Prohlášení o obecném zřeknutí se odpovědnosti

Prostor pro konkrétní obecné otázky a odpovědi týkající se ETIQ.CZ, z.s.

Moderátor: Martin Mojmír

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 23.09.2016, 14:48

Vážený návštěvníku,

pokud toto čtete, klikli jste na odkaz „Prohlášení o obecném zřeknutí se odpovědnosti” či obdobný na některém z našich agregačních webů či kanálů.

Prostřednictvím tohoto sdělení si Vás dovolujeme informovat, že obsah videa, které jste viděli, audia, které jste slyšeli, textu, který jste četli a/nebo odkazu či obsahu obrázku (banneru), který jste viděli a/nebo na něj (i) klikli, není a/nebo nemusí být faktem, nýbrž názorem; a teprve ne faktem a/nebo obsahem prezentovaným a/nebo konstatovaným námi či názorem a/nebo obsahem naším co by iniciativy ETIQ.CZ, z.s., našich členů, čtenářů, podporovatelů a/nebo příznivců. Za obsah předmětného videa, audia, textu a/nebo obrázku (banneru) odpovídají výhradně skupiny či osoby ve všech zmíněných materiálech vystupující a/nebo jinak figurující. Bylo by proto pošetilé domnívat se, že s obsahem čehokoli automaticky souhlasíme, nebo nesouhlasíme. Naší úlohou je zejména dané materiály pořizovat, zpracovávat a zveřejňovat, respektive takzvaně agregovat data, přičemž nic jiného v této činnosti nelze hledat. Už jen z tohoto popsaného faktického důvodu zároveň nemůžeme být jakkoli postihování či stíháni.

Iniciativa ETIQ.CZ, z.s. a její členové odpovídají výhradně za materiály a vyjádření, které pořizují a ve kterých se vyjadřují jmenovitě sami ze svých pozic. Proto pokud máte potřebu znát náš názor a/nebo fakta k té které záležitosti, můžete nás oslovit formou založení vlastního tématu v kategorii interFóra ETIQ.CZ, z.s. - agregátor potřebných dat (ETIQ), anebo pokračováním v některé již existující diskuzi, kde se Vám následně za sebe rádi vyjádříme.

Děkujeme Vám za čas, který jste strávili čtením tohoto obsahu.
V souvislosti s tímto tématem se seznamte také s možnými typy diskuzí k našemu digitálnímu obsahu.

Vrátit se na “Obecné otázky a odpovědi”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron