Proč se vyvarovat konzumace masa aneb biologicko-historické znaky člověka

S obnovou a udržováním pevného zdraví, prevencí, eventuálně řešením příčin již projevujících se zdravotních problémů a onemocnění, povětšinou bezplatně, poradí naši atestovaní lékaři a nutriční terapeuti.

Moderátoři: Martin Mojmír, MUDr. Helena Korčeková

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Martin Mojmír » 21.06.2016, 23:37

Diskusní vlákno k článku na DuchDoby.CZ s názvem Proč se vyvarovat konzumace masa aneb biologicko-historické znaky člověka.

Na interFóru se můžete nejen vyjadřovat, ale Vaše diskuse, popřípadě jakákoli jiná (další) interakce, se účinně indexuje v internetových vyhledávačích, takže bude rovněž snadněji dohledatelná na internetu např. pro ty, kdož hledají třeba právě Vaše sdělení či informace; kdežto na sociálních sítích je již za týden vše prakticky k nenalezení, nemáte-li uchován nějaký přímý odkaz. Sem se lze kdykoli vrátit např. z vašeho profilu vytvořeného při registraci.
Motto: „Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.”

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Martin Mojmír » 31.07.2016, 17:39

Mohu poprosit o překlad pro české čtenáře? Já vím, Google translator, ovšem ne každý jej zná či s ním umí. Zároveň nepřekládá vždy správně.

Pomoc ve formě překladu toho kterého textu patří mezi aktivity, které na iF uvítáme asi nejvíce. Viz příklad kolegy Michala Mausera a jeho kvalitní překlad Copiosis [1] [2]. Případně předem moc děkuji.
Motto: „Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.”

Vrátit se na “Zdraví, životní styl a racionální medicína”