Opakované vyjadřování V. Kapala k P. Hlávkovi a SVCS

Prostor pro věcné otázky a odpovědi týkající se rádia Svobodný vysílač CS jako celku.
Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů - pro názory použijte sekci Názorové diskuse.
Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Zamčeno
Rex
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Rex »

Zdravím Vás pane Hlávko,
patřím mezi Vaše věrné posluchače, ale přiznám se, že v určitém rozsahu poslouchám rovněž Svobodné rádio. V této souvislosti jsem si nemohl nevšimnout, že při mnoha různých příležitostech se tamní redaktor Kapal opakovaně naváží do SVCS a především do Vaší osoby. Nechci posuzovat relevanci jeho výtek, tedy do jaké míry jsou konstruktivní a oprávněné, ale nemohl jsem si nepovšimnout z tónu hlasu a dikce jeho projevu, že za tím stojí určitá osobní zášť vůči Vaší osobě. Nelíbí se mi to, byť jejich stanici také poslouchám rád k vůli zajímavým hostů a nechci ji jen tak vyřadit ze zřetele, ale chtěl jsem Vás na tuto skutečnost upozornit, byť o tom možná dobře víte

Držím Vám palce

S pozdravem

A.Novotný
Naposledy upravil(a) Martin Mojmír dne 06.09.2017, 20:27, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upraven název tématu
Pavel Hlávka
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Pavel Hlávka »

Ano, p.Novotný, je to bohužel klasický projev p.Kapala, který patrně něco nemůže unést. Já takové věci neřeším a ani nemíním na jeho stálé výpady reagovat. Je to jen jeho problém, já mám takovéto věci dávno vyřešeny. Prostě to ignorujte, stejně jako to dělám já, protože vysvětlovat, jak to tehdy opravdu bylo a proč se celé kladenské studio tenkrát utrhlo od Svobodného vysílače, do nekonečna vysvětlovat nebudu! Stejně (díky opravdu emotivnímu normalizačnímu podání p.Kapala) bohužel lidé věří jeho smyšlenému podání. Nemíním a ani neumím se snížit na jeho úroveň, a proto vše ignoruji a stále doufám, že lidé začnou sami uvažovat a přijdou na to sami, jakým směrem se má posunou vývoj každého jedince a tím celé společnosti. Věřím, že již brzy kritické množství lidí pochopí, že tak, jak to (ve stylu 50.let minulého století) prezentuje p.Kapal, to nebude.

Jen se divím, že píšete, že na SV jsou nějací zajímaví hosté. Dle mnohých, kdyby tam nevystupoval p.VK, tak už dávno neexistují.

za SVCS P.Hlávka
Pavel Hlávka, vedoucí projektu a moderátor nezávislého rádia Svobodný vysílač CS.
Rex
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Rex »

Děkuji za odpověď,
rád bych uvedl na pravou míru zmínku o zajímavých hostech. Kromě pana VK, jsem měl na mysli především pana Kollera, který sice nepřináší tak "senzační" informace jako VK, o to je však přesnější a preciznější v komentářích a nejrůznějších datech. Kromě toho dokáže být i přirozeně drsně vtipný, což představuje příjemnou protiváhu k sucharskému projevu mr. Kapala

S pozdravem
A.N.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Hezký večer, pane Novotný,

můžete mi sem, prosím, poslat konkrétní pořad, kde se p. Kapal opakovaně aktuálně zmínil o Pavlu Hlávkovi? Přijde mi to neuvěřitelné, neboť p. Kapal zároveň veřejně tvrdí, že se ke Svobodnému vysílači CS od svého odchodu z něj nevyjadřuje. Musím podotknout, že mám tuto jeho lež zaznamenánu a vyvrácenu, viz např. ZDE (mimochodem článek s dotazy jsem mu před cca půl rokem posílal mailem a do dnes na něj neodpověděl). Už třeba jen z této informace si můžete udělat o p. Kapalovi obrázek sám.

Mimochodem když jsme u p. Kapala, jistě Vás bude zajímat i TOTO téma v našem interFóru (vedou z něj odkazy do jiných vláken a webů - zkrátka komplexní seznam důkazů proti tomu, co p. Kapal se snaží tvrdit). Po nikterak dlouhém zkoumání docela snadno zjistíte, že pan Kapal lže a vymýšlí si, kudy chodí. Další příklad třeba ZDE. Těch důkazů mám k dispozici vskutku požehnaně.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Tak co taky čekat od člověka kterej chodí do děckých domovů zneužívat jedenáctiteté děti.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

@Qestament: Na to jsi přišel jak? Máš nějaký zdroj nebo důkaz?
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Informaci jsem našel... prosím pěkně... na internetu.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

@Qestament: Vole... :D

Panu Novotnému raději naši konverzaci s Q vysvětlím. Jde o Kapalův výrok, ten totiž ověřuje pravdivost svých informací tím, že "je četl někde na internetu". Už jednou si ze mě Q takhle vystřelil a já na to zapomněl. :) Viz ZDE.

