Nezávislý právník, pan Mgr. Adam Nigrýn, DiS

Než do interFóra vložíte první příspěvek, přečtete si informace o jeho provozovateli a přijmete za vlastní zdejší (N)etiketu. Kromě uvedeného zde naleznete rovněž novinky a prostor pro věcné dotazy a/nebo připomínky.
Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 12.01.2016, 20:37

Je nám potěšením představit Vám, jako nového člena interFóra, pana magistra Adama Nigrýna, Dis, který, počínaje dnešním dnem, bude, společně s advokátní kanceláří AK Olgy Suché, zodpovídat uživatelské dotazy libovolného charakteru, zejména pak z oblasti občanského a trestního práva.

Pan magistr Nigrýn trvale žije a pracuje v Holandsku a pravidelně cestuje do Čech za rodinou. Jméno a tituly jsou pravé (viděl jsem, autorizován), příjmení však již pseudonym, neboť jelikož se s ničím údajně takzvaně "nemaže", není pro něj žádoucí veřejně vystupovat navenek z důvodu podepsané striktní smlouvy o exkluzivitě s nadnárodními korporacemi, které zastupuje a mohla by mu tak vzniknout škoda.

Pan magistr bude bezplatně pracovat v kategorii Advokacie, právo a sociální poradenství.
Motto: „Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.”

Vrátit se na “Provozovatel, (n)etiketa, novinky, dotazy a připomínky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron