Otázky a odpovědi k pořadu Reportáž Martina Mojmíra 25.09.2018

Kamera tam, kde se něco děje a jiní netočí
Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů; pro názory použijte sekci Názorové diskuze.

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 25.09.2018, 21:41

Reportáž Martina Mojmíra 25.09.2018 (JineMedium.CZ)

Nekalá jednání některých členů, propagátorů a příznivců politické strany SPD?

Spuštění přehrávání / stahování může vlivem načítání z diskové stanice NAS trvat i 30 sekund.
Plynulé přehrávání videa vyžaduje internetovou konektivitu o rychlosti stahování alespoň 2 Mb/s.Zálohu videa s nemoderovanou (nesledovanou) diskuzí, pokud je třetí strana tedy nezcenzurovala, naleznete ZDE.

----


Otázky a odpovědi k pořadu

Máte-li na účastníka videa věcné / konstruktivní dotazy, můžete je níže skrze tlačítko Odpovědět pokládat a my jej s nimi budeme kontaktovat.

----


Důležité organizační informace

Naše prohlášení o obecném zřeknutí se odpovědnosti si zobrazíte ZDE.
O typech diskuzí k našemu digitálnímu obsahu naleznete informace ZDE.
Tento digitální obsah v roce 2018 vyrobila a vydala iniciativa ETIQ.CZ, z.s.

----


Pokud se máte zájem přidat k týmu Jiného média CZ a vytvořit tak další kanál, kontaktujte nás na e-mailu info@jinemedium.cz. Pokud z nějakého důvodu nemůžete, zvažte, prosíme, alespoň svoji podporu. Přispět můžete na bankovní účet číslo 55555513 / 2010 (jako variabilní symbol uveďte číslici 2018092501 a/nebo zprávu pro příjemce „DAR”). Vaše příspěvky budou použity na pokrytí nákladů vynaložených za naši práci. Za jakoukoli podporu srdečně děkujeme!

----


DOSTUPNOST DAT LZE ZARUČIT VÝHRADNĚ PROSTŘEDNICTVÍM TÉTO SAMOSTATNÉ STRÁNKY (CESTY K SOUBORŮM SE MOHOU MĚNIT).
Pokud narazíte na jakýkoli technický problém, kontaktujte nás skrze tlačítko Odpovědět níže, načež my sjednáme neprodleně nápravu.

Qestament
Čestný člen fóra
Čestný člen fóra
Avatar uživatele

Příspěvekod Qestament » 26.09.2018, 01:42

Tak tohle je masakr to je docela řízek. To video co prej smazal je asi ten sestřih ze Svobodnýho rádia co? Ty se nebojíš Kapalova bububu o duševním vlastnictví, autorských právěch atd.? :D SOrry já vím, dost blbá otázka. :mrgreen: :mrgreen:
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 26.09.2018, 05:00

Tak v první řadě je třeba říci, že jednotlivá videa byla sesbírána z veřejného profilu pana Kamila Papežíka na sociální síti Facebook, jinými slovy se jedná spíše o problém toho, kdo je tam zprvu umístil, byl-li jejich obsah jakýmsi duševním vlastnictvím či čímkoli jiným. Já onen obsah pouze agreguji. No a za další skutečně z jakékoli akce od pana Vladimíra Kapala strach nemám, neboť si jsme oba velice dobře vědomi toho, že pokud si vůči mě cokoli pan Kapal dovolí, pak může s jistotou počítat s velmi ráznou protiakcí (viz ZDE - každý nechť si sám dohledá). Ne, skutečně jsem v této věci naprosto v klidu.
Motto: „Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.”


Vrátit se na “Reportáž JMCZ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron