„Nekalé” praktiky mobilního operátora Vodafone

Samostatné fórum slevy zprostředkovatelské služby Moje retence CZ - https://www.mojeretence.cz

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Správa fóra ETIQ.CZ, z.s.
Odpovědět
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Téma sem bylo zkopírováno z původního umístění na fóru serveru Mobilmania.cz, kde jej místní správa v čele s některými patrně dětskými členy shledala za zbytečné a kde se místo konstruktivní diskuze upřednostňuje, a místními administrátory záměrně vyvolává, off-topic a respektuje flame-war. Na našem fóru se však striktně řídíme (N)etiketou, díky které jsme schopni oproti jiným fórům udržet diskuzi na vysoké úrovni.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Jak můžete vidět ze screenshotů, ve způsobu komunikace a administrace se značně lišíme. Totiž zatímco správa fóra Mobilmania.cz upřednostňuje kvantitu uživatelů (chápeme proč, totiž pokud jste závislí na finančním toku, nemůžete jinak), my se zaměřujeme na kvalitu obsahu a proto zde se budeme věnovat skutečně zejména předmětu tématu, kterým je „Nekalé” praktiky mobilního operátora Vodafone. O možných intervencích nebo (domnělých) zájmech a pohnutkách správy fóra Mobilmania.cz spekulovat nebudeme... Nechť si na to názor z výše uvedeného udělá každý sám.

Pokud tedy máte něco k tématu, resp. zájem zapojit se do konstruktivní diskuze „Nekalé” praktiky mobilního operátora Vodafone, jsme tu pro Vás.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Zkušenost s Vodafone za poslední necelý týden:

# Začátkem týdne voláno se zájmem změnit tarif na nulový. Operátorka sdělila, že změna (po)trvá až měsíc. # Včera volá jiná operátorka s informací, že se tarif změní se začátkem nového účetního období, tj. 16.06.2020. # Dnes si na SIM zapínám internet, načež z příchozí SMS zjišťuji, že se tím zároveň aktivuje nějaký placený balíček. Volám OP, kde mi sdělí, že je nulový tarif aktivní. Dnes ale není začátek nového účetního období. Službu reklamuji a žádám vrácení peněz za neoprávněně aktivovaný balíček. Operátorka nejprve fabuluje (nebo je nevyškolená) a až poté slibuje, že balíček zruší a částku vrátí. Pokud by došlo k ještě nějaké další nedomluvené situaci, budu v tomto tématu informovat o "pokroku". Takže to máme dvě lži za sebou a nakonec blbka.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

kay.87 23. 12. 2023 17:36 píše:Hezký den,
v lednu mi končí rámcová smlouva (mám 3 roky) a resim novou rámcovou smlouvu.
Obdržel jsem tuto nabídku,

Služby – 3x Neomezený Business Super+ ( 649 Kč s DPH / 536 Kč bez DPH)
1x Pevný internet (487 Kč s DPH / 402 Kč bez DPH)
1x Vodafone TV s balíčkem Sport (255 Kč s DPH)

Celkem fakturace – 2689 Kč s DPH / 2222 Kč bez DPH
Budget na zařízení – 11.688 Kč s DPH (24 měsíců)
Pokud chceme smlouvu na 36 měsíců, Budget na zařízení bude 19.965 Kč s DPH

Co si o tom myslíte? Je možné vyjednat něco lepšího? Děkuji za případné názory.

Hezký den,

Neomezený Business Super+ = 599 Kč s DPH.
1x Pevný nějaký internet mi nic bez bližší specifikace neřekne, nemohu tedy poradit.
1x Vodafone nějaká TV s balíčkem Sport (255 Kč s DPH) mi nic bez bližší specifikace neřekne, nemohu tedy poradit.

Budget na zařízení jen s 3x Neomezený Business Super+ za 1797 Kč s DPH měsíčně může být 15.000 Kč.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

kay.87 26. 12. 2023 09:30 píše:Má s tím prosím někdo zkušenosti? Děkuji za radu.
Jistěže. A kdyby na Superfóru nebyli zkorumpovaní správci, dávno by tento uživatel měl ode mě odpověď.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Odpovědět

Zpět na „Moje retence CZ (MRCZ)“