Deset nedávných studií, kterým by měli ne-vegané věnovat svoji pozornost

S obnovou a udržováním pevného zdraví, prevencí, eventuálně řešením příčin již projevujících se zdravotních problémů a onemocnění poradí naši spolupracující lékaři a nutriční terapeuti.

Moderátoři: Helena Korčeková, Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým fóra ETIQ.CZ, z.s.
Odpovědět
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Je to smutné, ale na Facebooku se již začínají objevovat demagogické domněnky, které někteří příznivci a/nebo čtenáři považují za pravdivé. Jinými slovy my doložíme průkazné vědecké a statistické studie, oni pošlou odkaz na tvrzení jakýchsi lidí, jež sami tvrdí, že
IT IS NOT INTENDED TO BE A SUBSTITUTE FOR CONSULTATION WITH A PROFESSIONAL HEALTHCARE PRACTITIONER. CONSULT WITH YOUR HEALTHCARE PRACTITIONER BEFORE STARTING ANY DIET OR SUPPLEMENT REGIMEN. THE PUBLISHER AND THE AUTHORS DISCLAIM RESPONSIBILITY FOR ANY ADVERSE EFFECTS RESULTING DIRECTLY OR INDIRECTLY FROM INFORMATION CONTAINED IN THIS BOOK.
a přitom oni demagogové považují knihu za vědecký materiál, přičemž vlastně sami sebe označují za hlupáky. Takto se argumentovat nedá, je mi líto. Jde o příklad, proč mnozí odborníci nechtějí ztrácet čas zbytečnými diskusemi. Dokud se budeme chovat podobně, budou nás odborníci považovat za hlupáky a my je za aroganty. Potíž je, že my svým podobným chováním a vystupováním můžeme ztratit jejich výzkumy a fakta a oni chuť či motivaci pracovat.

Obrázek
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví, životní styl a racionální medicína“