Možnost finanční podpory interFóra

Než do fóra vložíte první příspěvek, přečtete si informace o jeho provozovateli a přijmete za vlastní zdejší (N)etiketu. Kromě uvedeného zde naleznete rovněž novinky a prostor pro věcné dotazy a/nebo připomínky.
Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým fóra ETIQ.CZ, z.s.
Odpovědět
Martin Chobot
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Martin Chobot »

Dobrý den,

chtěl bych moc poděkovat za toto fórum a mám dotaz, zda je nějaká možnost vám na jeho provoz přispět. Děkuji.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Hezký den,

aby mohlo interFórum příspěvky oficiálně přijímat, bude po novém roce vystupovat pod zapsaným spolkem (dříve občanským sdružením). V tuto chvíli je možné poslat dobrovolný příspěvek na soukromý bankovní účet číslo 55848412 / 2010. Pokud přispějete, budeme rádi, finanční prostředky použijeme na úhradu hostingu a bezpečnostního SSL certifikátu zajišťujícího bezpečné přihlašování a používání fóra. Nezapomeňte, prosím, do zprávy pro příjemce příspěvku napsat "Příspěvek na interFórum". Co se týče současných nákladů za samotný provoz interFóra, tak tyto jsou cca 500,- Kč včetně DPH měsíčně.

Jakýkoli příspěvek nám velmi pomůže. Děkujeme.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Jo, to kilčo měsíčně bych mohl posílat. Tady se diskutuje otevřeně a nic necenzuruje. Do rádií jsem toho poslal už dost, když nejsou schopni ani odepsat na blbej dotaz. Stejně ten Hlávka furt si mele svý a nepustí hosty ke slovu. Se nedivím, že si hosti volí jiný moderátory. Třeba Martin Marcikán je dobrej, když teda zrovna něco nečte. Chtělo by to víc odborných pořadů.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

S rádiem ti žel nepomohu, každý musí začít u sebe. Je nevyjímaje. Na druhou stranu alespoň vysílají a jsou tak nějak poslouchaní. Jako malá omluva s pochopením jim budiž to, že jich je málo. Chtělo by to třeba někoho, kdo by jejich studia s pořady sledoval a psal výstupy do fóra. Potíž je, že ani posluchači nenapíší, ačkoli mnohdy mají na jednotlivé pořady spousty dotazů. Tak třeba se to změní - opět to začíná a končí u začínání u sebe...

Za případné příspěvky děkujeme.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Hele ono je sranda poslouchat Zeitgeist pořady, kde na fórum upozorňuješ, pak to ještě párkrát zazní jinde a šlus, konec. Ty woe, s tímhle jsou totálně mimo mísu, když si nedokážou po tolika měsících zapamatovat ani jednu věc. To svoje dokola opakovat jo, ale jak mají udělat něco trochu jinýho, to ne. :lol:
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Hezký den,

včera byl zveřejněn topic s informacemi o možnosti příspěvku na interFórum. V případě pomoci děkujeme.

http://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=27&t=224
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Odpovědět

Zpět na „Provozovatel, (n)etiketa, novinky, dotazy a připomínky“