Otázky a odpovědi k pořadu ČNTV2: Studio REPORT 22.11.2017

Česká nezávislá televize 2 je předchůdcem Jiného média z doby před ukončením provozu ČNTV jako celku.
Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů; pro názory použijte sekci Názorové diskuze.

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 13.12.2017, 11:32

ČNTV2: Studio REPORT 22.11.2017

Ovlivňování veřejného mínění; občanské shromáždění spolku ČEST, SVOBODA, RESPEKT 17.11.2017


----


Obsah pořadu

# Manipuluje Seznam.cz při svých zprávách čtenářem a/nebo divákem tím, že řekne něco způsobem, aby si tento myslel něco jiného? Jak jsme se s do debaty Seznamu nepozvanými prezidentskými kandidáty Petrem Hannigem a Josefem Tomanem nechali zprvu „napálit”

# Proslovy jednotlivých přednášejících veřejného shromáždění spolku ČEST, SVOBODA, RESPEKT (Jiří Černohorský, Zdeněk Chytra, Žarko Raptor Jovanovič, Roman Ruhig, Petra Anaconda Lhotáková, Martin Zapletal, Jiří Pavel Pešek) 17. listopadu v Praze (Za video děkujeme kameramanovi Jaroslavu Kvardovi)

----


Otázky a odpovědi

Pokud máte dotazy související s obsahem videa, respektive na jeho účastníky, můžete je zde formou odpovědi položit a my je s nimi budeme kontaktovat. Pro pokládání dotazů je potřeba se do fóra zaregistrovat a/nebo přihlásit, což můžete učinit v pravém horním rohu fóra. Na rozdíl od sociálních sítí Vás tu za vyjádření (slušného) dotazu a/nebo názoru nikdo nezablokuje, veškeré texty zde setrvají a budou na internetu lépe dohledatelné.

----


Organizační informace

Prohlášení o obecném zřeknutí se odpovědnosti si přečtete ZDE.
O typech diskuzí k našemu digitálnímu obsahu naleznete informace ZDE.
Daný digitální obsah v roce 2017 vyrobila iniciativa ETIQ.CZ, z.s.

----


Pořad k archivaci

Veškeré pořady ČNTV2 vzhledem k tomu, že naivně nevěříme třetím stranám, archivujeme a když už je archivujeme, nabízíme je zároveň ke stažení. Proto pokud z nějakého důvodu (již) nebude předmětné video fungovat (nepůjde přehrát), můžete si jej pohodlně stáhnout z tohoto ODKAZU a následně přehrát ve svém počítači a/nebo mobilním zařízení. A pokud z nějakého důvodu nebude fungovat zmíněný odkaz, napište nám, načež my zajistíme nápravu.

----


Možnosti Vaší podpory

Máte-li zájem přidat se k týmu ČNTV a vytvořit tak další kanál, kontaktujte zakladatele Petra Richarda Orteka na e-mailu czechnewstv@gmail.com. Pokud z nějakého důvodu nemůžete, zvažte, prosíme, alespoň svoji podporu a přispějte na náš provoz a/nebo technické vybavení. Přispět můžete na bankovní účet číslo 55555513 / 2010 s uvedením zprávy pro příjemce „DAR na ČNTV2”. Za jakoukoli podporu srdečně děkujeme!

----


    Klíčová slova
    Česká nezávislá televize, CzechNewsTV, ČNTV, ČNTV2, Jiné médium, ETIQ.CZ, manipulace Seznam.cz, veřejné shromáždění, 17. listopad 2017, Petr Hannig, Josef Toman, Petr Richard Ortek, Martin Mojmír, ČNTV2 Studio REPORT 22.11.2017, https://youtu.be/vDbRC23ia3c
    ----
Naposledy upravil(a) Martin Mojmír dne 30.04.2018, 11:43. Celkem upraveno 1x.

Vrátit se na “Česká nezávislá televize 2 (ČNTV2)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host