Jak se naivní sluníčkář Jan Janek Rubeš diví organizovanému zločinu v Praze

Tato podkategorie slouží názorovým diskusím libovolného charakteru - nemusí být striktně moderována.

Moderátoři: Martin Böhm, Michal Mauser

Martin Böhm
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Böhm » 22.09.2017, 12:46

Podívejte se na video, kde a jak se naivní „lovec pražských taxikářů” Jan „Janek” Rubeš diví fungování organizovaného zločinu v Praze (tím nemám na mysli pouze naháněného podvodníka, ale zejména naše politiky a státní úředníky, jací už jen tím, že o všem vědí a přihlížejí tomu, jsou podle zákonů České republiky spolupachateli). Pro zhlédnutí klikněte níže na odkaz vedoucí přímo na internetovou televizi Stream.cz.

Místo korun běloruské rubly. Jak tzv. ruličkáři okrádají naivní turisty v Praze

Často můžeme sledovat podobné schizofrenie, kdy alternativní média jsou sluníčkáři a různými neziskovkami škatulkována a označována za konspirativní, vylhaná, proruská atp., přitom i oni sluníčkáři jsou nebo mohou být svědky prakticky totožných praktik, respektive získávat zcela totožné zkušenosti. Jak k realitě přistupujeme, je pouze a jen o úrovni informovanosti každého z nás. Zatímco my víme, zfanatizovaní „korporativističtí fašisté” nikoli.
„Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí.”; „Člověk přesvědčuje o nemožnosti čehokoli ostatní pouze do té doby, dokud s hotovou věcí nepřijde někdo, kdo to nevěděl.” „Mezi základní principy vědy patří zpochybňování, nicméně mnozí toto jednání dnes často chybně nazývají negativismem.” Pokud se nechcete nadále spolupodílet na devastaci všeho kolem sebe, kontaktujte Hnutí Zeitgeist.

Vrátit se na “Diskuse nad aktuálními tématy, články a názory DuchDoby.CZ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host