Poslech SVCS na přenosném internetovém rádiu

Prostor pro věcné otázky a odpovědi týkající se rádia Svobodný vysílač CS jako celku.
Tato podkategorie slouží výhradně k pokládání věcných dotazů - pro názory použijte sekci Názorové diskuse.
Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Zamčeno
Wrána
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Wrána »

Dobrý den, jelikož nemám dobrý přístup k PC, používám k poslechu SVCS přenosné internetové rádio. Teda používal jsem, po změně ve vysílání se snížením datového toku se už nepřipojím. Domnívám se, že je problém se Station URL, ale i když jsem poctivě použil každý odkaz na adresy URL tak nic, přijímač se sice začne připojovat, ale pak vyhodí chybovou hlášku - Cannot open selected media. Poraďte prosím co mám dělat ať můžu zase poslouchat svou oblíbenou stanici. Děkuji.
Michal Mauser
Vykázaný uživatel
Vykázaný uživatel

Příspěvek od Michal Mauser »

Dobrý den, Váš přijímač zjevně podporuje pouze formát MP3 a bude ho třeba nastavit na rezervní stream, který lze také najít na webu. Pokud máte možnost nastavit URL, tak zadejte http://95.154.254.153:9448/; včetně středníku.
Wrána
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Wrána »

Děkuji, to byla přesně ta informace kterou jsem potřeboval vědět - má oblíbená stanice zase konečně hraje! :D
wereruna
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od wereruna »

ja to mam taky!!!
poslouchám radio v bose systemu... ovládá se to přes aplikaci a bohužel si tam url nezadam.... co mám dělat, furt chybová hláška, že momentálně to nefunguje...
preladila jsem na tuneln, fungovalo týden a už to zas nejede :(( na pocitaci ano....
Michal Mauser
Vykázaný uživatel
Vykázaný uživatel

Příspěvek od Michal Mauser »

Dobrý den, aplikace odněkud musí adresu rádia získat. Zveřejnil jsem nyní do seznamu rádií nový mp3 stream, tak doufejme, že jej Vaše aplikace najde. Bohužel zrovna dnes má datacentrum, kam jsme nedávno přesouvali stream, výpadky internetu, takže je možné, že stream nenajdete, nebo nebude fungovat. Pro jistotu sem dávám také nový odkaz. http://78.108.110.114:8000/live.mp3
wereruna
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od wereruna »

bohužel tady ten odkaz není kam zapsat, jediné co mi hraje je slovenský svobodný vysílač, a dneska jsem zkusila ten zjednodušený streem na svobodnem radiu a ten se chytl pres tuneln, u vas porad hlaska, momentalne neni mozne prehrat... na netu i na tunelnu - podotýkám že pouze na tom mem zarizeni, na netu vas, normalne naladim...
Michal Mauser
Vykázaný uživatel
Vykázaný uživatel

Příspěvek od Michal Mauser »

Tunein mi funguje a běží tam mp3. Jen se dost dlouho načítá, jelikož to tam první načítá již staré nefunkční streamy, což ale já nemohu ovlivnit, ale informaci předám.
wereruna
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od wereruna »

Dneska hraje!! Přes tuneln. Dekuji moc.
Zamčeno

Zpět na „Otázky posluchačů vyžadující odpovědi provozovatele rádia“