Investigativní novinařina pohledem Vladimíra Kapala

Ostatní témata nepatřící nebo jinak či nijak nesouvisející s uvedenými kategoriemi (otevřená diskuse).
Tato podkategorie slouží názorovým diskusím libovolného charakteru - nemusí být striktně moderována.
Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Včera byl do samostatného tématu, v sekci Hnutí Zeitgeist, vložen související dotaz, na který obratem reagujeme, a oni věrní posluchači Svobodného rádia o tom neváhají, v jejich diskusní sekci, prakticky okamžitě informovat, čímž nejen, že zvyšují naší nesmírně nízkou návštěvnost, cca 150 lidí přes den trvale online (cca 30.000 přístupů za 24 hodin), ale rovněž PageRank stránek, díky čemuž je téma prakticky neustále aktuální a oni jmenovaní demagogové dalšími a dalšími důkazy neustále propíraní. Zdá se, že ani ne už kvůli nám, ale kvůli posluchačům a čtenářům samotným se na světlo světa vynořují další skutečnosti prokazující fakt, do jak moc velkého a smradlavého hovna oni názoroví maniaci šlápli. Například i z těchto aktivit lze krásně rozpoznat rozdíl mezi kvalitou a kvantitou, jelikož od nevzdělané masy nelze očekávat nic jiného, než to, co se děje. A přitom zde jen informujeme o probíhajících aktivitách k věci...

Obrázek

Reakce na předmětný článek, na žádost uživatelky Klaudie, na sebe nenechala dlouho čekat, pro připomenutí ZDE.


Níže si doložíme ještě nové komentáře k mé osobě na webu Svobodného rádia, okomentujeme je a pomalu asi toto téma ukončíme, neboť již bylo vše důležité řečeno a tedy není předmětné v kauze dále pokračovat. Nadále budeme reagovat již pouze na dotazy případných tazatelů ke mně, či k Hnutí.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Jan Dobeš píše:Pan Martin Böhm má neustálý problém, milý Martin Böhme je potřeba se urgentně léčit a ne neustále šmírovat na Svobodném Rádiu kde Vás má většina posluchačů plné zuby...
Svobodné rádio neposlouchám, často demagogické výlevy mne nezajímají a především na to nemám čas. Nové komentáře si však občas sjedu, poněvadž Vám to nedá a stejně vždy něco k tématu napíšete. Sic nesmysly, ale napíšete. Problém nemám, jen dělám jednu ze svých prací. Ve svých 30letých dětských letech totiž asi učím pana Vladimíra Kapala investigativní novinařině, když sám není schopen ani ochoten si informace dohledávat, ale přebírá je od jiných, anebo si je vymýšlí. Zkuste si jedno odpoledne sednout na zadek a vše si k tématu přečíst, třeba se něco dozvíte.
Jan Dobeš píše:Dobrá rada na závěr pane Böhm tímto těch 900,- Kč na chod „fora“ od vás a těch dvou přispěvatelů tedy celkem 3. slovy TŘI asi nevymůžete leda, že by jste sáhl do kapsy a zaplatil to opět v té vaší trojici 900 : 3 = 300,- no vzhledem k oblibě vašeho fora to ani jinak nemůže dopadnout… Hezké přemýšlení.
Tomu nerozumím. Co že mi to vlastně radíte? Také Vám něco, pokud mohu, poradím. Naučte se pravidla českého pravopisu.
Lomský J. píše:Pan Martin Böhm má neustálý problém, milý Martin Böhme je potřeba se urgentně léčit a ne neustále šmírovat na Svobodném Rádiu kde Vás má většina posluchačů plné zuby...
Lomský J. píše:Z mého pohledu vám dobrá rada na závěr pane Böhm tímto těch 900,- Kč od vás a těch dvou přispěvatelů tedy celkem 3. slovy TŘI asi nevymůžete leda, že by jste sáhl do kapsy a zaplatil to opět v té vaší trojici 900 : 3 = 300,- no vzhledem k oblibě vašeho fora to ani jinak nemůže dopadnout… Hezké přemýšlení.
Tak počkat, toto mi psal pan Dobeš, nebo Lomský? Nebo že by nešlo o posluchače rádia, ale pseudonym někoho jiného? Martine Dukáte, jsi to ty? :-)
Lomský J. píše:Dále vám doporučím tento článek kde se ptá jistá žena na vašem „foru“ ZDE : viewtopic.php?f=47&t=248 — a to na vaše zaměření.
Na tak nenavštěvovaném maličkém fóru bych si toho nevšiml. Děkuji za doporučení.
Aha, ono bylo odpovězeno ještě před tím, než jsem si Váš komentář přečetl. Nevadí.
Lucie píše:Ten pan Böhm co napíše na svůj hustě navštěvovaný kecálek je poravdu síla. Navštívila jsem prohlédla a vidím že je to chudáček. Nemá cenu se s tím zabývat.
Souhlasím, nemá cenu se tím dále zabývat, když už tak nějak můžeme dojít k závěru, že si některé komentáře píší moderátoři webu a rádia sami. Tedy, jak píši výše, tato kauza je u konce, pokud tedy nevznikne nový (další) pořad na SVR, o němž bychom zde opět informovali. Hezké dny.
Přílohy
Sekty a jejich nebezpečí - Brandýské noviny.7z
(1.08 MiB) Staženo 981 x
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Jestli je něco setka, tak Svobodné rádio, viz komentář nějakýho Neströma http://www.svobodne-radio.cz/2015/11/12 ... omment-318. To je bomba :D :D
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Já bych to dále asi nekomentoval. Co bylo třeba říci, už řečeno bylo. Navíc jsem o celém tématu dnes hovořil s několika nezaujatými a neovlivněnými lidmi, kteří mi sami volali a divili se, proč stále dokola prokazuji prokázané. A mají pravdu. To jsou stále dokola jen názory vs fakta. Toto téma je uzavřeno, reagovat budu už jen na případné dotazy položené v tomto fóru, nikoli na bezpředmětné názory lidí kdesi na internetu, které pravda vlastně ani nezajímá. Děkuji za pochopení.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Dneska jsem toho docela dost naposlouchal, kus pořadu o Klausovi atd. Kakal tak pěkně přednáší, že to vypadá, jako by to sám říkal. Ale schovává se za to, že to jako řekl nebo napsal někdo jinej plus si k tomu dodává ty svoje konspirace. Ale jakoby si začínal dávat bacha na hubu, páč ho nedávno někdo docela dost rozebral. :D Razi, je fakt, že to chce už se zaměřit na něco dalšího. Tahle kauza skončila, tady už není co víc dokazovat, on se zinvestigativil sám. Ať si dělaj, co chtěj. Jenom se bojím, že tyhlety jejich odboje povedou společnost k občanský válce. Jinak dost komentářů na jejich webu vypadá jako od Dukáta. Naprosto stejný vyjadřování, chyby, všechno. Stačí si rádio na chvíli pustit a počíst si texty. Kdo má alespoň trochu něco v hlavě, tomu to je jasný.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Adam Nigrin
Právník, poradce
Právník, poradce

