Nechytrý mobil - zkušenosti s konkrétními přístroji

Plně funkční a zástupné alternativy k nesvobodným (proprietárním) operačním systémům a aplikacím.

Moderátoři: Martin Mojmír, Michal Mauser

slinivkar
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvekod slinivkar » 05.01.2019, 06:13

Má někdo dobrý tip na NE chytrý telefon, který by byl schopný alespoň udržet, zálohovat spolehlivě kontakty? Plus cokoliv do plusu..

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Martin Mojmír » 07.08.2019, 20:14

Zdravíčko. Maximálně tak nějaký Blackberry. Nic jiného mě nenapadá. Pokud se ale bavíme o NEchytrém telefonu, pak něco jako zálohování je poněkud chytré, takže s NEchytrým telefonem chytré funkce asi těžko. Možná by to chtělo si vydefinovat, co lze považovat za chytré a co už ne?
Motto: „Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.”

proud
Řadový diskutér
Řadový diskutér

Příspěvekod proud » 27.08.2019, 13:52

Zdar:-),no ja bych byl pro chytrej mobil,ale bez reklam a bez smirovani kde jde vsechno povypinat podle potreby.Co si nastavis,to mas ......takze asi neco linuxackyho.
proud, Teprve az pokacite posledni strom , az otravite posledni reku,
az ulovite posledni rybu , teprve tehdy prijdete na to,
ze penize se nedaji jist...poselstvi

Martin Mojmír
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Martin Mojmír » 27.08.2019, 19:59

Ahoj proude. Navrhuji zůstat na zemi a bavit se o tom, co existuje a ne o tom, co by mohlo nebo mělo být. Nezakládat diskuze, ale odpovídat věcně.
Motto: „Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Proto nejprve přemýšlejte, než zareagujete.”

Michal Mauser
Správce fóra
Správce fóra

Příspěvekod Michal Mauser » 28.08.2019, 06:37

proud napsal:Zdar:-),no ja bych byl pro chytrej mobil,ale bez reklam a bez smirovani kde jde vsechno povypinat podle potreby.Co si nastavis,to mas ......takze asi neco linuxackyho.

https://puri.sm/products/librem-5/

Vrátit se na “Práce s výpočetní technikou, software a hardware”