Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček potvrzuje dohodu -30% chemtrails v r. 2016

Tato podkategorie slouží názorovým diskusím libovolného charakteru - nemusí být striktně moderována.

Moderátor: Jan Korál

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 11.12.2015, 01:09

Takže je to vlastně oficiální. Mluvčí prezidenta Miloše Zemana, pan Jiří Ovčáček, na svém FB profilu oficiálně potvrzuje dohodu o snížení práškování České republiky o 30%. ZDE důkaz. Co se stalo s tou konspirační teorií? Jsme denně ze vzduchu cíleně otravováni a my se dohadujeme o omezení přeletů?

LinkedIn | Facebook | Google+ | Twitter
Motto: „Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.”

Michal Mauser
Správce fóra
Správce fóra
Avatar uživatele

Příspěvekod Michal Mauser » 11.12.2015, 09:10

Já bych tolik nespěchal a raději si přečetl odkaz info na jeho stránce, než bych něco prezentoval veřejnosti.

Stručný popis
Nekorektní, neoficiální a satirický fanclub profesionála v politickém PR dění Jiřího Ovčáčka.

Před čtením příspěvků si důkladně přečtěte Impresum!
Impresum
Veškerý obsah této facebookové stránky je fikcí, která se v žádném ohledu nezakládá na pravdě. Informace, myšlenky a další duševní díla zde zveřejněná jsou pouze smyšlenou představou, která nemá nic společného se skutečnou osobou Jiřího Ovčáčka, ani jiných zmíněných či jinak dotčených reálných osob. Veškeré zde uváděné výroky a popisované události jsou smyšlené. Ich-forma textů jako způsob prezentace nemá vytvářet dojem, že byly psány skutečnou osobou Jiřího Ovčáčka, slouží pouze k navození přiznaného pocitu autentické zábavy. Stránka je provozována za účelem zábavy jako politická satira. Cílem není výdělek.

Pokud Vás obsah stránky uráží, prosím, nečtěte ji.

Pokud na stránce zanecháte svůj komentář nebo jí pošlete soukromou zprávu, počítejte s tím, že tyto texty mohou být správci zveřejněny.

Pokud chcete nějaký obsah stránky sdílet, činíte tak na vlastní zodpovědnost, že může být jinými lidmi špatně pochopen.

___________________

ENGLISH:

This is facebook parody page of czech famous politician spokesman Jiří Ovčáček and describe fictional and half-fictional situations and quotes. Page is declarative unofficial and have not any connection with any real people with same name. Page is doing only for fun like a political satire, not for profit or like a personal attack. Please, if page content offends you, do not read it. Thank you for understanding.


To ovšem nemusí znamenat, že správa není pravdivá.
Naposledy upravil(a) Michal Mauser dne 11.12.2015, 09:15. Celkem upraveno 1x.

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 11.12.2015, 09:13

Zdá se, že uvedený FB profil není oficiální, tedy se jedná o podvrh, respektive recesi. Inu, důležité je si umět říci věci na rovinu.

https://www.facebook.com/jiriovcacekunofficial/info/?tab=page_info
Díky Michale za info, zde došlo z mé strany k mýlce, na kterou tímto také upozorňuji.
Motto: „Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.”

Petr_NJ
Občasný diskutér
Občasný diskutér

Příspěvekod Petr_NJ » 12.12.2015, 10:18

No dejme tomu, že takovou informaci nikdo nedovolí skrze běžné kanály uvolnit, ale pecka jsou "oficiální" důvody toho šprýmaře, proč se to dělá. Prý oteplování........hm, spíše depopulace a docela bych si tipnul, že v tom kšeftu jede celá farmacie, ono mít neustále jistotu velkého množství stále nemocných lidí, je dobrý job.

Nicméně pokud chcete něco co není smyšlené (tím nemyslím samotné téma chemtrails), ale bohužel pravda, tak zde níže už je jen pravda, bohužel.

Ti naši mocní jsou těžce nemocní. Jeden problém (jejich oteplování) řeší ještě horším způsobem > plošným zamořením přírody pěkným svinstvem. A to řvou jak se jinde používají chem. zbraně. Ono když by to bylo použiváno neustále po malých dávkách, tak to málokdo spojí s takto rychle okatými průběhy jako je tomu o likvidace populace a ekosystému místa, kde je či to bylo použito, Syrie, Irak.
Pro neinformované stačí si vyjet důsledky použití chem. zbraní např. USA ve Vietnamu, Iráku a jiných psychopatických zločinců ted aktuálně ze Sýrie.

