Jirka Černohorský na demonstraci Proč? Proto! 11.05.2017 v Praze (11.05.2017)

Ostatní témata nepatřící nebo jinak nesouvisející s uvedenými kategoriemi.

Moderátor: Martin Mojmír

Odpovědět
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Moderovaná diskuze k videu „Jirka Černohorský na demonstraci Proč? Proto! 11.05.2017 v Praze” (11.05.2017)
Zřeknutí se odpovědnosti:
viewtopic.php?f=41&t=318

Diskuzní možnosti:
viewtopic.php?f=41&t=335

Bankovní účty pro podporu:
55555513 / 2010 (běžný), 55555521 / 2010 (veřejný)
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Kdyby to Černohor neposral tím sarinem a Českou federativní republikou tak dejme tomu ok. Rozjetý to měl skvěle, ale ten závěr nedal. To mi připomíná ty neověřený kecy na lavičce před půl rokem. :D Mi připadá, že se jenom zviditelňuje. Jinak sluníčkáři úplně vymytý, projevy idiocie.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Text pod videem na YouTube:
Martin Böhm píše:Česká republika si tyto lidi úspěšně vychovává již 28 let, což dokazuje fakt, že toto číslo je zároveň věkovým průměrem většiny (cca 80 %) prozápadně programovaných osob. Titulovaní, utvrzovaní, leč nevzdělaní opakovači názorů zoufale placených a s tím souvisejícně logicky nekvalitních českých pedagogů, jací neutekli za nezlodějskou mzdou do zahraničí, obsazují veřejné i soukromé prostory stejně, jako tomu tak činili opačně zfanatizovaní provýchoďáci před rokem 1989. Avšak s tím rozdílem, že před osmdesátým devátým nebylo v ČR téměř 150.000 bezdomovců, přes 4.000.000 exekucí, přes 1.000.000 lidí na nebo za hranicí chudoby apod. Monetární kapitalismus (oligarcho-imperialistický feudofašismus) je prozatím nejpokročilejším nástrojem na zotročování lidské populace, jaký kdy existoval. https://www.duchdoby.cz/desatero-monetarniho-otroka/ . Takto jsme to dopracovali...
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Na mém YouTube kanálu se mezi jistým panem M H a Jirkou Černohorským vede spor vyvolaný zmíněným M H. M H tvrdí, že Jirka Černohorský není schopen diskuze, viz ZDE. Na základě tohoto tvrzení pana M H jsem oba vyzval k prokázání, zda tomu tak je, nebo není. Kdo tedy je a kdo není diskuze schopen.

Jelikož Jirka Černohorský nemá přihlašovací údaje do YouTube (aktivně jej nevyužívá), zprostředkovávám mu prostor k reakci zde v tomto interFórovém tématu přidruženého k danému videu. Jirku Černohorského i pana M H tedy tímto vyzývám k osobní zaznamenávané konfrontaci, přičemž prosím oba o potvrzení. Jirka Černohorský zde má login, reakci tedy prosím zde, pan M H může odpovědět buď zde, anebo formou další odpovědi na YouTube. Na Jirku Černohorského kontakty mám, pokud Jirka potvrdí zájem o debatu, prosím o kontakt i na pana M H, abychom se mohli domluvit na termínu diskuze.

Děkuji.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Jirka Černohorský
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Jirka Černohorský »

Dobrý den všem kdož chtějí diskutovat ať už o čemkoliv. .. Pokud chcete komunikovat a já rozhodně ano, tak si nejprve pozorně prosim přečtěte moje jméno.a příjmení .. A následně mne tak prosim oslovujte ... S pozdravem Jirka Černohorský.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Vzkaz byl na YouTube panu M H předán. Nyní uvidíme, do jaké míry stojí za svým tvrzením.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Do jaké míry stojí za svým tvrzením? Do žádný míry, je to obyčejnej troll, ten se už neozve, natož aby se účastnil nějaký diskuze.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Nestojí za svým tvrzením do žádné míry. Prakticky nikdy se nestává, že by kdokoli z podobných výlupků svolil k debatě, natož k debatě veřejné. Argumenty nejsou, je pouze vysoká závislost na vlastním egu s pocitem falešné vícecennosti. Jak Jirku znám, diskuze by byla u konce do čtyř minut. Jedna situace je Jirka versus dav stovek lidí, kterým se všem najednou reagovat nedá a Jirka versus jeden, eventuálně v jeho případě třeba i pět osob naráz.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Veřejná, ale ani jakákoli jiná diskuze s panem M H se samozřejmě neuskuteční, neboť tento nijak naší výzvy nereflektoval. Velká teoretická slova, avšak ještě větší praktické pokrytectví a zbabělost. Toto téma, dokud se mezi Jirkou Černohorským a M H na internetu neobjeví průkazné video z jejich společné diskuze, můžeme do té doby považovat za uzavřené. Nechť zároveň slouží jako příklad jednání tohoto konkrétního typu lidí.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní moderovaná diskuse“