Spojenectví USA a IS (ISIL, ISIS) odhaleno?

Tato podkategorie slouží názorovým diskusím libovolného charakteru - nemusí být striktně moderována.

Moderátor: Jan Korál

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 06.09.2015, 10:16

Výpověď bývalého vysoce postaveného člena Al-Kájdy, která vnáší pořádek do udalostí na Blízkém východě aneb velmi zajímavé informace na doplnění ohledně problémů na východě.

Zdroj (video):
http://www.mojevideo.sk/video/20480/spo ... alene.html

Zajímavost:
http://www.nowtheendbegins.com/blog/?p=24524

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 06.09.2015, 11:35

Už si všímá i Trump: Důkazy poukazují na to, že Obama ISIS ochraňuje
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/6552 ... -ochranuje

Amerika chrání ISIS: Pentagon neútočí na výcvikové tábory Islamistického státu
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/6548 ... keho-statu

Německý novinář připomíná zprávu, kterou mainstream ignoruje: USA vytvořili ISIS
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/6541 ... orili-isis

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 06.09.2015, 15:05

Nemyslím si, že vzhledem k ekonomickému (z)ničení Řecka Evropskou unií (resp. USA) je USA v pozici o cokoli Řecko (nebo spíše kohokoli) žádat. Spíše je vidět, jak USA ISIS k uskutečnění svých plánů potřebují. Plán A - ISIS, plán B - migranti. Plán C - uvidíme. USA je v bankrotu a je jen na nás, zda připustíme další restartující válku a/nebo konečně zvolíme cestu jinou.

http://cz.sputniknews.com/svet/20150906 ... z3kxz8n7B3

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 06.09.2015, 15:12

Lubomír Vylíčil: Proč elity EU tak spěchají s přijímáním migrantů? Geniální Putinův tah
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/na ... tah-397811

Petr_NJ
Občasný diskutér
Občasný diskutér

Příspěvekod Petr_NJ » 07.09.2015, 07:51

U všech těch záležitostí jde jen o jedno. O čas.

JE to stejný problém jako u poznání lidí ohledně přijetí znalostí z příručky.

V těch USA mocenských zájmech budou oni vždy napřed. Je to tím, že než společnost otevřených lidí sesbírá jiné důkazy o tom, kde je pravda tak za tím stojí uběhne tolik času, že ti co to celé vymysleli jsou vysmátí, protože jim to vyjde právě díky té rychlosti a schopnosti společnosti ty zrůdy odhalit a oznámit to zybtku populace, tak aby z toho nebyla jen konspirace a dezorientace.

Nejpěknější příklad je 11/9. Dodnes není i přes výhrady stavebních a i demoličních profesionálů o příčinách
pádů především WTC7 a žádost o objektivní prošetření, nemluvě o podivnostech u Pentagonu žádný výsledek, ale mezitím se mohlo udít toto:
- amerika přijala zákony, které rapidně omezují svobody jejich občanů >> totalitní stát s nálepkou "svobodný", posílení NSA praktik apod.
- mohla si zatím "připravit" Afganistán a jiné "teroristické" země pro vývoz své "svobody" do těchto zemí (samozřejmě jde především o suroviny jenž byly následně americkými geoprůzkumy potvrzeny v ohromném množství + kontrola nad výrobou a obchodem s drogami)
- vůbec kdo vše zpozadí organizuje a financuje zbrojení a občanské války v celé Africe a především i na jihu, prostě tam kde jsou nějaké suroviny ?
- zároveň si položte otázku, proč tu svobodu nejde hájit např. do Barmy apod. zemí.. no je tam prd ke vydrancování
- Kaddafí (dluhy USA a EU vůči Lybii bylo třeba smazat a zároveň připravit místo pro nový ropovod před Sýrii do Evropy a tak odstřihnout Rusko od síly peněz z ropy, možná i plynu >> frakování)
- Arabské jaro apod.
- No a teď ten amerikou vybudovaný ISIL a invaze lidí i maskovaných žoldáků do Evropy, která způsobí pouze rozvrat současného systému a relativního blahobytu a všech sociálních systémů, no cigoše ještě nakonec budeme brát jako mírumilovné a "naše"

A to vše se děje nejen kvůli tomu, že dosud není oficiálně přiznáno a usvědčeno, že Bush moc dobře věděl co se děje u 9/11 a s úsměvem pokračoval v besídce ve škole atd.

Takže podstatná ze všeho je rychlost mezi akcí a reakcí a čím je pomalejší a čím více je pravda zatlačována systémem dezorientace a hry na konspiraci, tím více ti co to organizují jsou vysmátí.

Rozhodující je tedy rychlost a schopnost otevřeně myslící společnosti ty zrůdy odhalit a společně vytvořit informační prostor, který to do detailu, jednoduše a věrohodným způsobem ukáže.


A stejně tak pokud hnutí bude čekat jen na BSC tlaky a nepůjde cestou praktického zavádění příkladů a poznatků hitech řešení dle příručky (byť v malém lokálním řešení), tak prostě dojde jen k tomu, že opravdu uplyne čas a společnost se dostane do stavu, kde už nebude k dispozici pro změnu takové materiální, duchovní a především komunikační (internet) klima jako máme relativně ještě dnes.

Nebo si někdo myslí, že v rozbité Lybii atd. najednou se semkne parta osvícených aktivistů TZM a začnou budou to nové o čem příručka hovoří ??? muhehe.......buďme realisti.

To samé totiž nakonec bude, když nám sem USA nažene takový počet imigrantů, který tuto relativně změny schopnou společnost doslova rozloží (rozděl a panuj) do pravděpodobně neopravitelného stavu (v rozumném časovém horizontu). Prostě budou jiné existenční problémy a myšlenky hnutí jaksi už nebudou ani prezentovány natož řešeny, půjde totiž o základní přežití a navíc bez spojení není komunikace, nejsou informace. Takže se to zase vrátí vše o nějaký čas zpět.


Vrátit se na “Diskuse nad aktuálními tématy, články a názory NWOO.ORG”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron