Sobotkovy hacknuté maily: Soudruzi se radí, jak zmasírovat mínění národa

Tato podkategorie slouží názorovým diskusím libovolného charakteru - nemusí být striktně moderována.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor

Příspěvek od Martin Mojmír »

Sobotkovy hacknuté maily: Soudruzi se radí, jak zmasírovat mínění národa. Jak umožnit premiérovi otevřít dveře migrantům - a nevyvolat revoluci. Jsme prý tupci. Spiknutí a velezrada v přímém přenosu?

Lubomír Vylíčil reaguje na zveřejněnou premiérovu poštu, která odhaluje, že za zády veřejnosti se připravuje zelená pro imigranty, vytvářejí proimigrační instituce, které již nepůjde zrušit - a také co si o "svém" národu papaláši a jejich rádci myslí.

Napsal server Protiproud, celý článek ZDE.

Osobní komentář:
Martin Böhm píše:O pravosti mailů můžeme spekulovat. Co však o spekulacích není, je fakt, že jsme blbci. Nikoli to, že si to o nás politici myslí, ale že tomu tak prostě je. Stále podléháme současným socio-ekonomickým modelům, aniž bychom přemýšleli a uvědomovali si, že jak pana, tak i orel jsou na tytéž minci. Jak zblblí pravdoláskaři, tak i (z)fanatizovaná, rádoby vlastenecká, opozice. Vše je jen hra na většího blbce, přičemž nevzdělaní jsou všichni. Jen ztrácíme čas. Přitom řešení existuje.
Co si o tématu myslíte vy?

Uživatelský avatar
Qestament
VIP uživatel
VIP uživatel

Příspěvek od Qestament »

Tohle si o tom myslí posluchač Svobodného rádia. Vůbec to nechápu, ale nevadí. :D
http://www.svobodne-radio.cz/2015/11/12 ... omment-318
Martin Böhm
NÁS ZNOVU A ZNOVU OBOHACUJE ČTĚTE:
Příspěvek od Martin Böhm » 06.01.2016, 19:18 Sobotkovy hacknuté maily: Soudruzi se radí, jak zmasírovat mínění národa. Jak umožnit premiérovi otevřít dveře migrantům – a nevyvolat revoluci. Jsme prý tupci. Spiknutí a velezrada v přímém přenosu?
Co si o tématu myslíte vy? (viewtopic.php?f=49&t=250) – – – –
Jistý pan Martin Böhm bude patrně novým premiérem či jejich posluhovačem avšak, pokud tyto lidi nezadržíme a nedostanou přes prsty pak píší nesmysly šíří nepravdy a píší bláboly. Jinak vše je zde pane Böhm …http://www.white-media.info/hax.html… a to bez vašeho hloupého a zbytečného komentáře.
Mi to připadá jak v mateřský školce. :D
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)

Uživatelský avatar
Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor

Příspěvek od Martin Mojmír »

Já na takové věci již nehodlám reagovat, je to ztráta času a navíc to vůbec není k tématu. Podobné zprávy píši na iF už rok a najednou se objeví někdo, kdo nás začal sledovat a píše si k tomu komentáře své, i když pro nás třeba nepochopitelné. Nechť tak tedy činí, má na to plné právo. A tím bych to uzavřel. Děkuji však za informaci.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.

Uživatelský avatar
Qestament
VIP uživatel
VIP uživatel

Příspěvek od Qestament »

Politici si docela oprávněně myslí, že jsme blbci, páč ať se stane cokoli, nikdy nikdo nic neudělá a ničemu nezabrání. I kdyby byl Sobotka třeba homosexuální pedofil a jinejm politikům by to neslo pro ně zajímavý prachy, občan by si o tom jenom pokecal, došel by si zademisovat před nějakej ten barák a tím by to skončilo. Klasika kecy typu, že se nedá nic dělat, tak to je atd. :D Svět je pěkně blbý místo. Tak hlavně, že to všichni jenom krabicově komentujou. :D
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní ne/související témata“