Otázky a odpovědi k pořadu Reportáž Martina Mojmíra 04.09.2018

Kamera tam, kde se něco děje a jiní netočí
Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů; pro názory použijte sekci Názorové diskuze.

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 03.09.2018, 13:06

Reportáž Martina Mojmíra 04.09.2018 (JineMedium.CZ)

Základy o Projektu Venus a Zdrojové ekonomice (Lucia Ďurčová) / V-Day Česko-Slovensko 2018 (1z6)

Spuštění přehrávání / stahování může vlivem načítání z diskové stanice NAS trvat i 30 sekund.
Plynulé přehrávání videa vyžaduje internetovou konektivitu o rychlosti stahování alespoň 4 Mb/s.Video pro Vaši akci s omezením grafických prvků získáte ZDE, miniaturu k videu zobrazíte a/nebo stáhnete ZDE.
Zálohu videa s nemoderovanou (nesledovanou) diskuzí, pokud je třetí strana tedy nezcenzurovala, naleznete ZDE.

----


Otázky a odpovědi k pořadu

Máte-li na účastníka videa věcné / konstruktivní dotazy, můžete je níže skrze tlačítko Odpovědět pokládat a my jej s nimi budeme kontaktovat.

----


Důležité organizační informace

Naše prohlášení o obecném zřeknutí se odpovědnosti si zobrazíte ZDE.
O typech diskuzí k našemu digitálnímu obsahu naleznete informace ZDE.
Tento digitální obsah v roce 2018 vyrobila a vydala iniciativa ETIQ.CZ, z.s.

----


Pokud se máte zájem přidat k týmu Jiného média CZ a vytvořit tak další kanál, kontaktujte nás na e-mailu info@jinemedium.cz. Pokud z nějakého důvodu nemůžete, zvažte, prosíme, alespoň svoji podporu. Přispět můžete na bankovní účet číslo 55555513 / 2010 (jako variabilní symbol uveďte číslici 2018063001 a/nebo zprávu pro příjemce „DAR”). Vaše příspěvky budou použity na pokrytí nákladů vynaložených za naši práci. Za jakoukoli podporu srdečně děkujeme!

----


DOSTUPNOST DAT LZE ZARUČIT VÝHRADNĚ PROSTŘEDNICTVÍM TÉTO SAMOSTATNÉ STRÁNKY (CESTY K SOUBORŮM SE MOHOU MĚNIT).
Pokud narazíte na jakýkoli technický problém, kontaktujte nás skrze tlačítko Odpovědět níže, načež my sjednáme neprodleně nápravu.

Qestament
Čestný člen fóra
Čestný člen fóra
Avatar uživatele

Příspěvekod Qestament » 26.09.2018, 00:39

Komu ta Lucka vlastně přednáší? Hostům v sále, kameře, nebo zdi? Jak to duní a mluví slovensky tak jí není skoro rozumět.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 26.09.2018, 05:10

S Lucií jsem o její přednášce hovořil nedávno na návštěvě Města Kyjov, kam jsme byli pozváni na uskutečnění besedy. Sama za mnou přišla se sdělením, že to bylo hrozné, na což jsem v podstatě přikývl. Přednášela pravděpodobně poprvé, musela si to zkrátka vyzkoušet, příště to bude určitě jiné.

Za špatný zvuk může více faktorů faktory. Tím nedůležitějším je samozřejmě fakt, že nejsme ve spolku dostatečně zvukově vybaveni. Kvalitní mikrofony sice máme, ale už nemáme do čeho je pořádně zapojit (nikdo nám na pořádnou výbavu zatím dostatečně nepřispěl). Dalšími kritérii jsou zoufale uskupená hala, místní reproduktory a ono hovoření do zdi místo do kamery, aby zvuk mohl lépe pobrat alespoň směrový mikrofon umístěný na kameře. Pro přehrání videa si vezmi sluchátka, s nimi tomu lze rozumět mnohem lépe.

Jelikož jsi nepoložil dotaz přednášející, kontaktovat ji nebudu. Pokud bude mít zájem, sama si toto téma v budoucnu vyhledá a eventuálně zareaguje.
Motto: „Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.”


Vrátit se na “Reportáž JMCZ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron