Investigativní novinařina pohledem Vladimíra Kapala

Ostatní témata nepatřící nebo jinak či nijak nesouvisející s uvedenými kategoriemi (otevřená diskuse).
Tato podkategorie slouží názorovým diskusím libovolného charakteru - nemusí být striktně moderována.
Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Ve čtvrtek 19. ledna 2016 bude od 18:00 na Svobodném vysílači CS další pořad s námi o Hnutí Zeitgeist, kde bude, na jeho začátku, odvysíláno video o tom, v jakém systému nyní žijeme a jak skutečně bude vypadat socioekonomický systém následující, tzn. Ekonomika založená na přírodních zákonech / zdrojích. Délka videa je necelých 22 minut. Věříme, že se na video dokáží podívat i ti, komuž dělá problém čtení a jiné související udržení pozornosti a vyhovuje tak vysvětlování ve formě vyprávění osobnostní autoritou. Rozdíl oproti vysílání Svobodného rádia o tom, co není myšlenkovým tokem Hnutí Zeitgeist, je v tom, že zde budou uvedena základní fakta. Příležitost k porovnání má každý.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

O tom, co je a co není Hnutí Zeitgeist, jsme napsali na webu DuchDoby.CZ: https://www.duchdoby.cz/co-je-to-zeitge ... silaci-cs/
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Další odposlechnutá veřejně vyslovená lež Vladimíra Kapala a jeho (Ne)svobodného rádia:

Článek na DuchDoby.CZ: Zmatený Vladimír Kapal opět lživě o Hnutí Zeitgeist. Tentokrát jako o součásti Nového věku Nového světového řádu
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Martine víš co se děje na Svobodným rádiu právě teď? Kapal odkapal Pozorovatelku a V.K. a dokonce tam někdo do diskuze napsal, že je V.K. členem NWO Zeitgeist. :D http://svobodne-radio.cz/ahoj-vsichni-2 ... mment-3914
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Víš, Q, musím se ti k něčemu přiznat. Teď už můžu. Bude se to zdát jako paradox, ale celé to ty roky bylo s Vláďou sehrané. Bylo to divadélko na posluchače a že nám to přineslo peněz do společné kasičky! A zejména oveček do naší satanistické sekty smrti Zeitgeist. Totiž pan V.K. jsem JÁ. :)


Teď zase vážně.

Díky za zprávu o komentáři. Pokud myslíš toto [záloha]
Tak tohle je terno s tím V.K. Podvodník. Pozorovatelka taky. Už se začíná naplňovat velký plán NWO Zeitgeist, který vlastní Svobodný vysílač. Už jsem ani nedoufal, že na to nepřijdete! V.K. je ze Zeitgeistu a málem mu to vyšlo! Pane Kapale gratuluji k odhalení, jsem váš pravidelný posluchač a poslouchám dál. Děkuju za vaší práci! SPD mám už odvoleno, musíme ty neřády vypráskat.
, tak to jsem jim tam napsal já. Zajímalo mě, zda takový nesmysl Kapal s Dukátem schválí a zveřejní. Zveřejnili a svižně, přičemž jak víme, tak na webu svobodne-radio.cz se zveřejňuje pouze to, s čím redakce souhlasí a/nebo na co bude mít nějakou „peprnou” odpověď. Nezklamali, pobavili, a to moc hezky. Už jsme se s „židozednářem” Černohorským smíchy pováleli po zemi. Je to moc pěkná komedie. Ještě napíšu Jindrovi Tichýmu. :)

Inu těšíme se na pana V.K., věřím, na Svobodném vysílači CS v pořadech třeba s Vítkem. V. Kapal to samozřejmě hned řekl. No tak logicky kam jinam by V.K. šel, když jiné podobné internetové rádio na českém internetu není. To byla vskutku „vrcholná” investigativní žurnalistika...

Ještě teď doposlouchávám pořad 2017-10-20 – Studio Beta – Hovory s VK a musím naprosto souhlasit s argumenty pana V.K. Zejména ve věci časování zveřejňování informací. Jelikož to má mnohem blíže k investigativní žurnalistice než to, co předvádí V. Kapal. Plánování zveřejňování informací na určitý čas versus objektivní investigativní žurnalistika podle Kapala? Ne, už mě ničím tento člověk nedokáže překvapit. Stopnul jsem kvůli odpovědi sem tobě pořad v 80 minutě, abych se mohl pak soustředit na jeho zbytek, chci se naplno bavit nad dehonestací V.K.

Samozřejmě jsem si již postahoval vše potřebné z jejich archivu, a to včetně screenu mého schváleného a zveřejněného komentáře. Je to další pecka pro toto interFórové téma. Nemusím ti jistě vysvětlovat, že konec spolupráce Svobodného rádia s Aeronetem byla jen otázka času. Teprve teď pan V.K. začne V. Kapala vnímat nezaujatě a objektivně. Teprve teď uvidí, co v něm je, ačkoli si stejně myslím, že o tom, jaký je Kapal doslova blb, musel V.K. vědět celou dobu, ale jen jeho rádio využíval k propagaci svého webu (proč ne, nemám s tím problém). Také podle toho s ním hovořil... Samozřejmě pokud se neukáže, že toto celé jen není jedno velké divadlo, kdy V. Kapala a V.K. SPD nějak na poslední chvíli urazila / nezklamala, tak aby jí rychle sundali hlasy. Ovšem tato extrémní hypotéza má u mě pouze necelé 1 % podpory, neboť pro vymyšlení něčeho takového je zapotřebí IQ kolem alespoň 110 bodů...

Konec konců děje se nyní pro docela dost lidí zajímavá a/nebo úsměvná věc. V. Kapal ztrácí pomalu poslední průměrně myslící občany.

Nijak více to nechci komentovat, snad sem dodám ještě odkazy k přehrání oněch dvou zajímavých pořadů na SVR [pořad 1, pořad 2] [záloha pořadu 1, záloha pořadu 2], však oni si to lidé přeberou sami. Ať máme i my svůj archiv důkazů pěkně komplexní.

Děkuji Q za svižné informování. Já se o těchto posledních pořadech Svobodného rádia nedozvěděl o moc dříve než ty.
Naposledy upravil(a) Martin Mojmír dne 21.10.2017, 13:25, celkem upraveno 1 x.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Jak to vůbec dopadlo tehdy s 37 otázkami, viz téma Co je to Zeitgeist na Svobodném rádiu? Už jsi nikam nenapsal jestli odpověděl na mail atd. Jsem zvědavej co napsal. Jestli teda vůbec něco napsal. :D
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Předpokládám, že se tážeš na toto:
Hezký den, pane Kapale,

s kolegy navrhujeme samostatný pořad u Vás s námi, tak jako uskutečňujete pořady s jinými lidmi a uskupeními, do kterého byste si Vy připravil otázky na nás, co by na Hnutí Zeitgeist, a my si připravili otázky na Vás, co by na investigativního novináře. Co říkáte, můžeme se na tom spolu domluvit? Věřím, že takový pořad bude jen obohacující pro obě strany.

Děkuji předem za odpověď.
Originál eml soubor ke stažení a přečtení ZDE.

Tak na toto samozřejmě nebylo nikterak reagováno. Dalo se to očekávat, neboť, jak je vidno prakticky ze všech Kapalových pořadů a informací v tomto tématu (viz výše), Vladimír Kapal se přímým živým konfrontacím vyhýbá, ačkoli tvrdí opak. To konec konců dokázal nejen onen pořad o Hnutí Zeitgeist bez Hnutí Zeitgeist, kam jsem osobně volal, kde mi nedokázal věrohodně doložit svá (tím pádem lživá) tvrzení, položil mi telefon a kam následně volal i kolega Michal, kterému nenechal položit ani jednu otázku. Toto téma pokládáme delší dobu za uzavřené. Opomněl jsem jen doložit mail s našimi dotazy, omlouvám se, napravuji to tedy nyní. Ne, Vladimír Kapal ani nikdo jiný ze Svobodného rádia nezodpověděl jedinou z 37 otázek a dosud nezareagoval ani na náš mail.

Těm, kteří v tomto tématu interFóra čtou až tento příspěvek, vřele doporučuji důkladně prostudovat si celé toto téma od počátku až do konce.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Potvrzeno: Archiv Svobodného vysílače CS - cca 20 minuta - (2017-10-21 – Povolební debata_312min) hovory s V.K. nyní, zcela pochopitelně a očekávaně, každý pátek od 19 do 22 hodin na Svobodném vysílači CS. „Já si myslím, že takovýto konfikt by u nás nastat nemohl, a to z jednoho prostého důvodu. Protože my, opravdu, jsme rádio, které neplatí, opravdu, žádná strana. Opravdu žádná strana. Takže v tom případě se něco takového u nás stát nemůže. A nikdy to nedopustíme, aby nás jakákoli strana platila,” řekl zakladatel rádia Pavel Hlávka. Sám musím potvrdit, že konflikty, které se dějí na Svobodném rádiu, jsem na Svobodném vysílači CS ještě u žádného moderátora neslyšel. Svobodný vysílač CS nechá hovořit skutečně každého.
Vedoucí kolotoče píše:Něco končí, něco začíná – Pan VK od 27. října na novém rádiu

Tímto bych si vás dovolil všechny pozvat k poslechu Povolební debaty na Svobodném vysílači CS v pondělí večer. Pořad bude předtočen. Přijal jsem pozvání k panelové diskusi k výsledku voleb, takže si můžete potom v pondělí poslechnout moje názory a také názory dalších hostů. Zároveň bych chtěl tímto oficiálně oznámit, že po ukončení mojí spolupráce se Svobodným rádiem moje páteční pořady nekončí. Dohodl jsem se na spolupráci se Svobodným vysílačem CS (zkráceně SVCS) a již od příštího pátku budete moci poslouchat můj pořad právě na této stanici v pravidelném čase od 19:00 do 22:00 hodin. Stránky rádia SVCS najdete zde. Pořadem bude provázet pan Vítek, se kterým jsem již spolupracoval před dvěma lety. Formát zůstane beze změny, každý pátek se budeme věnovat zásadním tématům za uplynulý týden a každý pátek budeme zvedat v interakci telefony, ne někomu, ale opravdu všem.
Takto se vyjádřil pan V.K. v článku „Je vymalováno! Český Trump převálcoval všechno, co mu stálo v cestě! Státní manažer Babiš se chopí moci v tandemu s Milošem Zemanem. ČSSD skončila s jednociferným výsledkem a lithium prý rozhodlo volby! SPD splnila misi, ale mohlo to být lepší!” na Aeronet.cz. Je dalším z každého, kdo kdy zakusil zkušeností s Vladimírem Kapalem na jeho Svobodně nesvobodném rádiu.


Pokud k tématu skončení V.K. na Svobodném rádiu ještě někdo něco nemá, můžeme jej takto uzavřít.
Naposledy upravil(a) Martin Mojmír dne 23.10.2017, 01:43, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Aktualizace příspěvku o vyjádření pana V.K. v článku na Aeronet.cz
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Vladimír Kapal opět hystericky perlí.

V pořadu Svobodné rádio 24.06.2018 Komentované zprávy Soni Zikmundové, konkrétně od času 00:59:35, Vladimír Kapal hovoří o důležitosti komunálních voleb. Tvrdí, jak ti, kteří říkají, že je zbytečné chodit k volbám, jsou pohůnci Nového světového řádu, kteří právě toto prosazují a tváří se jako vlastenci. Prý jsou to nechápaví idioti, kteří nechápou, že nejít k volbám znamená zničení naší země. Dle jeho slov ti, kteří tvrdí, že jsou volby zbytečné "podívejte se, že se nic nezměnilo", jsou hlupáci.

V čase 01:07:05 Vladimír Kapal manipuluje posluchačem, když sděluje, že podle posluchačů Jiří Černohorský tvrdil, že se nemá chodit k volbám, že jsou zbytečné. Prý dále pokud něco takového řekne člověk na demonstraci, tak tento popírá smysl toho, aby se demonstrace konala. Podle Vladimíra Kapala jsou prý volby největší zbraní veřejnosti, lidí.

Tak v první řadě nutno zmínit, že posluchači takzvaného Svobodného rádia opět nezklamali. Jiří Černohorský totiž nic takového, že se nemá chodit k volbám, neřekl (ověřte si sami ZDE). Tím pádem nezklamal ani Vladimír Kapal. Nutno zopakovat, že Vladimír Kapal neoplývá, ba spíše odmítá přijímat vědomosti pocházející z historických, vědeckých a statistických zdrojů. On přijímá informace totiž pouze "odněkud z internetu", jak nejednou veřejně prohlásil.

Vzhledem ke stále totožnému chování p. Kapala jsem nyní v domnění, že buď musí jít skutečně o naprosto zabedněného hlupáka, anebo o nastrčeného agenta s úkolem rozdělovat společnost, respektive dělat z lidí hlupáky a odrazovat je od samostatného a pokud možno konstruktivního myšlení. Jinak si Kapalovo jednání vysvětlit skutečně neumím.

Tak zase příště u nějakého jeho genitálního výplodu na shledanou.