Příspěvek od Adam Nigrin »

Dobrý den pánové.

No, jak to říci. Tato kauza je mimořádně zajímavá v tom, že se objeví někdo, kdo se pustí do komentování různých událostí a v zápětí na to někdo další, obrazně řečeno mnohem horší, kdo se zase pustí do komentování komentátora a vyvracení jeho alternativních bludů.

Situaci kolem fóra, Svobodného rádia, Svobodného vysílače, Zeitgeistu a pánů Kapala a Böhma jsem si nastudoval a musím říct, že mi to připadá jako snaha o léčbu špíny špínou. Je to jako nádor na nádoru. Svobodné rádio jako nádor parazitující na nádoru naší zkorumpované civilizace a pan Böhm zase v dobrém slova smyslu podivná chemoterapie a blázen, že se do těchto špinavých vod pouští. Já v tom vidím jen zalévání bodláčí zkaženou vodou a obrovskou ztrátu času, který by se měl investovat někam zcela jinam. Vždyť je ten Kapal proboha naprostý imbecil, co na tom není komu jasné!? Jak proboha může někdo takto vysílat, když si je každý průměrný šimpanz schopen dohledat během deseti minut veškerá fakta na internetu? Pane Bože rádio, pořad o panu Böhmovi? Osobní rovina? Proč proboha!? Dokonalý podnikatelský záměr takové rádio zaměřené na blbce, gratuluji. Takových lidí je mezi námi nejvíce.

Doporučuji také uzavřít tuhle věc. Jděte budovat, ničit a hanit dokáže každý. Na tuto úroveň se vůbec nemusíte snižovat.
Autorizovaný právník Mgr. Adam Nigrin, DiS se zaměřením na právo trestní, občanské a obchodní se specializací na patenty a ochranné známky.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

V pátek vysílali dokonalej pořad s VK z Aeronetu o objektivitě, kde si všichni prokazujou svoje pokrytectví a vlezdořiďství. Notovali si v tom, jak jsou závislí na posluchačích a dělají přesně a jenom to, co jim posluchači řeknou. Taky že mažou komentáře z webu no a úplně popírají svůj zájem o tu jejich absolutní svobodu. Med kolem huby, hustej díl. Všechno samozřejmě jenom pro prachy, úplně stejně jako ty a ty tvoje Bohemia sekty :lol:, takže jsou vlastně sami taky sekta. :D :D :mrgreen: Totálně se sami rozebrali, to je marnost. Už není co dokazovat. :D :D Doporučuju to poslechnout celý. :D

http://www.svobodne-radio.cz/2016/01/09 ... cz-pan-vk/

Na světě není jenom jedno hovno, co se třpytí. ;-)
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Děkuji za informaci, ale jak jsem již psal, kauza byla uzavřena a měl bys vědět, že do mrtvol se nekope. Je třeba se věnovat kauzám dalším.

Konečný dodatek (závěr) ke kauze je v tématu Vybírání dobrovolných příspěvků např. pro internetové rádio. Děkuji za pochopení.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Okej, tak snad nebude vadit, když se do toho taky trochu pustím. :-)

Takže z nahrávky
70:45 - Kakal říká nový číslo účtu Svobodnýho rádia a vlastně potvrzuje, že dřív vybírali peníze mimo spolek.
96:12 - Pan VK z Aeronetu se rozpovídal u staženým článku, kterej se nelíbil posluchačům. Díky tomu článku příšel Aeronet o 46 donátorů. Dobrý poslechnout celý od týhle minuty, je tam spoustu souvislostí s dalšími komentáří Kakala. 110:00 - Supr otázka, jakou kvalitu by měl server, kterej by publikoval informace bez ohledu na přání a na zájem jeho čtenářů. Takže bez politické korektnosti, ale už s korektností donátorů. kde je svoboda? :D
111:45 - Kakal potvrzuje cenzuru, která je ale podle něho pochopitelná. Čili souhlasí s VK a tím vlastně popírá svoje slova a texty o Svobodném rádiu. Přesně 112:50 až 113:00. No a potom hned o podobných problémech u nich. Prej cenzura jenom urážejících příspěvků a za tohle se schovávají. Sám jsem jednou psal do diskuze a příspěvek nezveřejnili. Žádný urážky, jen informace. Takže už přišli na to, že ta jejich naprostá svoboda je iluze. :D
113:30 - Kakal je prej dost starej na to, aby své názory "nměnil". Nerozumím jesli řekl měnil nebo neměnil. Možná schválně zkresnelo.
114:25 - Kakal pana VK plně chápe a v podstatě stojí za jeho rozhodnutím. Rozhodnutím bejt uživatelsky korektním a závislým. A plný pochopení Kakala, kterej stojí na jeho straně. :-)
125:20 - Posluchač s dotazem, jak utéct NWO a velmi zajímavá reakce pana VK o Zeitgeistu. Tipuju, že tím Kakala dost rozhodil. :D VK tvrdí, že existuje teze, což taky popírá slova Kakala o tom, že Zeitgeist teze nemá. Tohle dost pobavilo. Kakal na to nereagoval, protože je Aeronet korektní. :D
154:20 - Tohle je velmi zajímavý. Kakal o kulatém stolu, kde se musí sejít všechny alternativy a hodit za hlavu animozity, svý výhrady vůči jiným a táhnout za jeden provaz. Jak to chce udělat, když je tak fanatickej a ve svejch názorech neměnej, to už neřekl. :D A prej aby se lidi začali chovat jako lidi. :D No a taky že potřebují mozky a ne křiklouny. S tím jeho mozkem to ale je úplně mimo, když má názory.
158:00 - Volal posluchač a chtěl pojmenovávání problémů pravými jmény, Kakal reaguje, že už před asi 10 dny pojmenovával. Neřekl ale konkrétně. Řekl, že šlo o dvouhodinový velice podrobný pořad. Asi je ale podělanej, protože manipuluje, říct to jméno nahlas a já asi vím, o kom mluví. :D V archivu rádia ale žádnou před 10 dny nevidím. Poslední je tam 22.12. s Okamurou.
176:40 - Kakal o nestahování zveřejněných chyb. Sám to dělá, stahuje komentáře, nahrávky, všechno. Dělá to samý. Ale kdokoli jinej smrdí. :D A opakuje, že je závislej na příspěvcích posluchačů, takže není svobodnej, jak dřív říkal, že je. :D Pak souhlasí s dalšími tvrzeními VK. :-)
192:50 - Posluchač mluví o Zeitgeistu. Je proti, protože prej Zeitgeist je absolutní okleštění suverenity státu. Tohle tvrdí, ale nemá to prej nastudováno přesně. Pokračuje, že Zeitgeist neuznává peníze a automaticky chce ovládat lidi elektronicky. :DA taky mluví o základním nepodmýnečným příjmu, kterej si vymyslel NWO. Kakal reaguje, že je zásadním odpůrcem myšlení a konání Zeitgeistu, protože on je přesvědčen o tom, že je to výmysl NWO na ovládání lidí, oprášnej Marx a utopie. A další řeči o rozumu. :-) Osobně nevidí Zeitgeist jako alternativu k NWO.
198:30 - Kakal zase k rozhodnutí o stažení článku - naprosto ho chápe a je plně na jeho straně. A chudáka ho Pozorovatelka znectila a doufá, že zase něco nenapíše. Prostě názory jenom po Kakalovým stylu, nikdo nesmí mít jinej, nebo je prostě špatnej. :-) Tohle je dobrý doposlouchat do konce pořadu. Kakal má prej taky právo si hovořit o čem chce. Běda ale, jak to udělá někdo jinej. Nesmí ani Pozorovatelka. Bez politický korektnosti?? :D

