Obecné zřeknutí se odpovědnosti

Prostor pro konkrétní obecné otázky a odpovědi týkající se ETIQ.CZ, z.s.

Moderátor: Martin Böhm

Martin Böhm
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Böhm » 23.09.2016, 14:48

Vážený návštěvníku,

pokud toto čtete, pravděpodobně jste klikli na odkaz „Zřeknutí se odpovědnosti” na některém z našich agregačních webů či kanálů.

Prostřednictvím tohoto sdělení si Vás dovolujeme informovat, že obsah videa, které jste viděli, audia, které jste slyšeli, textu, který jste četli a/nebo odkazu či obsahu obrázku (banneru), který jste viděli a/nebo na něj (i) klikli, není a/nebo nemusí být faktem, nýbrž názorem; a teprve ne faktem a/nebo obsahem prezentovaným a/nebo konstatovaným námi či názorem a/nebo obsahem naším co by iniciativy ETIQ.CZ, z.s., našich členů, čtenářů, podporovatelů a/nebo příznivců. Za obsah předmětného videa, audia, textu a/nebo obrázku (banneru) odpovídají výhradně skupiny či osoby ve všech zmíněných materiálech vystupující a/nebo jinak figurující. Bylo by proto pošetilé domnívat se, že s obsahem čehokoli automaticky souhlasíme, nebo nesouhlasíme. Naší úlohou je zejména dané materiály pořizovat, zpracovávat a zveřejňovat, respektive takzvaně agregovat data, přičemž nic jiného v této činnosti nelze hledat. Už jen z tohoto popsaného faktického důvodu zároveň nemůžeme být jakkoli postihování či stíháni.

Iniciativa ETIQ.CZ, z.s. a její členové odpovídají výhradně za materiály a vyjádření, které pořizují a ve kterých se vyjadřují jmenovitě sami ze svých pozic. Proto pokud máte potřebu znát náš názor a/nebo fakta k té které záležitosti, můžete nás oslovit formou založení vlastního tématu v kategorii interFóra ETIQ.CZ, z.s. - agregátor potřebných dat (ETIQ), anebo pokračováním v některé již existující diskuzi, kde se Vám následně za sebe rádi vyjádříme.

Děkujeme Vám za čas, který jste strávili čtením tohoto obsahu.


V souvislosti s tímto tématem se seznamte také s možnými typy diskuzí k našemu digitálnímu obsahu.
„Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí.”; „Člověk přesvědčuje o nemožnosti čehokoli ostatní pouze do té doby, dokud s hotovou věcí nepřijde někdo, kdo to nevěděl.” „Mezi základní principy vědy patří zpochybňování, nicméně mnozí toto jednání dnes často chybně nazývají negativismem.” Pokud se nechcete nadále spolupodílet na devastaci všeho kolem sebe, kontaktujte Hnutí Zeitgeist.

Vrátit se na “Obecné otázky a odpovědi”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron