Aktuality diskusního fóra do 25.11.2015

Než do interFóra vložíte první příspěvek, přečtete si informace o jeho provozovateli a přijmete za vlastní zdejší (N)etiketu. Kromě uvedeného zde naleznete rovněž novinky a prostor pro věcné dotazy a/nebo připomínky.
Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 29.01.2015, 11:12

Vážení návštěvníci a členové interFóra,

prostřednictvím kategorie (N)etiketa, novinky a oznámení Vás budeme nepravidelně informovat o novinkách interFóra, mezi což, kromě aktivit našich, patří zejména aktivity inovativních jedinců, subjektů a nezávislých médií, respektive zapojených spolupracujících členů. Informování prostřednictvím hlavní kategorie spočívá ve shrnování a eventuálním směrování do konkrétních sekcí fóra, které si jednotliví členové či skupiny již obsluhují sami. Stručně řečeno - bude-li něco nového, sdělíme a ozdrojujeme Vám co a u koho tak, aby nebylo složité to hledat.

Mezi první členy interFóra patří první nezávislé, necenzurované a přizpůsobivé rádio v České republice Svobodný vysílač CS v čele se zodpovědnou osobou a moderátorem Pavlem Hlávkou; nezávislá organizace sdružující svobodné lidi, tj. lidi s otevřenou a nezotročenou myslí New World Order Opposition v čele s Janem Korálem; Aliance pro transformaci České republiky v čele s předsedou politického hnutí Občanská sounáležitost Václavem Vorlem a Vzdělávací a charitativní organizace přinášející řešení na většinu civilizačních problémů - česká pobočka hnutí Zeitgeist.

Kromě uvedených organizací nyní o přidání se k nám jednáme s Reformou společnosti o.s. a Proměnou o.s. V neposlední řadě plánujeme brzy oslovit také rádio Ubuntu a těšíme se na zapojení dalších potenciálních členů. Proto sledujte toto téma, které budeme průběžně aktualizovat.

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 08.04.2015, 07:30

Uběhla již nějaká doba a jsem rád, že mohu tímto oznámit finalizaci (n)etikety a příchod advokátky, JUDr. Olgy Suché, která bude, v příslušné kategorii a v rámci svých možností, zdarma odpovídat na základní dotazy právního a advokátního charakteru. Proto potřebujete-li pomoc, ptejte se.

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 14.04.2015, 13:43

Počínaje dnešním dnem můžete do iF pokládat dotazy týkající se zdraví, životního stylu a racionální medicíny, resp. oslovovat naší paní doktorku, praktickou lékařku s letitou praxí, MUDr. Helenu Korčekovou, která bude odpovídat na Vaše dotazy. Kromě toho paní doktorka momentálně rovněž nabírá nové pacienty a proto budete-li mít zájem, můžete se k ní i zaregistrovat. Veškeré informace najdete na webové stránce http://www.hmmedic.cz, anebo portálu firmy.cz.

Paní doktorka Korčeková má smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v České republice.
Zkušenosti jednotlivých pacientů na webu Top lékař a Známý lékař. Objektivní hodnocení 100%.

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 14.04.2015, 16:12

Kategorie Advokacie a právo byla rozšířena o sociální poradenství, kde se Vám pro začátek budu věnovat já. Samozřejmě budeme jen rádi za případné další odborníky, kteří budou mít zájem našemu spolku nabídnout svoji pomocnou ruku. Podotýkáme však, že nepracujeme za peníze, ale za svoji vizitku a srdce; a že odpovědi na uživatelské dotazy, poznámky či připomínky jsou nenárokovatelné, viz platná (n)etiketa. Děkujeme za pochopení.

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 15.04.2015, 10:49

Dnes jsme pro Vás přidali další kategorii, jejíž úlohou je možnost poskytování prostoru interFóra jednotlivým registrovaným uživatelům majacím zájem psát své myšlenky bez nutnosti zabývat se složitým zakládáním samostatných webových stránek, anebo strachem ze sledování sociálními sítěmi. Máte-li tedy zájem začít blogovat, kontaktujte nás a my Vám připravíme samostatnou sekci fóra jen pro Vás. Diskuse k jednotlivým článkům samozřejmostí.