Mimo téma
V pořadu taky zazněly slova kolem vypínání spotřebičů a srovnávalo se to s minulostí. Jak to můžou srovnávat, když v minulosti bylo médií a informačních kanálů oproti dnešku mnohonásobně míň a taky se šířily jiný informace? Oni hodnotí a v podstatě pomlouvají čechy za to, že něco neudělali? :D Zase třeba za jinej nebo žádnej názor. Já jsem třeba o tom taky vůbec nevěděl. O takový akci.

Ten pořad je bomba celej, je to k tématu. Omlouvám se za případný chyby a prosím o zvážení zazálohování. Nahrávku radši posílám na mail.

---
//Moderováno (Martin Böhm): Dodána záloha pořadu stažitelná/přehratelná také ZDE. Děkuji.
Naposledy upravil(a) Martin Mojmír dne 19.01.2016, 15:23, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Dobře, toto je velmi k věci, děkuji. Do textu vložena záloha.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Michal Mauser
Vykázaný uživatel
Vykázaný uživatel

Příspěvek od Michal Mauser »

Velice mě to překvapuje. Já myslel, že lidé, kteří dnes nechtějí/nepracují v nesmyslných a nic nevytvářejících zaměstnáních (kterých je navíc málo), jsou ti špatní, kteří pomáhají NWO a další protiřečení viz poslední pořad s VK ještě na SVCS:

15:48 Kapal: "Jediná skupina obyvatel, která leží v žaludku NWO jsou bezdomovci, protože oni jsou jediní, paradoxně svobodní lidé. Je nemůže žádný systém nijak donutit k ničemu. A právě i pro ně byla vymyšlena ona základní mzda... Takhle budou uspokojeni a bude klid."
45:45 VK: "byt skromný je součástí teze NWO"
45:58 VK: "vy když jste nezaměstnaný; vy když se spokojíte s nějakou dávkou... tak v podstatě plníte plán nasunování NWO do Evropy v rámci globálního chudnutí."
48:00 Kapal: "Tito lidé si potom hledají tzv. náhradní způsob života... Oni se dají na pěstování, pokud jsou na zahrádce, pěstování plodin... Osekají příjmy na takovou kost, že už do té práce nikdy ani nebudou chtít. A to je přesně to, co ten NWO chce... Pokud ještě dostanou ten měsíční příjem; oni budou spokojeni, oni budou poslušni jak ty ovce a navíc budou těm, kdo je vedou... provolávat slávu a tleskat."

http://archiv.duchdoby.cz/kauzy/2015122 ... -svcs.opus
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Tady Michale a Q není již moc co řešit. Pan Kapal i ostatní moderátoři Ne/svobodného čehosi si protiřečí prakticky ve všem, co říkají, a to buď hned v dalších větách, anebo za nedlouho v pořadech dalších, což dokládá jejich nekompetentnost. Poslechl jsem si to zrychleně také a nešlo se občas nezasmát. Vlastně jsem došel k závěru, že jsou tito lidé naprosto neškodní.

