Nejsou to uprchlíci, je to invaze, kterou někdo řídí

Ostatní témata nepatřící nebo jinak či nijak nesouvisející s uvedenými kategoriemi (otevřená diskuse).
Tato podkategorie slouží názorovým diskusím libovolného charakteru - nemusí být striktně moderována.
Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Zamčeno
Petr_NJ
Občasný diskutér
Občasný diskutér

Příspěvek od Petr_NJ »

doporučuji tento článek přečíst (archivovat) a i tohoto člověka (plukovník Skácel) kontaktovat a předat mu příručku:

http://www.svetkolemnas.info/novinky/do ... nekdo-ridi

Tento pán není teoretik jako plno jiných žvástalů, ale hovoří o zažité zkušenosti resp. praxi - a koreluje to plně s tím co odhaluje hnutí TZM.
Mám dojem, že čím dál více "zelených" mozků začíná chápat čeho byli, jsou a bohužel budou přímými vykonavateli.....pokud nebudou dostatečně rychle informováni.

Anebo to můžeme nechat plavat a uvidí se co se stihne, pak možná budeme prát prádlo zase v potoku, ale ne plného čisté vody, ale krve.
Michal Mauser
Vykázaný uživatel
Vykázaný uživatel

Příspěvek od Michal Mauser »

Jsi schopen sehnat kontakt? Samozřejmě ho zde nezveřejňovat pro zachování soukromí. Pročtu si to.
Petr_NJ
Občasný diskutér
Občasný diskutér

Příspěvek od Petr_NJ »

Už jsem ho našel a kontaktoval. vyřešeno, ale přečíst to má smysl i tak
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Dej případně, prosím, panu plukovníkovi link na toto vlákno, aby viděl, že nás záležitost velice zajímá.

Rád bych mu zároveň nabídl vystoupení v rádiu Svobodný vysílač CS.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Petr_NJ
Občasný diskutér
Občasný diskutér

Příspěvek od Petr_NJ »

Posílám Vám kontakt do mailu, jinak stačí zagoglovat a doufejme, že ten mail je aktivní.
Ruslanov
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Ruslanov »

V Rakousku už někteří podstoupily správné kroky:

http://megazine.cz/2016/01/v-rakousku-s ... prchlikum/
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Samozřejmě, tak je to správně. Od počátku tvrdím, že pokud pomoci, tak tam, odkud migranti pochází. Jenže to by nesmělo jít v 80% o řízenou invazi. Chyba není v politicích, ale v nás, kdož je trpíme a necháme nás ovládat. Politici jsou jen odrazem naší společnosti, respektive reprezentanty naší stupidity. Tím směřuji k tomu, že je nutno vzít věci do vlastních rukou, jako tak učinila ona majitelka baru Charly´s. Však ona ta změna nastane.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Zamčeno

Zpět na „Názorové a případné ostatní diskuse, které se jinam nehodí“