Jakub Schön - Ekonomika zdrojů a vědecká metoda / V-Day Česko-Slovensko 2017 (1z4) (01.07.2017)

Ostatní témata nepatřící nebo jinak nesouvisející s uvedenými kategoriemi.

Moderátor: Martin Mojmír

Odpovědět

Byla pro Vás přednáška přínosná?

Ano, přednáška byla pro mne přínosná, dozvěděl(a) jsem se něco nového a/nebo zajímavého
1
33%
Sice jsem se nedozvěděl(a) nic nového a/nebo zajímavého, přes to pro mne byla přednáška přínosná
0
Žádná hlasování
Ano, přednáška byla pro mne přínosná, ovšem s jejím obsahem a/nebo přednášejícím nesouhlasím
0
Žádná hlasování
Ne, přednáška pro mne nebyla přínosná, nedozvěděl(a) jsem se nic nového ani/nebo zajímavého
2
67%
Ne, přednáška pro mne nebyla přínosná ani zajímavá, s jejím obsahem a/nebo přednášejícím nesouhlasím
0
Žádná hlasování
Přednášku jsem nesledoval(a) nebo nedosledoval(a), neboť mne nezaujalo téma a/nebo přednášející
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 3

Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Moderovaná diskuze k videu „Jakub Schön - Ekonomika zdrojů a vědecká metoda / V-Day Česko-Slovensko 2017 (1z4)”
Zřeknutí se odpovědnosti:
viewtopic.php?f=41&t=318

Diskuzní možnosti:
viewtopic.php?f=41&t=335

Bankovní účty pro podporu:
55555513 / 2010 (běžný), 55555521 / 2010 (veřejný)
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Hmm. Hodně se mluvilo, ale neřeklo nic. Dozvěděli jsme se v přednáškách, že existuje to a to, ale nic konkrétního. Koukal jsem na všechny tři a připadá mi to celý jak festival ztracenýho času.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Michal Mauser
Vykázaný uživatel
Vykázaný uživatel

Příspěvek od Michal Mauser »

Pro znalé možná ano, ale pro nové lidi to určitě ztráta času není.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní moderovaná diskuse“