Otázky a odpovědi k pořadu ČNTV2: Studio REPORT 14.11.2017

Česká nezávislá televize 2 je předchůdcem Jiného média z doby před ukončením provozu ČNTV jako celku.
Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů; pro názory použijte sekci Názorové diskuze.

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 13.12.2017, 01:56

ČNTV2: Studio REPORT 14.11.2017

Exekuce, nebo loupežné přepadení s následným únosem pana Jaroslava Nováka?


----


Obsah pořadu

Do jaké míry byl podle televize Prima zásah velmi akční? Skutečně se ve svém bytě zabarikádoval jeden z nájemníků, přičemž vyhrožoval, že začne střílet? Hovoří televize Prima v této věci pravdu, nebo si, jak to bývá v mainstreamových médiích zvykem, příběh přibarvuje, aby to vypadalo dramaticky a bylo se nač dívat? Totiž podle námi získané verze televize Prima v této věci lhala.

Na otázku, zda Vám vyhovuje takové zpravodajství, a především zda je vůbec správné se uvedeným způsobem k občanům chovat, si odpovězte sami po zhlédnutí rozhovoru přímo s podle naší verze poškozeným panem Jaroslavem Novákem a jeho právním zástupcem JUDr. Bc. Norbertem Naxerou na novém druhém kanále České nezávislé televize.

----


Otázky a odpovědi

Pokud máte na poškozeného Jaroslava Nováka a/nebo jeho právního zástupce JUDr. Bc. Norberta Naxeru dotazy související s obsahem videa, můžete je zde formou odpovědi položit a my se pokusíme Vám na ně zajistit odpovědi. Pro pokládání dotazů je potřeba se do fóra zaregistrovat a/nebo přihlásit, což můžete učinit v pravém horním rohu fóra. Na rozdíl od sociálních sítí Vás tu za vyjádření (slušného) dotazu a/nebo názoru nikdo nezablokuje.

----


Organizační informace

Prohlášení o obecném zřeknutí se odpovědnosti si přečtete ZDE.
O typech diskuzí k našemu digitálnímu obsahu naleznete informace ZDE.
Daný digitální obsah v roce 2017 vyrobila iniciativa ETIQ.CZ, z.s.

----


Pořad k archivaci

Veškeré pořady ČNTV2 vzhledem k tomu, že naivně nevěříme třetím stranám, archivujeme a když už je archivujeme, nabízíme je zároveň ke stažení. Proto pokud z nějakého důvodu (již) nebude předmětné video fungovat (nepůjde přehrát), můžete si jej pohodlně stáhnout z tohoto ODKAZU a následně přehrát ve svém počítači a/nebo mobilním zařízení. A pokud z nějakého důvodu nebude fungovat zmíněný odkaz, napište nám, načež my zajistíme nápravu.

----


Možnosti Vaší podpory

Máte-li zájem přidat se k týmu ČNTV a vytvořit tak další kanál, kontaktujte zakladatele Petra Richarda Orteka na e-mailu czechnewstv@gmail.com. Pokud z nějakého důvodu nemůžete, zvažte, prosíme, alespoň svoji podporu a přispějte na náš provoz a/nebo technické vybavení. Přispět můžete na bankovní účet číslo 55555513 / 2010 s uvedením zprávy pro příjemce „DAR na ČNTV2”. Za jakoukoli podporu srdečně děkujeme!

----


    Klíčová slova

    Česká nezávislá televize, CzechNewsTV, ČNTV, ČNTV2, Jiné médium, ETIQ.CZ, exekuce, Jaroslav Novák, Norbert Naxera, Petr Richard Ortek, Martin Mojmír, ČNTV2 Studio REPORT 14.11.2017, https://www.youtube.com/watch?v=IQ0jxh1uk-c
    ----
Naposledy upravil(a) Martin Mojmír dne 30.04.2018, 11:43. Celkem upraveno 2x.

Vrátit se na “Česká nezávislá televize 2 (ČNTV2)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron