Nechytrý mobil - zkušenosti s konkrétními přístroji

Poradíme a pomůžeme s výběrem vhodného hardwaru i softwaru, přičemž budeme klást důraz na minimalizaci nákladů a maximalizaci použití svobodného softwaru. Oslovte nás a my se Vám budeme věnovat.

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým fóra ETIQ.CZ, z.s.
Odpovědět
slinivkar
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od slinivkar »

Má někdo dobrý tip na NE chytrý telefon, který by byl schopný alespoň udržet, zálohovat spolehlivě kontakty? Plus cokoliv do plusu..
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Zdravíčko. Maximálně tak nějaký Blackberry. Nic jiného mě nenapadá. Pokud se ale bavíme o NEchytrém telefonu, pak něco jako zálohování je poněkud chytré, takže s NEchytrým telefonem chytré funkce asi těžko. Možná by to chtělo si vydefinovat, co lze považovat za chytré a co už ne?
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
proud
Řadový diskutér
Řadový diskutér

Příspěvek od proud »

Zdar:-),no ja bych byl pro chytrej mobil,ale bez reklam a bez smirovani kde jde vsechno povypinat podle potreby.Co si nastavis,to mas ......takze asi neco linuxackyho.
proud, Teprve az pokacite posledni strom , az otravite posledni reku,
az ulovite posledni rybu , teprve tehdy prijdete na to,
ze penize se nedaji jist...poselstvi
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Ahoj proude. Navrhuji zůstat na zemi a bavit se o tom, co existuje a ne o tom, co by mohlo nebo mělo být. Nezakládat diskuze, ale odpovídat věcně.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Michal Mauser
Vykázaný uživatel
Vykázaný uživatel

Příspěvek od Michal Mauser »

proud píše:Zdar:-),no ja bych byl pro chytrej mobil,ale bez reklam a bez smirovani kde jde vsechno povypinat podle potreby.Co si nastavis,to mas ......takze asi neco linuxackyho.
https://puri.sm/products/librem-5/
Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika (software a hardware)“