Prosba o pomoc při udržení interFóra v provozu

Než do fóra vložíte první příspěvek, přečtete si informace o jeho provozovateli a přijmete za vlastní zdejší (N)etiketu. Kromě uvedeného zde naleznete rovněž novinky a prostor pro věcné dotazy a/nebo připomínky.
Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým fóra ETIQ.CZ, z.s.
Zamčeno
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Vážení návštěvníci a přátelé,

internetové fórum interFórum je, jak víte, veřejně prospěšným agregátorem a diskusním fórem inovativních jednotlivců, spolků a transparetních médií a jak to tak v dnešní době prozatím ještě chodí, tak ani nám se žel nevyhýbá nutnost za jeho provoz, přinejmenším do jisté míry, platit. Což o to, bezplatně by to nejspíše také nějak šlo, ovšem to bychom zde museli mít minimálně reklamy a o ty se také starat, což mnohdy přináší mnohem více práce, než užitku.

Abychom mohli zůstat svobodnými (rozumějme nestrannými, transparetními a hrdými) a zároveň se mohli věnovat tomu, co je skutečně potřeba, což je informování o skutečných stavech věcí a spojování inovativních jednotlivců, skupin a médií, je přecijen nějaký ten udržovací poplatek nutný, neboť o reklamy svobodu dehonestující nemáme zájem. Proto bychom Vás tímto velice rádi požádali o alespoň drobnou finanční pomoc.

Vypočítali jsme, že pro udržení fóra v provozu je aktuálně potřeba získávat alespoň 600,- Kč měsíčně. Tyto peníze jsou investovány do dostatečně výkonného virtuálního serveru, jenž provoz zabezpečeuje a díky nemuž se zde můžeme scházet. Dále do bezpečnostního, důvěryhodnou certifikační autoritou vydávaného, SSL certifikátu umožňujícího bezpečné (rozumějme šifrované) přihlašování a komunikaci a v neposlední řadě samozřejmě do aktivní údržby fóra po aplikační a funkční stránce. Bez Vaší pomoci to však dále nezvládneme.

Budeme Vám proto vděční za jakýkoli dobrovolný příspěvek zaslaný na bankovní účet číslo 55848412 / 2010 (Fio banka). Kdo nám do 31.12.2015 pošle alespoň 150,- Kč a napíše do správy pro příjemce své přihlašovací jméno ve fóru, obdarujeme jej uživatelskou hodností s názvem Sponzor iF 2015. Přispívat můžete veřejně (s uvedením svého přihlašovacího jména, které budeme pravidelně uvádět v seznamu dárců; nebo anonymně, pokud uvedete ve zprávě pro příjemce cokoli jiného, anebo neuvedete nic. My se za přispívání zavazujeme vytvořit a průběžně aktualizovat celkovou obdrženou částku za daný měsíc a samozřejmě se o interFórum adekvátně starat. Budeme rádi, když naší prosbu o pomoc zvážíte a případně předem děkujeme.


Za interFórum
Martin Böhm


Dosud přijato: 800,-
Potřeba ještě: 0,-

Aktualizace: 31.12.2015
Uzavírka: 31.12.2015

Veřejně přispěli: 1 (Qestament)
Anonymně přispěli: 3
Počet přispěvatelů: 3
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

V případě příspěvku pomáháte i projektu Mumble, skrze který lze bezpečně hlasově komunikovat. Mumble je umístěn na stejném serveru. Více ZDE.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Děkujeme třetímu přispívajícímu. Pokud se vybere do konce prosince ještě 200,- Kč, v lednu celé fórum zabezpečíme ověřeným SSL certifikátem s platností jeden kalendářní rok. Zbylých 300,- Kč částečně pokryje lednový provoz hostingu, zbytek doplatím, jako obvykle, já. O veškerých pohybech příspěvků interFórum pravidelně informuje.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
zykova.irena
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od zykova.irena »

Dobrý den. Právě jsem poslala 400 Kč. Jsem ráda, že děláte, co děláte. Vlastně jsem za to vděčná. Poslat příspěvek je to nejmenší. Kéž bych uměla víc. Nastavila jsem trvalý příkaz na 300 Kč měsíčně. S pozdravem Irena Zýková
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Hezký den,

Váš příspěvek hned v lednu investujeme do SSL certifikátu, pravděpodobně Rapid SSL, díky kterému významně posílíme zabezpečení interFóra. Moc děkujeme za Vaší podporu, nesmírně si jí vážíme.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Děkujeme za příspěvek 400,- Kč od zykova.irena, který právě dorazil, máme tímto zabezpečen lednový provoz a bezpečnostní SSL certifikát. Případné příspěvky, které dorazí dále, budou použity do dalších měsíců. Pro informaci o pohybu budou vytvořena další témata.

V současné chvíli je na rok 2016 potřeba celkem 7200,- Kč, což vychází na 600,- Kč měsíčně. Díky zykova.irena, která nám bude posílat polovinu, bude potřeba měsíčně získávat jen 300,- Kč, čehož si nesmírně vážíme. Další dobrou zprávou je, že oproti jiným projektům, jako jsou např. NWOO.org, Svobodný vysílač CS, Aeronet atd., našemu interFóru stačí na svůj provoz pouhý zlomek jejich rozpočtu a přitom jsme tu od provazování a slučování podobných skupin do jednoho. Ještě jednou děkujeme za pomoc a podporu.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Včera byl pořízen a nasazen zmíněný SSL certifikát, viz tato aktualita. Je platný rovnou tři roky a jeho cena byla, včetně odborného nasazení, 1085,- Kč včetně DPH, tedy jsme s bilancí nyní trošku v mínusu. Zakoupili jsme jej rovnou na tři roky z důvodu výrazně nižší ceny. Toto téma tímto uzavírám.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Zamčeno

Zpět na „Provozovatel, (n)etiketa, novinky, dotazy a připomínky“