Namátkou http://cs.wikipedia.org/wiki/Agent_Orange - dodnes ty svině, těm obyčejným lidem a jejich generacím potomků nejsou ochotni platit za to co jim po generace ty podělané zelené vojenské mozky působí. A vědci, kteří tyto lektvary vyvíjeli jsou ještě horší bestie. A to jen kvůli tomu aby si zajistili své živobytí. Doporučuji zkratku agent orange dát do vyhledávání obrázků v googlu

No a pak si dejte i to samé ohledně chemických zbraní (bílý fosfor) >> vyhledávejte fotky a videa - ale rozhodně to není k sobotnímu obědu vhodný materiál, spíše to nechat až k věčeru, to už člověk je snad schopen si uvědomit co jsme to za civilizaci.

Ještě drobný materiál ke složení a účinkům takových látek:
http://www.unob.cz/fvz/struktura/k304/D ... cinkem.pdf

Dotaz zní: Je schopen člověk vyrobit něco funkčního co by neškodilo přírodě a člověku ? - ne neumí, a dlouho ještě nebude umět dokud tato společnost pojede na bázi tvorby zisku.
Naposledy upravil(a) Martin Mojmír dne 12.12.2015, 11:02. Celkem upraveno 1x.
Důvod: Sloučení tří příspěvků pod sebou do jednoho.

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor
Avatar uživatele

Příspěvekod Martin Mojmír » 12.12.2015, 13:18

Petr_NJ napsal:No dejme tomu, že takovou informaci nikdo nedovolí skrze běžné kanály uvolnit, ale pecka jsou "oficiální" důvody toho šprýmaře, proč se to dělá. Prý oteplování........hm, spíše depopulace a docela bych si tipnul, že v tom kšeftu jede celá farmacie, ono mít neustále jistotu velkého množství stále nemocných lidí, je dobrý job.

Šprýmař dobrý a docela mu rozumím, proč to dělá. Ono v podobném duchu pojede i web duchdoby.cz, až bude...

Chemtrails je dávno provalený, souvislosti s farmacií atd. být mohou. O depopulaci jde každopádně, neboť jsou úmyslně vypouštěny velmi toxické látky životnímu prostředí rozhodně nevyhovující. To je fakt. Co fakt není, respektive (zatím) považuji za názor, jsou varianty další, mezi které může patřit ovlivňování počasí (může souviset s jedovatými látkami) a/nebo tvorba prostředí pro holografické projekce sloužící jako jistý druh ovlivňování lidských myslí (zastrašování, chemická debilizace, ...), eventuálně chemtrails bude sloužit nebo již slouží jako vodivé prostředí pro HAARP (možná tak již posloužilo v případě Fukušimy). Toto jsou z mé strany však, i když pravděpodobné, spekulace, tyto informace doložené nemám. Chemtrails jako takový doložený je.

Petr_NJ napsal:Ti naši mocní jsou těžce nemocní. Jeden problém (jejich oteplování) řeší ještě horším způsobem > plošným zamořením přírody pěkným svinstvem.

Ano, o tom není pochyb. Naší mocní (1%) jsou duševně těžce nemocní a potřebují psychiatrickou, psychologickou, potažmo jinou odbornou pomoc. Jejich problémem je moc a peníze. Strach o moc a hmotné statky totiž ovlivňuje mozek natolik, že z toho pak nemůže vycházet nic jiného, než šílenství. Takový způsob života člověka debilizuje. Tito lidé totiž nejsou nebezpeční jen nám, ale především sami sobě. Ne zbytečně se mnozí šílenci přivazují nebo umísťují do izolací, aby si neublížili. Tím, že na ně budeme ukazovat, chtít se jim mstít apod. nic nevyřešíme, ba naopak jim tím přidáme další důvod ke strachu. Oni za své jednání nemohou. Může za to prostředí, můžeme za to my všichni, a to svojí agresí, nezájmem, pomstychtivostí, názory, egem, nevzdělaností.

Neustále se tak vracíme k tomtéž, a to k započetí u sebe. Jak začít u sebe? Ne jinak, než (sebe)vzdělá(vá)ním. Abychom však mohli pomáhat druhým, musíme nejprve pomoci sobě, neboť úroveň našich znalostí a zkušeností předáváme svým učením a konáním dalším. Pokud je totiž naše úroveň vzdělání nízká, budeme předávat dále opět jen tu naší - nízkou. A o tom to je. Toto samozřejmě souvisí i s našimi současnými vzdělávacími institucemi (školy a univerzity), kde nás učí být kolečkem v současném socio-ekonomickém systému, nikoli však, jak se vzdělávat racionálně a myslet, což je už na jiné téma.
Motto: „Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.”


Vrátit se na “Diskuse nad aktuálními tématy, články a názory NWOO.ORG”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

cron