Alternativa k O2 FAMILY nucené změně z 40 GB na NEO+ Zlatý Family

Samostatné fórum slevy zprostředkovatelské služby Moje retence CZ - https://www.mojeretence.cz

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Správa fóra ETIQ.CZ, z.s.
Odpovědět
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Příchozí soukromá zpráva na nejmenovaném fóru:

Adam P. píše:Dobrý den, pane Böhm,
předem se omlouvám, že Vás ruším či obtěžuji takto večer a v předvánoční čas, nicméně jsem zaregistroval Vaše aktivní přispívání zde na fóru i fb a chtěl bych se zeptat ohledně tarifu.

V současné době jsem pár měsíců u O2 Family, které ale převádí zákazníky ze starších tarifů na nové. Mám do ledna FAMILY 40 GB, vše neomezné a 40 giga neomezenou rychlostí za 649,-. Nyní mi napsali, že mě převedou na tarif NEO+ Zlatý Family za 699,-, kde je ale změna na neomezená data avšak rychlostí 20 mbs, což už se mi úplně nelíbí. Využívám akci s Air Bank na 300 Kč dolů.

U Vás na stránkách mojeretence jsem zahlédl tarif YOU Neo Max 5G, který je "už za 300 Kč". Myslíte, že by to bylo možné v této situaci? Jsem student VŠ, je mi 22 let. Případně je zde nějaká možná alternativa dle Vás?

Ještě jednou se omlouvám za vyrušení, nespěchám na to až tak, tak jen kdybyste měl někdy náhodou chvilku na mě. :-)

Děkuji moc a přeji hezký zbytek večera.

S pozdravem
Adam P.
Hezký den, pane P.,

určitě mě neobtěžujete. Naopak jsem rád, když se lidé už nechtějí nechat mobilními operátory odírat a hledají možnosti jak nejlépe optimalizovat své služby u nich. Večer, nevečer; svátek, nesvátek; mobilní operátor si nezaslouží nic navíc nikdy.

Ano, převod na Vámi navrhovaný mobilní tarif O2 YOU NEO Max 5G je možný, ba dokonce je to momentálně u nás nejpoptávanější tarif. Alternativou je od T-Mobile Student neomezeně XL, jenž sjednáváme v rámci měsíční ceny 453 Kč, ovšem O2 YOU s Air Bank je při platbě 300 Kč momentálně lepší volba.

Vlastní cestou přejděte k O2 na zvolený tarif YOU za plnou cenu, akorát objednávku učiňte přes web nebo linku operátora O2 800020202 s vyzvednutím SIM karty kurýrem nebo na prodejně (to kvůli případné možnosti odstoupení od smlouvy do 14 dnů), nenechte se vtlačit do ničeho jiného a až přejdete (SIM se Vám aktivuje v O2), proveďte objednávku ve formuláři ZDE, načež Vám rádi na našem webu uvedené stejně jako ostatním zajistíme.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Odpovědět

Zpět na „Moje retence CZ (MRCZ)“