Seznam dobrovolníků

Etické a morální hodnoty; rozhodovací procesy; společenské, (a)politické a právní předchozí, současné a event. budoucíí socio-ekonomické modely, resp. organizace společnosti - východiska, řešení a možné alternativy.
Tato podkategorie slouží názorovým diskusím libovolného charakteru - nemusí být striktně moderována.
Zamčeno
Michal Mauser
Vykázaný uživatel
Vykázaný uživatel

Příspěvek od Michal Mauser »

Zájemce poprosím, aby zde napsali něco o oborech, kterým jsou ochotni se věnovat a jaké v nich mají zkušenosti. Pokud máte vlastní nápad na projekt, můžete jej zde nastínit a odkázat se na nové téma, které se bude tomuto projektu věnovat. Poprosím však, aby u projektu byla zjevná spojitost myšlenkami Hnutí. V případě, že nechcete být zveřejněni, zašlete mi prosím informace zde ve fóru soukromě nebo na email.
Důležité upozornění je, že zjevně nemůžete od nikoho v tomto seznamu očekávat pomoc ani pokud bude s Vaším projektem plně v souladu. Vše je dobrovolné.
Udávat opravdové jméno ani kontakt není důležité. Kontaktoval lze i soukromě skrze toto fórum.

První se tedy hlásím . Můžete očekávat zpětnou vazbu na projekty co se týče myšlenek Hnutí a informačních technologií, což je i moje profese, kterou aktivně využívám v dobrovolnictví. Možná se trochu zapojím i do pěstitelských témat a nějakých překladů. V podstatě mě zajímají všechny projekty.
Zamčeno

Zpět na „Hodnoty a společenské systémy“