (vpravo nahoře).

Reakce na své případné dotazy obdržíte pouze v rámci moderované diskuze zdejší, diskuze pod videem na YouTube moderována není a tedy není ani nikým sledována (diskuze na YouTube nečteme). Důvodem je náš zájem o kultivovanost diskuze a ochrana (nás i Vás) proti eventuální cenzuře třetí strany.

---

Související zdroje

Webové stránky projektu (ZDE)

Starší tématická videa (ZDE)

---

Organizační informace

Diskuzní možnosti:
viewtopic.php?f=41&t=335

Zřeknutí se odpovědnosti
viewtopic.php?f=41&t=318

---

Česká nezávislá televize

První kanál (zpravodajství, reportáže, rozhovory) (ZDE)

Druhý kanál (reportáže, konference, přednášky) (ZDE)

Třetí kanál (cokoliv, s čím budete moci přispět) (Váš kanál - nesmírně rádi Vás přivítáme v našem pracovním týmu.)

---

Pořad k archivaci

Veškeré pořady CNTV2 vzhledem k tomu, že naivně nevěříme třetím stranám, archivujeme a když už je archivujeme, nabízíme je zároveň ke stažení. Proto pokud z nějakého důvodu (již) nebude předmětné video fungovat (nepůjde přehrát), můžete si jej pohodlně stáhnout z tohoto ODKAZU a následně přehrát ve svém počítači a/nebo mobilním zařízení. A pokud z nějakého důvodu nebude fungovat zmíněný odkaz, napište nám, načež my zajistíme nápravu.

---

Možnosti Vaší podpory

Pokud se máte zájem přidat k týmu CNTV a vytvořit tak další kanál, kontaktujte zakladatele Petra Richarda Orteka na e-mailu czechnewstv@gmail.com. Pokud z nějakého důvodu nemůžete, zvažte, prosíme, alespoň svoji podporu a přispějte na náš provoz a/nebo technické vybavení. Přispět můžete na bankovní účet číslo 55555513 / 2010 (jako variabilní symbol uveďte číslici 2). Za jakoukoli podporu srdečně děkujeme!

---

    Klíčová slova

    Česká nezávislá televize, CzechNewsTV, CNTV, DDmedia.CZ, ETIQ.CZ, konference, KTS-AME, Koule suverénních občanů, kouleso.cz, Rudolf Dvořák, Jan Piroutek, Petr Richard Ortek, Martin Böhm, Návrh Ústavy suverénních občanů SFR, CNTV2: Studio REPORT 04.01.2018, https://youtu.be/ko5TsZmsOQI

Qestament
Čestný člen fóra
Čestný člen fóra
Avatar uživatele

Příspěvekod Qestament » 04.01.2018, 21:05

VG Production Dokument napsal:Martine ,škoda že ty záznamy neděláš tak,že si zvuk nahraješ přímo od zvukaře. Bylo by to daleko lépe slyšet a eliminoval by si hluk z okolí. Vladimír

Z YouTube další klávesnicový kritik ve věci zvuku. Předpokládám, že mu asi nebudeš odpovídat?
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 04.01.2018, 21:26

Co chceš na to za odpověď? Pod videem je jasně napsáno:
Témata pořadu, související zdroje, možnosti diskuze, možnosti podpory a další informace o videu se dozvíte z odkazu viewtopic.php?f=134&t=387. YouTube diskuze nečteme a tedy zde na ně ani nereagujeme, viz důvody uvedené v odkazu (externím fóru). Děkujeme za pochopení.

Navíc kdo si video spustí, přesně na toto má přímo ve videu hned po 45 sekundách od spuštění v okně uvedenou zřetelnou poznámku. Jak mám reagovat na komentáře lidem, kteří se ve videu nedostali ani k té 45 sekundě? Racionální odpovědí na toto je neodpověď. K nereakci jsou hned tyto dva důvody.

Pokud mám odpovědět tobě zde, tak zkrátka a jednoduše s jejich místním zvukařem nebyla absolutně řeč. Buď na mé poznámky a požadavky ve věci úpravy zvuku vůbec nereagoval, anebo se vymlouval na špatné prostory. Připojení se k zařízení zvukaře už vůbec nebylo reálné. Takže prostě zvuk je takový, jaký je. Navíc opakovaně vyzývám lidi, aby se osobně zapojili a pomohli, anebo alespoň přispěli na zakoupení adekvátního vybavení. Nicméně teď už to je stejně jedno, neboť Česká nezávislá televize zítra končí, oznámí to Petr Ortek v CNTV1 a abych já byl blbej a pokračoval v tom, když o to v podstatě nemá nikdo zájem, tak to bych byl opravdu blbej. Takže touto poslední přednáškou jsem, když Petr končí, skončil (dobrovolně) v rámci CNTV také.

Nicméně zde se pojďme již věnovat otázkám a odpovědím k videu.
Motto: „Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.”


Vrátit se na “Otázky diváků na jednotlivá konkrétní studia či pořady”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host