Nedostatečná kvalita pořadů v archivu SVCS

Než do fóra vložíte první příspěvek, přečtete si informace o jeho provozovateli a přijmete za vlastní zdejší (N)etiketu. Kromě uvedeného zde naleznete rovněž novinky a prostor pro věcné dotazy a/nebo připomínky.
Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým fóra ETIQ.CZ, z.s.
Odpovědět
joschua
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od joschua »

Vážení
Bohužel nemám moc času, abych vaše vysílání poslouchal on line a tak jsem více-méně
odkázán na archív. Jaké je však mé zklamání, většina uložených pořadů je
reprodukována v úplně nedostačující kvalitě, buď se přehrávání zasekává a
nebo, jako např. v případě rozhovoru s poslancem Velebou není hostovi
polovinu jeho odpovědí rozumět.
Vím, že to nemáte lehké, ale alespoň základní věci by už fungovat mohli. V
tomto případě by měl přece moderátor pokud poslouchá a on to taky musí
slyšet, že vysílání je nesrozumitelné zkusit, obnovit spojení to přece není
nic tak světoborného.
Děkuji J.Dušek
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

@joschua: Hezký den, pane joschua,

patrně zde došlo k omylu, neboť v tomto tématu píšete správci fóra (momentálně mně), nikoli do Slobodného nebo Svobodného vysílače. Pokud si přejete oslovit jeden z vysílačů, kontaktujte, prosím, je na jejich kontaktech. Adresy jsou www.slobodnyvysielac.sk a www.svobodny-vysilac.cz. Já, jelikož nejsem členem žádného z těchto vysílačů, nejsem kompetentní na Váš podnět odpovědět. Děkuji za pochopení.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Michal Mauser
Vykázaný uživatel
Vykázaný uživatel

Příspěvek od Michal Mauser »

Přesto by si tento dotaz zasloužil vlastní téma ;-) Myslím, že by se tam dalo mnoho napsat.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Vždyť ani nevíme, komu vlastně měl být dopis směřován. Zda SVCS nebo SVSK. Každopádně jde o podnětný příspěvek.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Odpovědět

Zpět na „Provozovatel, (n)etiketa, novinky, dotazy a připomínky“