//Aktualizace příspěvku 28.06.2018, 22:36
Doplňuji video od Jirky Černohorského obsahující, mimo jiné, odpověď Vladimíru Kapalovi (ZDE).
Naposledy upravil(a) Martin Mojmír dne 28.06.2018, 20:39, celkem upraveno 2 x.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
josef
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od josef »

Již před časem jsem si řekl, že s Kapalem nemá cenu ztrácet čas. Ale, jakožto důchodce mám sem tam času nazbyt, tak si poslechnu něco ze záznamu s jeho hosty, bohužel, Kapal tam působí jako špatná kulisa. Ale jde mi o názory hostů a ne o Kapalovi lži a výmysly. Tak jsem si poslechl záznam pořadu s panem Kollerem a opět v závěru pořadu volala paní Alena z Brna, kde ji Kapal přívětivě uvítal adt. atd. viz. záznam. Takže, to je vážení, tzv. svobodné rádio pro svobodné lidi! Paní se v rozhovoru odkázala ne nějaký článek v aeronetu a to bylo jako vytáhnout červený hadr před býkem, Kapalalovi málem praskaly žilky a paní "vytípnul", to skutečně Kapalovi jde! Koktal tam něco o reklamním úřadě, zná to někdo, já ne!

https://youtu.be/DQyfSrTXX48?t=5077
https://www.youtube.com/watch?v=ZETDFL2STlE&t=120s
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Děkuji za zprávu, pane josefe.

Poslechl jsem si ten Vámi doporučený kousek a musím říci, že nejsem příliš překvapen.

Mám poněkud problém uvěřit, že jakýsi úřad, či snad dokonce zákon, zakazuje, byť komukoli, sdělovat ve vysílání, byť kteréhokoli média nebo "média", zdroje informací. Spíše mi to připadá jako trapný pokus p. Kapala o vyhýbání se odpovědím na dotazy, na které nemá, a z logiky věci často ani nemůže mít, argumenty. Např. o Hnutí Zeitgeist, jak si lze snadno ověřit z tohoto tématu výše, nejednou vysílal dezinformace, přičemž když jsem mu já osobně do vysílání zavolal a zeptal se jej, kde na to či ono přišel, tak stroze odpověděl, že někde na internetu (že mu zavolám, nečekal, což bylo z jeho projevu dost zřetelně poznat), čímž jen pěkně živě prokázal svoji lež. Kolegu Michala, který mu zavolal po mně, nenechal ani domluvit...

Můžeme předpokládat, že nemůžeme p. Kapala požádat ani o citaci onoho zmiňovaného nařízení nebo dokonce zákona, který si, pokud vůbec existuje, kdo ví jak vyložil. Protože by mohl uvést jeho zdroj... Ne, tohle je vskutku více než komické a já Vám moc děkuji za toto oznámení, které do tohoto tématu o dnes již tradičních kapalovinách, na onom tzv. Svobodném rádiu, moc pěkně zapadá. Domnívám se, že p. Kapalovi zde skutečně jde pouze o jeho byznys. Totiž založit bulvárně-alternativní médium byl vskutku skvělý podnikatelský nápad, jenž dosud, tuším, nemá konkurenci.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Zdá se, že se budu muset vrátit k zálohování, neboť Kapalovic postupně mažou důkazy. Například výše u příspěvku z 27.06.2018, 20:51 nelze přehrát video, neboť byl celý YouTube účet (Svobodného rádia) s ním spojený zrušen. Vymazáno bylo i video z příspěvku 29.12.2015, 15:36. Pak také jsou mazány jednotlivé stránky webu Svobodného rádia a pořady z archivu (viz ZDE [2]), kde dříve bylo prohlášení Vladimíra Kapala a Soni Zikmundové o odchodu ze SVCS. O smazání první stránky jsem informoval na první stránce tohoto vlákna (ZDE obrázek).

Dále pak např. Jirka Černohorský se k V. Kapalovi vyjadřuje ve sdíleném videu se Zdeňkem Chytrou, pod které jim V. Kapal napsal komentář. Ten je samozřejmě také již vymazán. Nebo že by si Jirka Černohorský vymýšlel? Ne, na to Jirku Černohorského i V. Kapala dobře znám. Zde ODKAZ na originál video a ZDE raději záloha. Jirka Černohorský se vyjadřuje v čase -55:44, respektive 01:35:20 v případě zálohy.

Jirka Černohorský se ve videu vyjadřuje o dalších záležitostech, mimo jiné o SPD, což ale nijak nesouvisí s tímto vláknem a nebudu tedy řešit. Jen se k tomu zmíním, že dle Jirky Černohorskoho tzv. Svobodné rádio není žádným svobodným rádiem, nýbrž rádiem SPD. Není tajemstvím, že si p. Kapal do rádia často zve nejen předsedu SPD Tomia Okamuru, se kterým si tykají. A například dle p. Kamila Papežíka (ZDE) pan Kapal dokonce za SPD kandiduje.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Kamil Papežík
Nový diskutér
Nový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Kamil Papežík »

V tuto chvíli mne jako první napadá, že mám důvod k tomu, abych se aspoň trochu zastyděl, že jsem Okamurovi naletěl. Snad mne aspoň trochu omlouvá Okamurova schopnost prodat cokoliv (i zájezd pro plyšovou hračku...).
Je mi líto, když se lidé v alternativních rádiích stanou podobnou obětí, jako já. Obávám se, že nejen pan Kapal je příkladem takto zmanipulovaného "novináře". Obávám se, že se jich najde víc. Proto prosím, řiďme se Krylovým: "politikům se nevěří, politici se kontrolují" ... a dodám "i politici z SPD se musejí kontrolovat". O Kapalově kandidatuře jsem zaslechl v pořadu na "svobodném" rádiu.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Pane Papežíku, naletět může každý. Já SPD též jednou, před již téměř pěti lety, volil (když jsem ještě byl v této věci naivní a šel k volbám). Hodnotit lidi je potřeba zejména podle skutků a nikoli podle historie.

Každopádně naštěstí jsem nemusel poslouchat celý záznam rádia, abych se dozvěděl (parafráze ze záznamu):
...jenže tebe známe (Vladimíra Kapala) zase velice dlouho. Ty za nás taky kandiduješ a to je pravda, protože ty jseš tak dlouho v zastupitelstvu, že tě tam všichni znají, takže my tě známe taky, takže... A zase abyste byli nezávislé a nestranné rádio, tak samozřejmě důležité je, aby šéf rádia byl nestranný...
(Pořad rádia k přehrání ZDE a záloha pro jistotu ZDE, čas záznamu 00:17:50.)

Toto je tedy vážně síla. Prý nezávislé, nestranné rádio Svobodné rádio. Tady vážně není co více dodávat, naši čtenáři si to mohou poslechnout na vlastní uši hned takto naservírovaně přímo z tohoto vlákna. Aneb SPD rádio. Jen teď nevím koho. Zda Vladimíra Kapala, nebo Tomia Okamury...

Fajn, takže toto máme uzavřené. Inu co tu budeme mít dále?
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Dále tu máme další "zajímavosti" od Vladimíra Kapala.

Když pominu opět Kapalův údajný doslech (prý se totiž samozřejmě zase "někde", sám ani neví kde, něco dozvěděl), že mé jméno Mojmír pochází z jakýchsi her na staroslověnštinu od Mojmírovců nebo koho (patrně měl na mysli staroslovanštinu, ale nevadí, to není důležité), což absolutně nechápu, kde na takový blábol zase přišel (nejspíše si mě chudák plete se Zdeňkem Mojmírem Ponertem), tak tu máme po mé zdejší zatláčce Vládi do kouta (samozřejmě dělá, že zdejší vlákno nečetl a nečte) jeho přiznání. Vladimír Kapal v pořadu 2018-08-06 – Studio Beta – Nad dopisy posluchačů s interakcí [záloha] v čase 00:17:58 - 00:18:51 řekl, že není členem ani čekatelem SPD, ale že je kandidátem nezávislým. A nakonec nám prý nám všem vzkazuje: "Ano, jsem volebním lídrem do komunálních voleb za hnutí SPD v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi" a prý že se můžeme třeba stavět na hlavu a ušima odstrkovat. Vždy je úsměvné od někoho poslouchat, jak kandiduje jako nezávislý za nějakou politickou stranu. Od Vladimíra Kapala prakticky cokoli dvojnásob.

Takže to bychom měli jedno přímé doznání, které ale určitě žádným doznáním nebude. To my hlupáci a idioti, jak často místo argumentů reaguje, nemůžeme chápat. Tolik tedy opět k jednomu Svobodně nesvobodnému, závisle nezávislému, SPD neSPD bulvárnímu rádiu.

Nyní když se vrátím k mému TOMUTO příspěvku výše, Vladimír Kapal se vyslovil, že na demonstraci na Klárově bylo politické hnutí SPD pomlouváno. Jelikož si je svolavatel a pořadatel demonstrace Jirka Černohorský (mimochodem iluminát a člen NWO, jak Vladimír Kapal několikrát prohlásil a právě proto má svolávání takových demonstrací Jirka jistě zapotřebí) jist, že tomu tak nebylo, vyhlásil soutěž o 5.000 Kč, které dá tomu, kdo jakoukoli pomluvu z Klárova najde. Soutěž byla vyhlášena před několika dny a dosud nemá vítěze. Videovýzva na Facebooku již nefunguje, tak ZDE je výzva textová.

To ty Kapalovy manipulace a lhaní musí solidně vynášet, když ho to sebezesměšňování stále neopouští...
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Zamčeno

Zpět na „Názorové a případné ostatní diskuse, které se jinam nehodí“