VOLBY - Pro pana Hlávku a ostatní

Prostor pro věcné otázky a odpovědi týkající se rádia Svobodný vysílač CS jako celku.
Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů - pro názory použijte sekci Názorové diskuse.
Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Zamčeno
kouba
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od kouba »

Pane Hlávko,

měl bych na Vás prosbu, viděl jsem, že jste v pořadu z 15.6. konečně začal doporučovat jít volit.Prosím pokračujte v tom, jinak se nikdy nic nezmění.Pokud lidé volit nepůjdou, nikdy se nic ani nenásilnou cestou změnit nemůže.
Další problém je v tom, že volit pidistrany nemá cenu....hlasy se rozmělní a bude to mít stejný efekt, jako nevolit...Doporučujte Okamuru, osobně jsem celý život volil ODS, vždy jsem nalítl, protože jsem se o politiku jako mladý kluk nezajímal.
Ted´ toho ale mám už dost...Okamura vždy držel slovo, šmejdi ho podrazili a stále se snaží mu škodit.A ke všemu si tito demokraté ještě utahují, že je šikmooký.
To jsou ti Sorošovi děvky, zastavaj se homosexuálů, ale když je protivník homosexuál, tak toho neváhaj využit.Jako např. narážky na političku AFD v Německu.

Musíme se sjednotit, činit kompromisy...jinak nikdy ničeho nedocílíme.Vždy když vidím toho primitiva Kalouska, Junkerse, Stasi agentku Eriku Merklovou, Makarona a další verbež, která ničí Evropu, popadá mě vztek.

Chtěl bych Vám poděkovat, že jste přehodnotil názor, prosím toto ještě ale více tlumočte Vašim posluchačům.Doporučujte Okamuru, jiná alternativa není...

Nejsem členem této strany ani politik...jenom "nasraný občan".

Děkuji za Vaši práci.

S pozdravem
Petránek
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Hezký den,

Váš vzkaz byl prakticky ihned po odeslání předán Pavlovi Hlávkovi kolegou Michalem Mauserem. Pokud bude mít co odpovědět, zareaguje. Předpokládáme, že jej vzal na vědomí. Budete-li si přát něco doplnit či mít jakoukoli otázku, můžete ji zde položit, vzkaz opět předáme.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Zamčeno

Zpět na „Otázky posluchačů vyžadující odpovědi provozovatele rádia“