Nicméně přes to by mne zajímalo, v jakých pořadech se V. Kapal zmiňuje o Pavlu Hlávkovi a SVCS, abych mohl danou informaci dodat jako další z desítek důkazů jeho lhaní do daného interFórového vlákna (to nebude "někde" na internetu, to bude jako průkazní fakt s odkazem kde". Předem děkuji za odkaz na archiv a nejlépe i časový úsek pořadu, protože jeho pořady celé bych, prosím, jen velmi nerad znovu poslouchal. Ale poslechnu, bude-li to nutné.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Marcikán
Rádio SVCS
Rádio SVCS

Příspěvek od Martin Marcikán »

Zdravím Rexe, bohužel, kdo ví jak a "proč" ukončili spolupráci na projektu Svobodný vysílač CS, ten si jistě uvědomuje proč pan Kapal má neustálou potřebu nám dělat reklamu - opakovaná lež z podstaty slova. Nevím zda a kdy se někdo ze Svobodného vysílače vyjadřoval či vyjadřuje k osobě pana Kapala, Dukáta či Soni Zikmundové nebo k projektu Svobodného rádia, který si toto rodinné studio založilo po útocích na právě Pavla Hlávku, moji osobu a hlavně témata Hnutí Zeitgeist a případu Martina Urminského. Demokraté a lidé svobodné vůle nejsou najednou schopni akceptovat či jen připustit názor, který není shodný s jejich přesvědčením. SR bych doporučil shlédnout minimálně 10x film Chatrč nebo alespoň jednou si přečíst stejnojmennou knihu. Svobodný vysílač CS nemá potřebu, chuť a ani energii, kterou by svobodně a vědomě věnoval panu Kapalovi a SR. Nesoudit, to je pro některé těžké, ale mají mé požehnání i odpuštění a věřím, že i většiny lidí ze SVCS. S pozdravem Martin Marcikán.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

@Martin Böhm: Hele asi se odpověď nedozvíš. SPíš mě napadá jestli nešlo o provokaci.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Rex
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Rex »

To Qestament
A na tu provokaci jsi přišel jak, co bych tím získal? Prostě se Kapal takhle naprosto běžně vyjadřuje. To ještě neznamená, že mám přesně monitorovaný každý takovýto jeho nenávistný výlev. Samozřejmě obvykle v souvislosti s tím, když komentuje postoj p.Hlávky k nadcházejícím volbám a obvykle získá pro svůj nenávistný postoj i podporu svého hosta. Jen za poslední 1,5 měsíce jsem toho byl svědkem asi ve třech případech!
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

@Rex: Potrefená husa nejvíc kejhá? :D Když se tak Kakal běžně vyjadřuje což je teda každou chvíli tak proč to nedoložíš alespoň jedním jediným konkrétním pořadem? Něco tvrdíš, tak nebuď jak Kakal, nedělej Dukáta a dokaž to ;-) A co bys tím jako Kakal nebo Dukát získal? Co třeba téma do jednoho z dalších vylhaných Kakalových pořadů? Svobodný rádio není nic jinýho než alternativní bulvár pro lidi s IQ do 90. To si už rovnou můžu číst blesk a podobný sračky. :lol: Tak pokud nejsi Kakal, Dukát nebo jakejkoli jeho provokatér, nasaď si koule a obětuj trochu víc času než jen psaní vyšisovaných hoven do fóra a napiš konkrétní pořad kde co bylo řečeno. Neříkej něco co nemůžeš nebo nechceš podložit důkazem. ;-)
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
josef
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od josef »

Kapalovi lži!!!
Jeho rádio již jistý čas neposlouchám, když, tak jen ze studijních důvodů. Kapal, pokud mu volající přitakává, je to kamarád, pokud má někdo odlišný názor, je to nepřítel a típne hovor, demokratické, že? Pozve si hosta do studia, ten samý scénář, příště už jej nepozve a ještě to sálodlouze vysvětluje v pořadu "nad dopisy posluchačů". Když jsem jej jednou maile upozornil, že možná neúmyslně zdělil nepravdu, tak mě v odpovědi nazval lhářem a samozřejmě to rozebíral v jeho oblíbeném pořadu "nad dopisy posluchačů". Jelikož má p.Klapal asi problém s psaným textem, tak jsem mu připravil video presentaci, ale na již nereagoval. Takže souhlas s tím, že si vymýšlí a lže v přímém přenosu!!!
https://hranice64.rajce.idnes.cz/kapal#kapal11.jpg
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

@josef: Moc hezká prezentace potvrzující jen to, co o p. Kapalovi ví a/nebo může vědět každý člověk IQ vyššího 90 bodů. Když si tu o něm tak hezky povídáme, mohl by vydat po čase opět nějaký zajímavý pořad třeba o tomto fórovém vlákně. Předpokládám, že si to spíše dá do Dopisů posluchačů, které jelikož neposlouchám, se o tom ani nedozvím. Nehledě na to, že se pravděpodobně zeptá spíše sám sebe...

Qestament: Zhodnotil bych nepodkládání tvrzení souslovím "práce kvapná, málo platná".
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Zamčeno

Zpět na „Otázky posluchačů vyžadující odpovědi provozovatele rádia“