Představení se uživatele AlA

Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů - pro názory použijte některou ze sekcí níže.
Zamčeno
AlA
Nový diskutér
Nový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od AlA »

Zdar všem, jsem tu nový a tak se podle prastarých pravidel netikety bývalo zvykem představit a něco o sobě napsat. Protože toho o mě moc není, tak snad jen stručně. Jsem z Prahy, a aktivity NWOO a jiných sleduju už léta, chodím na akce a trochu fotím, zajimám se ale hlavně o věci kolem bezpečnosti a to jak websec [red], tak vizuální.. kamery a tak. Hodně mě v poslední době zajimají ruzné techniky a technologie, vůbec taky dost čtu poslední dobou už jen elektronicky. Protože mám rád od mládí rád počítače a šťourání se v nich, tak jsem pochopitelně i na netu od jeho začátků, kdy byl obsah stránek spíš edukační, než komerční a tam jsem objevil všechna ta velká tajemství.. od atlantidy, ufo, nwo, až po okultní vědy. Normální noviny už nečtu tak deset let a televizi nemám taky tak nějak, takže v sociální komunikaci na osobní úrovni zaostávám, neb okruh mých zájmů se míji s většinovým světem.
Snad admin promine, že jsem to napsal do tohoto threadu, vhodnější jsem nenašel. AlA
001A11
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Tady byly nějaký prastarý pravidla netikety? Něco, co z interfóra zmizelo a nevím o tom?
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Ahoj AlA,

admin samozřejmě promine, neboť je mu jasné, že jsi se nejspíše chtěl obrátit do fóra Hnutí Zeitgeist, které dříve mělo pro představování se samostatnou sekci. :-) Dnes ono zmíněné starší fórum je uzavřeno, přičemž Hnutí přešlo pod křídla fóra interFórum, jenž je multiskupinové a tedy mnohem lépe využitelné, a to jak pro účely Hnutí, tak i jiné jednotlivce, skupiny či média, která jednají v rámci určitého etického kodexu a mezi jejichž zájem patří především inovace a transparentnost. Spoléháme se na to, že si skuteční zájemci k nám cestu najdou sami, což jsi zvládl skvěle, neboť ses touto změnou nenechal odradit a udělal krok, jakým je začít u sebe, za což ti děkujeme. :-)

Mohu se zeptat odkud jsi? Máš zájem se aktivně spolupodílet na nějakém našem projektu, eventuálně zahájit projekt nový? Potřebujeme každou pomoc, jelikož v tuto chvíli jsme v činorodé práci aktivní jen tři. Někdo přijde, někdo odejde, málo zůstane. Můžeme se setkat i třeba na komunikačním kanálu Mumble a popovídat.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Zamčeno

Zpět na „Hnutí Zeitgeist v České republice a ve světě“