Lokální systém správy zdrojů

Etické a morální hodnoty; rozhodovací procesy; společenské, (a)politické a právní předchozí, současné a event. budoucíí socio-ekonomické modely, resp. organizace společnosti - východiska, řešení a možné alternativy.
Tato podkategorie slouží názorovým diskusím libovolného charakteru - nemusí být striktně moderována.
Michal Mauser
Správce fóra
Správce fóra
Avatar uživatele

Příspěvekod Michal Mauser » 31.05.2018, 07:27

S nově vydanou verzí je nyní možné upravovat produkty přímo v aplikaci. Toto (byť ne příliš zjevně) zásadně rozšiřuje možnosti aplikace, jelikož jedním z důležitých vlastností Copiosis je změna parametrů produktu v čase. Nabídka, poptávka, množství zdrojů a další parametry se neustále mění a podle toho je také potřeba upravit odměny. Některé parametry se v budoucnu budou měnit automaticky. Staré transakce samozřejmě musí touto změnou zůstat nedotčeny, aby při jejich případném smazání vždy bylo dosaženo původního stavu a aby abychom mohli sledovat a zpracovat vývoj hodnot v čase.

Také byla opravena poměrně zásadní chyba, kdy po druhém spuštění s čerstvou databází program špatně rozeznal definice tabulek a spadl. Pokud objevíte nějakou chybu, určitě mě informujte.

Michal Mauser
Správce fóra
Správce fóra
Avatar uživatele

Příspěvekod Michal Mauser » 11.06.2018, 17:19

Přidáno varování, že je konzument v mínusu s NBR, a hodnota NBR ke každému uživateli v transakcích. U produktu se ukazuje, kolik se odečítá za jeden kus (brána).
Oslovil jsem snad všechny české LETS komunity a čekám na odpovědi.


Vrátit se na “Hodnoty a společenské systémy”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

cron