FLAT plus 1 GB u Tesco Mobile za 99 Kč

Samostatné fórum slevy zprostředkovatelské služby Moje retence CZ - https://www.mojeretence.cz

Moderátor: Martin Mojmír

Pravidla fóra
Než cokoli napíšete, prostudujte si zdejší stručnou (N)etiketu (přímý odkaz ZDE), na jejíž neznalost nebude brán při případném řešení problému zřetel. Správa fóra ETIQ.CZ, z.s.
Odpovědět
Pierre87USA
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Pierre87USA »

Udajne Tesco nabizi retence. Neomezene volani + SMS za 99kc, ma nekdo zkusenost?
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Ano, mohu to potvrdit. Akorát ta retence je jen na jeden měsíc, pak se musí "odcházet" znovu a nemám info, zda to lze dostat znovu.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Pierre87USA
Nový diskutér
Nový diskutér

Příspěvek od Pierre87USA »

Martin Mojmír píše: 30.10.2020, 09:47 Ano, mohu to potvrdit. Akorát ta retence je jen na jeden měsíc, pak se musí "odcházet" znovu a nemám info, zda to lze dostat znovu.
super, dekuji, Martine. Jeste mozna jeden dotaz, pozna z OKU operator, kam prechazim?
Martin Mojmír
ETIQ.CZ, z.s.
ETIQ.CZ, z.s.
Uživatelský avatar

Příspěvek od Martin Mojmír »

Ne, z OKU se poznat nic nedá. Pozná to ale, až OKU předáte tomu kterému novému operátorovi.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí. Chceš-li mít názor, předpokládej; chceš-li vědět, zeptej se.
Odpovědět

Zpět na „Moje retence CZ (MRCZ)“