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 08.06.2015, 14:20

Dnešním dnem bylo pokročeno v korektuře češtiny diskusního fóra. Jistě se ve fóru dále nachází spoustu chyb, proto pokud na nějaké narazíte, a to i v případných automatických e-mailech, budu rád za upozornění. V rámci možností tyto opravím.

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 10.08.2015, 14:34

Do interFóra se aktivně zapojil Ondřej Brož, moderátor studia Rokycany rádia Svobodný vysílač CS, se svým pořadem Iluminace/Transformace.

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 02.09.2015, 14:55

Jelikož se Janu Korálovi (NWOO.cz) nepodařilo přesvědčil Alianci pro transformaci ČR (Občanskou sounáležitost) k využívání a sebeprezentaci v interFóru, byla celá sekce z Občanských iniciativ vymazána. V souvislosti s tím jsem se rovněž rozhodl do interFóra nezvat žádná další politická uskupení a strany. Případná členství budou v budoucnu projednávána pouze v případě, že svůj zájem projeví samy.

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 10.10.2015, 00:45

Komunita interFóra se schází každé první pondělí v měsíci od 20:00 na komunikačním serveru Mumble. Jedná se konkurenci známého a hojně využívaného TeamSpeaku, jež je však zcela zdarma, a to pro jakékoli účely a která zároveň neprošla, jako právě zmíněný TeamSpeak, změnou licenčních podmínek, ve kterých se jasně a zřetelně píše, že tento může, kromě jinak běžných statistických dat, sledovat naprosto vše, co se na serveru děje, což uživatele nechává stvrdit svým výslovným souhlasem. Toto se v případě Mumble neděje, neboť je tento, na rozdíl od zmíněného TeamSpeaku, tzv. Open Sourcem a veškerá komunikace skrze něj může být (a v našem případě dokonce vynuceně je) šifrována. Údaje pro připojení se na interFórum Mumble server jsou následující.

Jmenovka: interForum.cz
Adresa: mumble.interforum.cz
Heslo: tzm2015

Mumble server je do 31.12.2015 v testovacím režimu, nicméně již nyní plně funkční a k dispozici. V současné době je v přípravě rovněž návod k použití, který po jeho dokončení zveřejníme na interFóru a stránce Hnutí Zeitgeist ČR - http://www.zeitgeistmovement.cz. Těšíme se na Vaší návštěvu na Mumble.

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 06.11.2015, 22:20

Počínaje dnešním dnem je diskusní interFórum k dispozici rovněž šifrovaně, tzn. pod adresou https://forum.sebesdileni.cz. Pokud Vám vyskočí hláška o rizicích, tyto jednoduše potvrďte vzetím jich na vědomí. Jedná se o to, že jsme si šifrovací klíče vydali sami a skutečně není potřeba jen kvůli tomu, aby hláška nevyskakovala, za tyto platit. V případě větších obav z používání https protokolu mě můžete oslovit a já Vám potvrdím šifrovací klíč.

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 10.11.2015, 20:59

Svoji kategorii v interFóru obhájila skupina NWOO.org, která zároveň na svůj web http://www.nwoo.org umístila iframe, čímž rapidně zvýšila zdejší návštěvnost. Oba projekty jsme tak navzájem významně získaly. My návštěvnost a NWOO.org svoji osobní diskusní sekci. Moderátorem kategorie NWOO.org je Jan Korál, provozovatel stejnojmenného webu. Budete-li mít tedy cokoli k NWOO na srdci, kontaktujte přímo Honzu.

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 19.11.2015, 09:47

Včera byla opravena responzivita u nejnižšího rozlišení, nyní je web, kromě počítačů a tabletů, správně zobrazitelný i na všech chytrých telefonech.

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 23.11.2015, 01:58

Dnes došlo k celkové restrukturalizaci fóra Rádio Svobodný vysílač CS (SVCS), které je nyní přehlednější a jehož některé kategorie nevyžadují mít založený konkrétní díl pořadu (nově můžete sami vytvářet témata pořadů, kde se chcete na něco zeptat), nejsou-li tyto dosud vytvořeny.
Naposledy upravil(a) Martin Mojmír dne 08.02.2018, 01:47. Celkem upraveno 1x.
Důvod: Téma pro neaktuálnost uzamčeno, pro dotazy a/nebo připomínky založte téma nové.


Vrátit se na “Provozovatel, (n)etiketa, novinky, dotazy a připomínky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron