Jirka Černohorský a Michaela Homolková na podporu Marine Le Pen v Drážďanech (06.05.2017)

Ostatní témata nepatřící nebo jinak nesouvisející s uvedenými kategoriemi.

Moderátor: Martin Mojmír

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 07.05.2017, 17:56

Moderovaná diskuze k videu „Jirka Černohorský a Michaela Homolková na podporu Marine Le Pen v Drážďanech” (25.02.2017)Zřeknutí se odpovědnosti:
viewtopic.php?f=41&t=318

Diskuzní možnosti:
viewtopic.php?f=41&t=335

Bankovní účty pro podporu:
55555513 / 2010 (běžný), 55555521 / 2010 (veřejný)

Vyjádření ETIQ.CZ, z.s.:
Několikastovkovou demonstraci na podporu volební kandidátky Marine Le Pen žel znevažovala přítomnost a podpora německých neonacistů, proti kterým pořádali protidemonstraci zejména místní anarchisté zmýleně označující se za antifašisty nechápajíc společně s neonacisty, že právě tato svolaná akce byla dle pravé definice tohoto pojmu antifašistická. Paradoxně tak, tedy podle našeho názoru, měly oba tábory stát na opačných stranách aneb zmatení lidé činí zmatené činy, čemuž se vzhledem k poměrně účinnému vymývání mozků fašistickým západem nelze divit. Propaganda zkrátka funguje a i takové naprosto nepochopitelné společenské jevy mohou být jejími následky. Toto není případ pouze Německa, za antifašisty se pomýleně označují anarchisté všech zemí.

Qestament
Čestný člen fóra
Čestný člen fóra
Avatar uživatele

Příspěvekod Qestament » 28.05.2017, 16:05

Hezký, ale bez překladu do češtiny pro většinu Čechů k ničemu. Budou titulky, anebo sem dodáš alespoň text?
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 28.05.2017, 16:21

Překlady jsem žádal po J. Černohorským - nedodal (nepřišla příloha). Dále hned po akci překlad nebo otitulkování po Z. Chytrovi - do dnes ani po opakovaných slibech nedodal. Předpokládám, že už ani nedodá. Dost lidí toto odbytí práce kritizovalo a já k tomu nemám co dodat. Každý strůjcem své vizitky jest.
Motto: „Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.”


Vrátit se na “Ostatní moderovaná diskuse”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron