MUDr. Olga Brůhová, Grillogy, Butky Park a hodnotící služby - kritika

Tento prostor slouží výhradně k pokládání věcných dotazů; pro diskuze použijte prostor k tomu určený níže.

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prosíme, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Děkujeme. Tým interForum.cz
Martina Koťarová
VIP uživatel
VIP uživatel

Příspěvek od Martina Koťarová »

Pane Peterko, mohl byste sem laskavě napsat, co konkrétně jsme od Vás dostávali zadarmo? Ještě jsem se to nedozvěděla. A opravdu by mě velice zajímalo, co z toho, co jsme si vždy zaplatili, považujete za dárek zdarma. Děkuji.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

Stav se za Peterkou osobně, vysvětlí ti to ručně přesně mezi oči. :lol: :lol:
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Když jsou schopní v řeznictví bezcitně zabíjet zvířata, tak proč ne případně i mlátit slabší handicapované lidi. Poslední dobou je té agresivity nějak moc. Napadení bych každopádně nikomu opravdu silně nedoporučoval, dotyčný by to udělal jenom jednou...
Grillogy píše:...takovou nespravedlností vůči naší práci...
Tak hlavně že jejich práce je spravedlivá vůči zvířatům...
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Qestament
Řadový diskutér
Řadový diskutér
Uživatelský avatar

Příspěvek od Qestament »

No jo. Kdo nemá argumenty, uráží a vyhrožuje. To ale jenom odhaluje a prezentuje slabost toho kdo se takhle chová.
Zmrdobijec odhalující a poukazující na nekompetenci, neschopnost, pokrytectví, alibismus a stupiditu jednotlivců a lidské společnosti jako takové. ;)
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Myslím si, že je věc tímto uzavřena. Důležité je dodat podklady / argumenty a umožnit jejich ověřování. Z mé strany bylo vše doloženo, ze strany Grillogy v podstatě jejich stylem také, není proto třeba do toho dále šťourat.

Napsal jsem klasickou recenzi na podnik a jeho personál, se kterými mám osobní zkušenosti. To je úplně normální, není na tom nic špatného. Že se lidé chovají i tak, jak se zachovali oni vůči mně, je ve společnosti rovněž normální a pokud se člověk nebude hájit, tak akorát bude hůř. O nespravedlnosti by se mělo otevřeně hovořit a já se z nikoho takříkajíc neposeru. A zvlášť tehdy, kdy nemusím. Cenzury a připosranosti je na světě už dost.

Pokud mám čisté svědomí, jednám otevřeně, slušně a nechovám se tak, jak veřejně oni reagovali na před jejich vyhrocením slušně napsanou kritiku. A pak když vidíš na jejich FB videa, kde ti personál normálně při nabídce produktů vykládá, jak se zlil, jak se léčí z kocoviny a poučuje, jak lidi nemají chlastat apod., no tak pak máš akorát jen další ověření, že se dohaduješ maximálně tak třeba ještě s alkoholikem, přičemž vážně v takovém případě už není co s nimi řešit. Kde je asi horký brambor, je snad nadmíru jasné.

Zopakuji, že za mě je to k věci bez případného dalšího relevantního dotazu vše.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Odpovědět

Zpět na „Dotazy autorům jednotlivých konkrétních publikovaných článků“