SVR považuji za takovou jakousi hračku, která pobaví, ale nelze ji brát moc vážně už právě z důvodu naprosté názorové nestálosti pramenící z nedostatku (faktického) (sebe)vzdělá(vá)ní. I když Pan Kapal tvrdí, jak své názory nikdy nemění a v tomto pořadu to opět svým tvrzením i jednáním popírá. No, prostě mu nedokážeme porozumět. Zajímavá jsou zejména jeho vypravování jako dětem, jak mi s úsměvem poznamenala manželka. Je ale dobré občas na nějaké ty jejich kiksy upozornit, aby se nezapomnělo. Já je moc neposlouchám, nemám na nesmysly čas, ovšem za podobné stručnosti budu občas docela rád. :-)
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Posluchači Svobodnýho rádia by se měli podívat na film Dvanáct rozhněvaných mužů, aby zjistili, jak se chovat, když se má někdo soudit. Důkazní břemeno nese ten, kdo něco tvrdí. V tomhle případě napadá a soudí Svobodný rádio. Bez faktů, jenom urážky, pomluvy a blbosti. A nejenom tady, v hodně pořadech o dalších věcech a lidech. Je to jenom jeden extrém proti druhýmu. Takovej alternativní bulvár, když to řeknu normálně. Píšu to proto, že jsem zase slyšel plno naprosto debilních a protiřečících si pořadů o ničem, kde je vidět, že ti lidi prostě vůbec nepřemejšlí. Ani nemá smysl to sem už postovat. Tady to balím.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Máme tu malé oživení kauzy, tentokrát od zakladatele Svobodného vysílače CS, který se konečně rozhodl, i když ne zcela k tématu, promluvit.

Pavel Hlávka píše:

Obrázek

Odkaz na vyjádření (zdroj) ZDE.

Spíše než o hlavní proud, jde o vyjádření k jistému pořadu a článkům, nicméně souvislost s tématem je taková, že Pavel Hlávka tvrdí prakticky totéž, co já, k čemuž já mám nejen zde uvedené přímé důkazy.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Pokračování kauzy ve formě nepřímo související zásadní informace. „Investigativní novinařina” Vladimíra Kapala, podle mých informací, zdá se vysála bývalého moderátora Svobodného vysílače CS Vítka Jiráska ze „Svobodného rádia” zpět ke Svobodnému vysílači. „Boží” mlýny melou... Dokazuje to jeho prezentace na Facebooku Svobodného vysílače a vyjádření některých moderátorů SVCS. Kapalovo neofeudalistické rádio zažívá zvláštní to časy.

Vyjádření nejmenovaného moderátora:
Čau Martine. Ano , Vítej i s Johankou jsou zpátky v rodném hnízdě, tedy SVCS. Opustily SR po jistých ,a nám přeci velice známých a předpovídatelných kolizích s jistými nesnasitelnými EGI jistých osob. Já ty náznaky měl už nějaký týden, tak jsem to očekával a vítám to. SR a rodinné studio Kladno se v tom všem umlátí samo, přesně jak jsem předpovídal. Jsi všímavý chlapec. :-)
Pokud někdo bude mít k dispozici třeba pořad o Vítkovi s Johanou, jak bývá u pana Kapala zvykem, si vždy někoho zvolit a absolutně nepodloženě až bulvárně propírat, budu velice rád za odkaz, který sem následně můžeme, společně se zálohou, rovněž umístit. Více než mně to spíše předpokládám bude zajímat samotné „aktéry”. Ti budou pochopitelně také informováni, neboť by o tom měli vědět.

Kdo bude asi další?
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Inu, zvyk je, zdá se, železná košile a Svobodné „bulvární” rádio nás nenechalo dlouho čekat. ZDE jsou informace o „arogantním” a „agresivním”, „bývalém šéfovi” Svobodného rádia, Vítkovi, no a pro jistotu k dispozici máme samozřejmě rovněž zálohu.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Bulvární Svobodné rádio, respektive jeho šéfmoderátor Vladimír Kapal, opět perlí svými ničím nepodloženými tvrzeními vůči mé osobě a Hnutí Zeitgeist, ovšem trestní oznámení či žalobu, pochopitelně ze strachu z následného trestního stíhání za křivé obvinění, nepodá, ačkoli o tomto stále rád hovoří.

Jakmile si najdu čas a reaktivuji svojí licenci na střižnu EDIUS, na část jeho pořadu týkajícího se mé osoby, Hnutí Zeitgeist a obsahu, ke kterému mám k dispozici fakta, adekvátně hlasově odpovím, a to vyvrácením jeho opětovné schizofrenické demagogie. Zatím si onu část (minutáž 08:16 až 17:52), anebo pořad celý, můžete poslechnout ZDE (záloha). Má reakce bude do cca 30 dnů, neboť mám důležitější práci než řešit Kapala a jeho ego. Děkuji za trpělivost.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Zamčeno

Zpět na „Názorové a případné ostatní diskuse, které se jinam nehodí“