[JMCZ 13] Kamil Papežík: Nekalá jednání některých členů a příznivců SPD?

Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů; pro názory použijte sekci Názorové diskuze.

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Odpovědět
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Tak tohle je masakr to je docela řízek. To video co prej smazal je asi ten sestřih ze Svobodnýho rádia co? Ty se nebojíš Kapalova bububu o duševním vlastnictví, autorských právěch atd.? :D SOrry já vím, dost blbá otázka. :mrgreen: :mrgreen:
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Tak v první řadě je třeba říci, že jednotlivá videa byla sesbírána z veřejného profilu pana Kamila Papežíka na sociální síti Facebook, jinými slovy se jedná spíše o problém toho, kdo je tam zprvu umístil, byl-li jejich obsah jakýmsi duševním vlastnictvím či čímkoli jiným. Já onen obsah pouze agreguji. No a za další skutečně z jakékoli akce od pana Vladimíra Kapala strach nemám, neboť si jsme oba velice dobře vědomi toho, že pokud si vůči mě cokoli pan Kapal dovolí, pak může s jistotou počítat s velmi ráznou protiakcí (viz ZDE - každý nechť si sám dohledá). Ne, skutečně jsem v této věci naprosto v klidu.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Odpovědět

Zpět na „Dotazy účastníkům jednotlivých konkrétních publikovaných pořadů“