Jirka Černohorský: Konec svobody a demokracie v ČR?

Ostatní témata nepatřící nebo jinak nesouvisející s uvedenými kategoriemi.

Moderátor: Martin Mojmír

Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Pokud máte jakékoli dotazy či poznámky k tématu videa s Jiřím Černohorským, můžete se přihlásit do fóra a napsat je. Jiří bude následně kontaktován, aby se Vám k nim eventuálně zde vyjádřil. Poprosíme však o trpělivost a zejména o respektování zdejší (n)etikety. Děkujeme.
 
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Michal Mauser
Vykázaný uživatel
Vykázaný uživatel

Příspěvek od Michal Mauser »

Zdravím, dnes jsem ztratil mnoho hodin času ověřováním informací o zákonech, které mají údajně značně omezovat existenci malých politických stran a posilovat strany parlamentní. Vypátral jsem pouze jeden (text je ve žlutém poli), ale v celé první části jsem nic šíleného nenašel a ani vyhledávání tří nul, slova dar, tři měsíce atp. v dokumentu nebylo úspěšné.
 
Chci se tedy zeptat, zda máte nějaké podklady k tvrzení, že tyto praktiky byly uzákoněny letos 6. září (5 minuta 43 sekunda), protože jsem k tomu opravdu nic oficiálního nenašel.
Naposledy upravil(a) Martin Mojmír dne 08.11.2016, 23:43, celkem upraveno 1 x.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Já jsem to samý viděl dneska v cntv. Podle mě hoax, prostě blbost. Nevím od čeho to pane Černohorský čtete, odkud se ten pamflet vzal a proč neuvedete pořádnej důvěryhodnej zdroj. Prosím o doložení tvrzení.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Tak už i Bartoš z ND mele tu stejnou sračku, taky bez zdroje. :mrgreen:
 
Chci zdroje, fakta; ne slova, názory!
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Jo, tak tady se reakcí a informací asi taky nedočkáme. Proč tu tahle skupina vůbec je?
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Téma přepošlu Jirkovi k vyjádření, pravděpodobně tu kromě registrace ještě nebyl, anebo neměl na odpověď čas.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Jirka Černohorský
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Jirka Černohorský »

Vážený pane Q, zdroj je poslanecká sněmovna ... Respektive Sněmovní tisk ze dne 6.záři t.r. čslo 569. Prošlo to prvním čtením a zatím není potvrzený senát a prezident ... Za to že jsem hned nezareagoval, tak to se nezlobte, ale není to v mých silách ... Snažím se lidi informovat všemi možnými dostupnými způsoby zde na internetu, Fejs, youtube, a www. stránkami. Než vlezu do té prolhané bedny ;) ... A toto fórum je další možností... Jsme,ale na začátku tak bude chvíli trvat než se tu zorientuji ... Děkuji za pochopení ...
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Jak psal Michal výš, kterýmu nebylo odpovězeno, dané zmiňované podrobnosti jsem ve spisu nenašel.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Tahle komunikace je na prd, navíc fakt nevím, jak tahle skupina spadá do nadpisu fóra. Inovativní skupiny, jednotlivci, spolky, transparentní média? Tohle tady podle mě nemá co dělat a stejně tady není reagováno. Takhle si racionální společnost fakt nepředstavuju. Argumenty nula, doložení faktů žádný, všechno formou najdi si sám a nemáš jistotu, zda vůbec najdeš. Nic takovýho, co se tvrdí, Zeman nepodepsal, žádný omezování se nekoná, nic takovýho jsem napsáno nenašel. Důkazní břemeno má ten, kdo něco tvrdí, tak ať se to doloží přesnými konkrétními odkazy.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Dám tomu šanci ještě několik dnů a případně to zase smažu. Beztak se tato sekce (opět) nepoužívá.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Tak co, smažeš to, nebo ne? Je úplně stejnej jako všichni ostatní, který jsi sem přidal. Na všechno sere, jenom nahrává svý řvaní a polulismuje. Do dneška víme prd, nereaguje, jenom píše na fejsu s desítky hrubkama jako negramot. Od kdy sem dáváš uřvaný chudinky, to mi hlava nebere. :D
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Tato skupina bude z evidentních důvodů do konce měsíce v interFóru zrušena a téma přesunuto pod ETIQ.CZ, z.s. k případnému pokračování diskuse.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Michal Mauser
Vykázaný uživatel
Vykázaný uživatel

Příspěvek od Michal Mauser »

Prošel jsem toto znění zákona platné od 2017 a originální článek pana Matějky (včetně prvních tří odkazů) a zjistil, že z 8 tvrzení v článku platí úplně tak maximálně 4. Je možné, že jsem něco přehlédl, protože jsem četl text jako celek a nehledal konkrétní věci, takže případně prosím o korekci. Stejně jako autor, ale nebudu citovat žádné odstavce, aby se to schválně lidem hůře hledalo a museli mi slepě věřit, spíše než si zákony přečíst. ;)

http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/b ... x?c=551053

1) toto platí
2) toto platí
3) Likvidační to pro nikoho nebude, protože na tom účtu jsou jen prostředky na kampaň a snad nejsou takoví blbci. Krom toho bankovních účtů podle mě nemusí být zdaleka tolik, jak autor píše.
4) pokutu dostane pouze odesilatel
5) toto platí
6) nic takového jsem tam neviděl
7) nevím
8) V zákoně se píše "Příjmem strany a hnutí mohou být:", což znamená, že jde o seznam povolených položek, takže naopak dříve nemělo být vůbec povoleno brát si jakékoli půjčky. Nyní to povoleno je.

odkaz na úplné znění zákona: http://www.zakonyprolidi.cz/cs/1991-424/zneni-22010702
Michal Mauser
Vykázaný uživatel
Vykázaný uživatel

Příspěvek od Michal Mauser »

Zde pan Naxera na začátku zmiňuje, jak i on studoval zmíněný zákon.
http://www.svobodny-vysilac.cz/?p=9466
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Dobrý, takže lavička neprošla, žádnej takovej spis není, zase jenom neověřený řeči.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní moderovaná diskuse“