Proč se vyvarovat konzumace masa aneb biologicko-historické znaky člověka

S obnovou a udržováním pevného zdraví, prevencí, eventuálně řešením příčin již projevujících se zdravotních problémů a onemocnění poradí naši spolupracující lékaři a nutriční terapeuti.

Moderátoři: Helena Korčeková, Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým fóra ETIQ.CZ, z.s.
Odpovědět
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Diskusní vlákno k článku na DuchDoby.CZ s názvem Proč se vyvarovat konzumace masa aneb biologicko-historické znaky člověka.

Na interFóru se můžete nejen vyjadřovat, ale Vaše diskuse, popřípadě jakákoli jiná (další) interakce, se účinně indexuje v internetových vyhledávačích, takže bude rovněž snadněji dohledatelná na internetu např. pro ty, kdož hledají třeba právě Vaše sdělení či informace; kdežto na sociálních sítích je již za týden vše prakticky k nenalezení, nemáte-li uchován nějaký přímý odkaz. Sem se lze kdykoli vrátit např. z vašeho profilu vytvořeného při registraci.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Mohu poprosit o překlad pro české čtenáře? Já vím, Google translator, ovšem ne každý jej zná či s ním umí. Zároveň nepřekládá vždy správně.

Pomoc ve formě překladu toho kterého textu patří mezi aktivity, které na iF uvítáme asi nejvíce. Viz příklad kolegy Michala Mausera a jeho kvalitní překlad Copiosis [1] [2]. Případně předem moc děkuji.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví, životní styl a racionální medicína“